Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Jeżyna II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Paweł18

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych domku Jeżyna II na adres: 18gawlik@wp.pl
Jestem zainteresowany zakupem projektu. 

Mam jeszcze pytania dotyczące  tegoż projektu.

1. Czy istnieje możliwość podpiwniczenia budynku w niewielkiej jego części?

2. Czy można zmienić formę przeszklenia, które znajduje się w jadalni obok stołu na zwykłe okno? Chodzi o to aby nie było wypuszczone na zewnątrz, tylko równolegle ze ścianą. 

Z góry dziękuję za odpowiedź i materiały,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Paweł18 napisał:

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych domku Jeżyna II na adres: 18gawlik@wp.pl
Jestem zainteresowany zakupem projektu. 

Mam jeszcze pytania dotyczące  tegoż projektu.

1. Czy istnieje możliwość podpiwniczenia budynku w niewielkiej jego części?

2. Czy można zmienić formę przeszklenia, które znajduje się w jadalni obok stołu na zwykłe okno? Chodzi o to aby nie było wypuszczone na zewnątrz, tylko równolegle ze ścianą. 

Z góry dziękuję za odpowiedź i materiały,

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
16 godzin temu, Gość Remigiusz napisał:

Witam, Poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorys na maila remek.szymik@gmail.com

Dziękuję i Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mariusz Z

Witam

Jestem zainteresowany tym projektem, czy można prosić o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego

i jeszcze kwestia zmiany kształtu i wielkości okien ( ogolnie chodzi o zmiane z okna balkonowego na zwykłe i w tym wykuszu na zwykłe okno nie narozne z 2 stron i troche wyższe) czy to muszę zmieniać w projekcie i jakie to sa koszty takich zmian a i czy mogę zmienić dach z 30 na 25 stopnic

podaje maila mariuszzwierzchowski@wp.pl   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Mariusz Z napisał:

Witam

Jestem zainteresowany tym projektem, czy można prosić o przesłanie rysunków szczegółowych i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego

i jeszcze kwestia zmiany kształtu i wielkości okien ( ogolnie chodzi o zmiane z okna balkonowego na zwykłe i w tym wykuszu na zwykłe okno nie narozne z 2 stron i troche wyższe) czy to muszę zmieniać w projekcie i jakie to sa koszty takich zmian a i czy mogę zmienić dach z 30 na 25 stopnic

podaje maila mariuszzwierzchowski@wp.pl   

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Dnia 14.05.2019 o 13:00, Gość Inwestor napisał:

Witam budujemy Jezyne II odbicie lustrzane w okolicach Dębicy. Pozdrawiam

Dzień Dobry.

Czy jest możliwość obejrzenia domu, Zakupiłem ten projekt będę budował w okolicach Mielca, chciałbym zasięgnąć informacji o techniczne aspekty budowy.

Byłbym wdzięczny za kontakt e mail lesta71@onet.eu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, Poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego na maila ptaqs76@wp.pl z ewentualną adaptacją poddasza.

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość ptaqs napisał:

Witam, Poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego na maila ptaqs76@wp.pl z ewentualną adaptacją poddasza.

Dziękuję i Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...