Jump to content
Forum dobredomy.pl

Projekt Judyta

Redaktor
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem zainteresowana kosztami budowy budynku według powyższego projektu. Proszę też o przesłanie na maila rzutów z dokładnymi wymiarami. Email: iga.daniszewska@wp.pl. Pozdrawiam

• Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest JOANNA Chmielewska

Dzień dobry , czy mogę prosić o przesłanie rzutów z wymiarami i przekrojow na maila : joanna.politowicz@wp.pl . Dziekuje ,pozdrawiam.

Guest Angelika

Witam , bardzo prosiła bym o wysłanie materiałów dotyczących projektów Judyta i Hawana. Chciała bym jeszcze zapytać czy adaptacja projektu jest możliwa u Państwa w pracowni i jeśli tak to jakie były by tego koszta? Z góry dziękuję za odpowiedź, mój adres e-mail: angelika1989.20@gmail.com

Witam , bardzo prosiła bym o wysłanie materiałów dotyczących projektów Judyta i Hawana. Chciała bym jeszcze zapytać czy adaptacja projektu jest możliwa u Państwa w pracowni i jeśli tak to jakie były by tego koszta? Z góry dziękuję za odpowiedź, mój adres e-mail: angelika1989.20@gmail.com

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Nasza Pracownia wykonuje adaptacje projektów dla domów budowanych na terenie Wrocławia i okolic. W sprawie szczegółów proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Guest Agnieszka

Witam serdecznie, proszę również o przesłanie dostępnych materiałów dotyczących ww projektu na adres mailowy kalaxyz@gmail.com

Dziękuję i pozdrawiam

Guest Krzysztof

Jestem zainteresowany projektem "Judyta", ale nieco rozczarowany, że mimo Państwa zapowiedzi, publikowanej jeszcze w lipcu, nadal nie ma informacji kosztorysowych. Proszę o przesłanie rysunków z naniesionymi wymiarami i jeżeli jest już gotowy kosztorys na adres e-mail: ekos.press@wp.pl

Dzień dobry, również proszę o rysunki z wymiarami i kosztorysem na adres grupatranremo@op.pl. Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym otrzyma Pani rysunki szczegółowe dotyczące projektu Judyta. Koszty budowy oraz zestawienia materiałowe będą nam znane na początku września. Pozdrawiam!

Jestem zainteresowany projektem "Judyta", ale nieco rozczarowany, że mimo Państwa zapowiedzi, publikowanej jeszcze w lipcu, nadal nie ma informacji kosztorysowych. Proszę o przesłanie rysunków z naniesionymi wymiarami i jeżeli jest już gotowy kosztorys na adres e-mail: ekos.press@wp.pl

Dzień dobry,

W lipcu dopiero zakończyliśmy dokumentację techniczną projektu. Dopiero na jej podstawie jest przygotowany kosztorys. Koszty budowy będą nam znane we wrześniu. W dniu dzisiejszym otrzyma Pan na wskazanego maila rysunki szczegółowe. Pozdrawiam!

Witam, ja już ponawiam swoją prośbę drugi raz o przesłanie rysunków szczegołowych dotyczące projektu Judyta....

Proszę o przesłanie na maila: iga.daniszewska@wp.pl

Witam, ja już ponawiam swoją prośbę drugi raz o przesłanie rysunków szczegołowych dotyczące projektu Judyta.... Proszę o przesłanie na maila: iga.daniszewska@wp.pl

Dzień dobry,

proszę sprawdzić teraz swoją pocztę oraz folder Spam. Jeśli nadal nie ma Pani od nas wiadomości, to proszę o bezpośredni kontakt z nami pod adres: info@dobredomy.pl Wtedy w odpowiedzi załączymy pliki.

Pozdrawiam!

Dzień dobry, bardzo ładny dom i oryginalny projekt, który zachwyca wnętrzem :) proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z kosztorysem budowy na maila emultan@wp.pl      

Pozdrawiam

Dzień dobry, bardzo ładny dom i oryginalny projekt, który zachwyca wnętrzem :) proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z kosztorysem budowy na maila emultan@wp.pl      

Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe. Kosztorys do projektu zostanie opracowany w ciągu najbliższych dni (wyceny pojawią się w tabeli na stronie projektu). Pozdrawiam