Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Judyta


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Angelika

Witam , bardzo prosiła bym o wysłanie materiałów dotyczących projektów Judyta i Hawana. Chciała bym jeszcze zapytać czy adaptacja projektu jest możliwa u Państwa w pracowni i jeśli tak to jakie były by tego koszta? Z góry dziękuję za odpowiedź, mój adres e-mail: angelika1989.20@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , bardzo prosiła bym o wysłanie materiałów dotyczących projektów Judyta i Hawana. Chciała bym jeszcze zapytać czy adaptacja projektu jest możliwa u Państwa w pracowni i jeśli tak to jakie były by tego koszta? Z góry dziękuję za odpowiedź, mój adres e-mail: angelika1989.20@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Nasza Pracownia wykonuje adaptacje projektów dla domów budowanych na terenie Wrocławia i okolic. W sprawie szczegółów proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Jestem zainteresowany projektem "Judyta", ale nieco rozczarowany, że mimo Państwa zapowiedzi, publikowanej jeszcze w lipcu, nadal nie ma informacji kosztorysowych. Proszę o przesłanie rysunków z naniesionymi wymiarami i jeżeli jest już gotowy kosztorys na adres e-mail: ekos.press@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, również proszę o rysunki z wymiarami i kosztorysem na adres grupatranremo@op.pl. Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym otrzyma Pani rysunki szczegółowe dotyczące projektu Judyta. Koszty budowy oraz zestawienia materiałowe będą nam znane na początku września. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany projektem "Judyta", ale nieco rozczarowany, że mimo Państwa zapowiedzi, publikowanej jeszcze w lipcu, nadal nie ma informacji kosztorysowych. Proszę o przesłanie rysunków z naniesionymi wymiarami i jeżeli jest już gotowy kosztorys na adres e-mail: ekos.press@wp.pl

Dzień dobry,

W lipcu dopiero zakończyliśmy dokumentację techniczną projektu. Dopiero na jej podstawie jest przygotowany kosztorys. Koszty budowy będą nam znane we wrześniu. W dniu dzisiejszym otrzyma Pan na wskazanego maila rysunki szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już ponawiam swoją prośbę drugi raz o przesłanie rysunków szczegołowych dotyczące projektu Judyta.... Proszę o przesłanie na maila: iga.daniszewska@wp.pl

Dzień dobry,

proszę sprawdzić teraz swoją pocztę oraz folder Spam. Jeśli nadal nie ma Pani od nas wiadomości, to proszę o bezpośredni kontakt z nami pod adres: info@dobredomy.pl Wtedy w odpowiedzi załączymy pliki.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, bardzo ładny dom i oryginalny projekt, który zachwyca wnętrzem :) proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z kosztorysem budowy na maila emultan@wp.pl      

Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe. Kosztorys do projektu zostanie opracowany w ciągu najbliższych dni (wyceny pojawią się w tabeli na stronie projektu). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...