Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Junona


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...
  • 4 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Junona na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Przestrzegam przed kupnem tego projektu- jestem na etapie realizacji i jest sporo niedoróbek, niedociągnieć i rozbieżności, niech projektanci pochylą się raz jeszcze nad tym gotowcem- a domek ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed kupnem tego projektu- jestem na etapie realizacji i jest sporo niedoróbek, niedociągnieć i rozbieżności, niech projektanci pochylą się raz jeszcze nad tym gotowcem- a domek ładny.

 

Witam

Staramy się, aby każda opracowana przez nas dokumentacja projektowa wykonana była poprawnie, zgodnie z obowiązującymi normami, rozporządzeniami i zgodnie ze sztuką budowlaną. Dlatego cenimy sobie uwagi i sugestie inwestorów co do ewentualnych błędów czy niedociągnięć. Abyśmy jednak mogli się do nich odnieść i w razie potrzeby poprawić dokumentację, potrzebujemy konkretnych informacji, czego dotyczą wątpliwości. Proszę więc o kontakt telefoniczny ( nr telefonu 71 352 04 42) bądź mailowy (info@dobredomy.pl) - na pewno zajmiemy się problemem.

Zamieszczanie takiej opinii o projekcie, bez podania żadnych konkretów, jest według nas „krzywdzące”, gdyż nie możemy się odnieść, czy są to faktycznie błędy, czy tylko uwagi wykonawców – często niesłuszne, ale pokazujące ich w oczach inwestora jako doskonałych fachowców, którzy poprawią to, co projektanci „źle” zaprojektowali. Nie usuwamy tego wpisu z forum mimo nieprecyzyjnych zarzutów, aby pokazać, że chcemy wyjaśnić sprawę. Klient powinien być zadowolony na każdym etapie współpracy z Dobrymi Domami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Jestem na etapie realizacji domu. Nie zgadzam się z opinią użytkownika Anet. Błędy jakie można wytykać są małe lub bardzo małe a z pewnością łatwe do wychwycenia i jest ich mało.

1. Sporadycznie błąd w wymiarach, łatwo je wychwycić bo nie zgadzają się z poprawnymi, których jest miażdżąca większość

2. Przykanalik instalacji sanitarnej wychodzi zbyt nisko (rys S3)ale może to nie błąd tylko zbyt daleko idąca ostrożność.

3. Schody kominiarskie na dachu garażu są zbędne bo i tak nikt z nich nie skorzysta, komin jest zbyt wysoko, trzeba zrobić wyłaz na dachu głównym.

no i bardzo ładny. 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Gość

WitamJestem na etapie realizacji domu. Nie zgadzam się z opinią użytkownika Anet. Błędy jakie można wytykać są małe lub bardzo małe a z pewnością łatwe do wychwycenia i jest ich mało.1. Sporadycznie błąd w wymiarach, łatwo je wychwycić bo nie zgadzają się z poprawnymi, których jest miażdżąca większość2. Przykanalik instalacji sanitarnej wychodzi zbyt nisko (rys S3)ale może to nie błąd tylko zbyt daleko idąca ostrożność.3. Schody kominiarskie na dachu garażu są zbędne bo i tak nikt z nich nie skorzysta, komin jest zbyt wysoko, trzeba zrobić wyłaz na dachu głównym.no i bardzo ładny. 5

Skąd jesteś cowal? Ja też jestem na etapie budowy domku chciałbym z Tobą porozmawiać Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin
Witam Jestem na etapie realizacji domu. Nie zgadzam się z opinią użytkownika Anet. Błędy jakie można wytykać są małe lub bardzo małe a z pewnością łatwe do wychwycenia i jest ich mało. 1. Sporadycznie błąd w wymiarach, łatwo je wychwycić bo nie zgadzają się z poprawnymi, których jest miażdżąca większość 2. Przykanalik instalacji sanitarnej wychodzi zbyt nisko (rys S3)ale może to nie błąd tylko zbyt daleko idąca ostrożność. 3. Schody kominiarskie na dachu garażu są zbędne bo i tak nikt z nich nie skorzysta, komin jest zbyt wysoko, trzeba zrobić wyłaz na dachu głównym. no i bardzo ładny. 5

kowal proszę o kontakt spsf610@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...

Dzień dobry. Rozmieszczenie i powierzchnia pomieszczeń oraz wymiary domu bardzo mi odpowiadają, jednak wygląd zewnętrzny-zupełnie nie.

Czy istnieje możliwość zamówienia projektu w wersji nowoczesnej- tzn na przykład zlikwidowania balkoników oraz zmianę kształtu okien, tak aby dom miał nowoczesny wygląd?

Pozdrawiam serdecznie Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...
Gość Jarosław Weglik
Witam. Czy w tym domu można zrobic nad garażem taras zamiast tego daszku? Pozdrawiam
Dzień dobry! Tak, można wprowadzić taką zmianę do projektu. Może tego dokonać architekt adaptujący lub Pracownia autorska.   Pozdrawiam

A czy mógł bym poprosić o zdjęcie domu z tarasem nad garażem bo też podoba mi się ten projekt i też bym chciał taras nad garażem. Pozdrawiam Jarosław Węglik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Jarosław Weglik napisał:
Dzień dobry! Tak, można wprowadzić taką zmianę do projektu. Może tego dokonać architekt adaptujący lub Pracownia autorska.   Pozdrawiam


A czy mógł bym poprosić o zdjęcie domu z tarasem nad garażem bo też podoba mi się ten projekt i też bym chciał taras nad garażem. Pozdrawiam Jarosław Węglik

Dzień dobry,

Nie posiadamy opracowanej dokumentacji ani wizualizacji do projektu po takiej zmianie.

Tego typu materiały mogą zostać opracowane przez architekta któremu zostanie zlecone przeprojektowanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...