Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Montana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
14 godzin temu, JanuszJagod napisał:

Witam. Jestem wstępnie zainteresowany. Proszę o przesłanie zestawiania materiałów i kosztów budowy na adres:  janusz.etna@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość gość napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany kupnem projektu, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiału i kosztów budowy na adres: krzysztofstefanskimanu@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
14 minut temu, Gość Anna napisał:
  •  

Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem projektu, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiału i kosztów budowy na adres: atkaxxx@gazeta.pl  Z góry dziękuję.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość pr Montana

Dzień dobry, jestem zainteresowana kupnem projektu, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiału na adres lukaszwitkowski2609@gmail.com

dziekuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Zainteresowany MONTANĄ

Witam,

Uprzejme pytanko: Czy ktoś wybudował już Montanę, i ewentualnie jakie zmiany wprowadził, jakie technologie..?   Czy mogę prosić o rzut wnętrza z wymiarami ?  WAŻNE. Jakieś fotki z wykończonej inwestycji? Bardzo proszę... Mogę zrewanżować się własnymi pomysłami na Montanę...  POLECAM REKUPERACJĘ gdyż w obecnym domu używam tej instalacji już od 10 lat ! U mnie wjazd będzie od północy czyli idealnie pod przeszklone pokoje od strony południowej !!!!   Proszę o e-maila na agrorady@gmail.com.

Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gość Zainteresowany MONTANĄ napisał:

Witam,

Uprzejme pytanko: Czy ktoś wybudował już Montanę, i ewentualnie jakie zmiany wprowadził, jakie technologie..?   Czy mogę prosić o rzut wnętrza z wymiarami ?  WAŻNE. Jakieś fotki z wykończonej inwestycji? Bardzo proszę... Mogę zrewanżować się własnymi pomysłami na Montanę...  POLECAM REKUPERACJĘ gdyż w obecnym domu używam tej instalacji już od 10 lat ! U mnie wjazd będzie od północy czyli idealnie pod przeszklone pokoje od strony południowej !!!!   Proszę o e-maila na agrorady@gmail.com.

Pozdrawiam Paweł

Dzień dobry,

na podany adres wysłaliśmy rysunki szczegółowe z wymiarami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

Dzień dobry,

jestem wstępnie zainteresowany kupnem projektu. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów i kosztów budowy oraz rzutów wnętrz z wymiarami na adres liom@interia.pl. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dzień dobry,

jestem wstępnie zainteresowany kupnem projektu. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów i kosztów budowy oraz rzutów wnętrz z wymiarami na adres liom@interia.pl. Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
16 minut temu, Gość Karol napisał:

Dzień dobry, można prosić o wszystkie dostępne darmowe materiały tego projektu na adres e-mail kar_olek@poczta.fm

Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

Witam. Rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego zostały przesłane na podany adres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 6.02.2018 o 12:00, Redaktor napisał:

Projekt domu Montana

 

Szczegółowy opis projektu domu Montana znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/montana

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

Witam jestem zainteresowany kupnem projektu proszę o szczegóły związane z projektem Montana oraz zestawienie kosztów budowy i materiału na ciastko@vp.pl.
Czy współpracujecie z firmami budowlanymi pracującymi w okolicach Warszawy, stawiającymi domy takie jak Montana? Chodzi mi o to czy polecacie jakąś firmę budowlaną do realizacji Waszych projektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...