Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malwa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...
33 minuty temu, Gość Magda napisał:

Dzień dobry. Jaka jest wysokość ścianki kolankowej w projekcie Malwa? Czy istnieje możliwość zmodyfikowania projeku pod Państwa okiem tak aby dach posiadał kąt 35 stopni? 

Dzień dobry,

wysokość ścianki kolankowej wynosi 98 cm. Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie, bardzo proszę o wysłanie maila na adres info@dobredomy.pl z prośbą o wycenę takich zmian. Jeżeli miałyby wystąpić również inne zmiany to proszę je uwzględnić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Bardzo podoba mi się projekt domu Malwa, ma prawie wszystkie cechy, których szukam (wydzielona strefa prywatna i dzienna na parterze, podcień, kominek wew. i zew., garaż...), jednak do pełni szczęścia brakuje mi antresoli z otwarciem na salon. Czy taki rodzaj modyfikacji może zostać wykonany w ramach adaptacji projektu, czy jest to zbyt duża ingerencja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość jlr napisał:

Bardzo podoba mi się projekt domu Malwa, ma prawie wszystkie cechy, których szukam (wydzielona strefa prywatna i dzienna na parterze, podcień, kominek wew. i zew., garaż...), jednak do pełni szczęścia brakuje mi antresoli z otwarciem na salon. Czy taki rodzaj modyfikacji może zostać wykonany w ramach adaptacji projektu, czy jest to zbyt duża ingerencja? 

Dzień dobry!

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
Gość dodatkowe materiały

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie dostępnych darmowych materiałów do tego projektu na poniższy adres e-mail: karolina_ratynska@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dzień dobry, czy mogę pros

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie dostępnych darmowych materiałów do tego projektu na poniższy adres e-mail: geomarcin.k@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 6 months later...
  • 8 months later...
W dniu 19.11.2022 o 16:08, Gość Piotr napisał:

Dzień dobry. Proszę o informację jaki jest rodzaj dachu(typ konstrukcji)?. Proszę o rzuty na adres galaktykaa@gmail.com.

Dziękuję 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W projekcie zastosowano więźbę krokwiowo-jętkową.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...