Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Marina Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Robert

Witam, czy jest możliwość przeniesienia wc pod schody? jaka wtedy byłaby powierzchnia wc? ewentualnie czy istnieje możliwość zagospodarowania powierzchni pod schodami? Proszę o odpowiedź na dommarzenpniewo@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość przeniesienia wc pod schody? jaka wtedy byłaby powierzchnia wc? ewentualnie czy istnieje możliwość zagospodarowania powierzchni pod schodami? Proszę o odpowiedź na dommarzenpniewo@wp.pl.

Witam!
Przekazaliśmy Państwa zapytanie do architekta. Otrzymają Państwo odpowiedź drogą mailową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
W dniu 29.09.2018 o 00:11, Gość Kamdep napisał:

Witam, myślal ktoś żeby taras bardziej wydłużyć? Żeby był więcej zadaszony? Można szczególowy plan na maila Kamil_fast@interia.eu. 

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.
Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
 
Jestem przed zakupem u Państwa projektu (Marina Mała) jednakże nurtuje mnie jeszcze dwie sprawy.
 
Mam pytanie dotyczące systemu grzewczego, mianowicie chciałbym w domu wykorzystać ogrzewanie paliwem stałym. Jednak na Państwa stronie widnieje następująca informacja: Kotły niskotemperaturowe na paliwo gazowe lub ciekłe, z zamkniętą komorą spalania i palnikiem modulowanym, o mocy nominalnej do 50 kW. 
 
1. Czy istnieje możliwość by dostosować projekt Marina Mała tak by zastosować w nim system grzewczy na paliwo stałe np (węgiel)?
2. Czy istnieje możliwość ingerencji mojego architekta w projekt w taki sposób by przeniesć komin wentylacyjny w pom gosp. w inne miejsce kotłowni?
 
Proszę o informacje na maila dommarzenpniewo@wp.pl
 
Pozdrawiam,
Robert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość ROBERT napisał:
Witam,
 
Jestem przed zakupem u Państwa projektu (Marina Mała) jednakże nurtuje mnie jeszcze dwie sprawy.
 
Mam pytanie dotyczące systemu grzewczego, mianowicie chciałbym w domu wykorzystać ogrzewanie paliwem stałym. Jednak na Państwa stronie widnieje następująca informacja: Kotły niskotemperaturowe na paliwo gazowe lub ciekłe, z zamkniętą komorą spalania i palnikiem modulowanym, o mocy nominalnej do 50 kW. 
 
1. Czy istnieje możliwość by dostosować projekt Marina Mała tak by zastosować w nim system grzewczy na paliwo stałe np (węgiel)?
2. Czy istnieje możliwość ingerencji mojego architekta w projekt w taki sposób by przeniesć komin wentylacyjny w pom gosp. w inne miejsce kotłowni?
 
Proszę o informacje na maila dommarzenpniewo@wp.pl
 
Pozdrawiam,
Robert

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan odpowiedź na podany adres mailowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...