Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Mia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
Prosił bym o informację kiedy będzie dostępny projekt tego domu - Mia?

Czy odnosząc się do kosztów przedstawionych dla projektu o podobnej powierzchni - Hiacynt II (288 tys stan wykończony), mógłbym przyjąć, że dom Mia będzie tańszy w realizacji od Hiacynta, bo bez dachu skośnego i okładzin kamiennych na elewacji??? Jeśli mój tok myślenia jest poprawny, czy są Państwo w stanie ocenić, o ile mógłby być tańszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prosił bym o informację kiedy będzie dostępny projekt tego domu - Mia?
Czy odnosząc się do kosztów przedstawionych dla projektu o podobnej powierzchni - Hiacynt II (288 tys stan wykończony), mógłbym przyjąć, że dom Mia będzie tańszy w realizacji od Hiacynta, bo bez dachu skośnego i okładzin kamiennych na elewacji??? Jeśli mój tok myślenia jest poprawny, czy są Państwo w stanie ocenić, o ile mógłby być tańszy?

 

Witam. Projekt Mia jest jeszcze w fazie koncepcji. Dokumentacja techniczna nie jest jeszcze gotowa.

Dokumentacja zacznie być przygotowywana po zamówieniu projektu przez pierwszego Klienta.

Czas oczekiwania na Projekt od ewentualnego zamówienia to 6-8 tygodni.

Czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej.

Nie jesteśmy w stanie oszacować kosztów budowy bez wykonania dokumentacji technicznej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam chce ten projekt tylko zanim kupie czy jest możliwość wysłania pliku pdf rzutów fundamentów scian i stropu potrzebnych do wyceny na mail??

Witam. Dom MIA to jeden z nowych projektów w ofercie naszej pracowni. Na dzień dzisiejszy nie została jeszcze opracowana jego dokumentacja techniczna. W związku z tym nie dysponujemy rysunkami szczegółowymi (pełnobranżowa dokumentacja projektowa zostanie przygotowana po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Katarzyna

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Mia, jednak nie bardzo rozumiem. Pełnobranżowa dokumentacja techniczna zostanie opracowana po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt, czyli zamawiając projekt, nie znamy żadnych danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Mia, jednak nie bardzo rozumiem. Pełnobranżowa dokumentacja techniczna zostanie opracowana po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt, czyli zamawiając projekt, nie znamy żadnych danych?

Witam. Opracowana został koncepcja architektoniczna projektu MIA (układ pomieszczeń, bryła budynku, elewacje itp...) Na jej podstawie, przygotowywany jest projekt architektoniczno-budowlany, po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam

W związku z pojawiającymi się często zapytaniami dotyczącymi odwodnienia dachu poniżej zamieszczamy informację, jak zostało to rozwiązane w projekcie:

zastosowano odwodnienie grawitacyjne, przez wpusty dachowe umieszczone w attykach, do rur spustowych,

opcjonalnie rury mogą być ukryte w przestrzeni termoizolacji (styropian ok 18cm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Maciej

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu. Mam kilka pytań. Czy możecie dokonać kilku zmian np. zmiana stropu na drewniany, dodanie okna w jednej z sypialni? Czemu główne okno w salonie jest na innym poziomie niż okna w sypialniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu. Mam kilka pytań. Czy możecie dokonać kilku zmian np. zmiana stropu na drewniany, dodanie okna w jednej z sypialni? Czemu główne okno w salonie jest na innym poziomie niż okna w sypialniach?

Witam. Zmianę konstrukcji stropu i doprojektowanie okna może Pan zlecić architektowi na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan bezpłatnie zgodę na zmiany). W sypialniach zaprojektowano wysokie okna o niskim parapecie natomiast w salonie drzwi tarasowe. Górna krawędź otworu okien i drzwi zaprojektowana jest na tym samym poziomie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Gość Radek
Witam Czy mógłbym uzyskać dokładne wymiary wszystkich ścian zewnętrznych i czy jest możliwość budowy domu w systemie szkieletowym? radem1@op.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Radek napisał:

Witam Czy mógłbym uzyskać dokładne wymiary wszystkich ścian zewnętrznych i czy jest możliwość budowy domu w systemie szkieletowym? radem1@op.pl

Dzień dobry, rysunki szczegółowe z dokładnymi wymiarami zostały wysłane na podany adres. Można zmienić technologię budowy na etapie adaptacji. Nasza Pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na zmiany. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Witam, 

Jestem zainteresowany kupnem projektu. 

Proszę o zestawienie kosztów budowy, materiałów oraz wymiarów pomieszczeń na adres adi_kal@interia.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Adrian napisał:

Witam, 

Jestem zainteresowany kupnem projektu. 

Proszę o zestawienie kosztów budowy, materiałów oraz wymiarów pomieszczeń na adres adi_kal@interia.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Projekt MIA

Witam,

 

czy ktoś z Państwa zaczął już budowę i może podzielić się niezbędnymi informacjami. będę wdzięczny. pozdrawiam Marcin. 

 

mój adres @: marcinsz_82@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...