Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Celina

Recommended Posts

czy można prosić o rysunki szczegółowe ?

Witam

Projekt Celina aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

Pozdrawiam

Guest Krzysztof

Witam czy można prosić o rysunki szczegółowe ?
Witam Proszę o podanie adresu mailowego na który będziemy mogli przesłać rysunki.   Pozdrawiam

krzysiu2006@poczta.onet.pl

Guest Martyna

Witam, czy ktoś kupił projekt domu CELINA? Chętnie zobaczyłabym jakieś zdjęcia z budowy.

Pozdrawiam

Jakie przewidywane jest tutaj ogrzewanie ? Czy pompa ciepła ma tutaj sens ?

Dzień dobry,

W każdym naszym budynku jest przewidziane ogrzewanie na kocioł gazowy dwufunkcyjny. Oczywiście w ramach adaptacji projektu można wprowadzać zmiany, również w zakresie instalacji. Sugeruję kontakt z konkretną firmą instalującą pompy ciepła, aby przeanalizowała warunki na Pana działce i dobrała odpowiedni system.

Pozdrawiam!

Guest Iwona Marchewa

Witam! Jestem zainteresowana projektem Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres: iwona9203@wp.pl. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Guest Łukasz

Witam proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na maila lukaszmarchewa19@wp.pl

Witam! Jestem zainteresowana projektem Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres: iwona9203@wp.pl. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Magdalena

Witam! Jestem zainteresowana projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz kosztorysu na adres: madziulka5556@wp.pl

Pozdrawiam i dziękuję.

Witam! Jestem zainteresowana projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków oraz kosztorysu na adres: madziulka5556@wp.pl Pozdrawiam i dziękuję.

Witam

Pozdrawiam

Guest Janusz

Witam! Jestem zainteresowana projektem Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres: janusz1122@onet.pl

Witam! Jestem zainteresowana projektem Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres: janusz1122@onet.pl

Witam

Pozdrawiam

Guest Natalia

Budował może ktoś dom Celina?;-)

Budujemy w pomorskim, mamy na razie fundamenty. Na wiosnę idziemy w górę ☺

Guest Edyta

Witam! Jestem zainteresowana projektem. Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres: e.pelczar@wp.pl

Witam! Jestem zainteresowana projektem. Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres: e.pelczar@wp.pl

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Guest Martyna

Budował może ktoś dom Celina?;-)
Budujemy w pomorskim, mamy na razie fundamenty. Na wiosnę idziemy w górę ☺

Pani Natalio, my również wybraliśmy Celine. Chciałabym zapytać czy zmienialiście coś w projekcie, czy budujecie wg wzoru? Pozdrawiam 😉

Guest Monika

Witam! Jestem zainteresowana projektem Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres:monia0104@gmail.com

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Monika

Witam! Jestem zainteresowana projektem Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów oraz kosztorys na adres:monia0104@gmail.com

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Monika

Witam

Pozdrawiam