Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nevada


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Noka

Super przemyślany projekt, jedyny mankament optyczny dla mnie to taki, że kuchnia za bardzo wkracza do salonu (piekarnik prawie koło telewizora) gdybym budowała taki dom to pomyślałabym o jakimś lekkim odgrodzeniu widoku na kuchnie od strony salonu, piekarnik koło telewizora kojarzy mi się z kawalerką;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super przemyślany projekt, jedyny mankament optyczny dla mnie to taki, że kuchnia za bardzo wkracza do salonu (piekarnik prawie koło telewizora) gdybym budowała taki dom to pomyślałabym o jakimś lekkim odgrodzeniu widoku na kuchnie od strony salonu, piekarnik koło telewizora kojarzy mi się z kawalerką ;)

WItam

Prezentowana przez nas koncepcja jest tylko propozycja aranżacji. Oczywiście można według własnego uznania przeprojektować umeblowanie kuchni, można też kuchnię wygrodzić częściowo bądź całkowicie ścianką działową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam!

 

Szacunkowe koszty budowy są podane na stronie internetowej pod projektem. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.

 

Projekt  Nevada jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

 

W kosztorysach nie uwzględniamy instalacji wewnętrznych, tzn instalacji elektrycznych oraz sanitarnych. Kwota podana jako budowa na stan wykończony nie zawiera cen instalacji wewnętrznych. Wynika to stąd, że nie wszyscy inwestorzy mają dostęp do gazu lub kanalizacji. Wybierają oni elementy instalacji (np. piece) bardzo różnych firm, a co za tym idzie o bardzo różnych cenach. Instalacje na potrzeby wyceny przyjmujemy szacunkowo na poziomie 20% kwoty stanu wykończonego.

 

Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
1 godzinę temu, Gość Marcin Pindor napisał:

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, materiałów i kosztorysów projektu Nevada. Z góry dziękuję Mój mail. - pindor.marcin@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość rysunki i kosztorys napisał:

Witam,

Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Nevada oraz Dakota IV wraz z kosztorysem.

Bardzo dziękuję.

konradbania@yahoo.co.uk

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe oraz tabelki z uproszczonymi zestawieniami kosztów budowy zostały wysłane na podany adres.

Szczegółowe kosztorysy są natomiast w dostępne do nabycia w naszej pracowni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość pawel

Witam w grudniu zacząłem budowę domu z projektu nevada jeżeli pogoda pozwoli pod koniec tygodnia zalejemy strop .jakby ktoś miał pytania podaje adres e-mail pawel.makowiecki16@wp.pl jak na razie projekt super wprowadziliśmy pare zmian i zastanawiamy się czy nie przegrodzic kuchni dom można obejrzeć w okolicy Radomia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...