Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dacjan


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
Gość Pawel

Witam! Proszę o przeslanie (bezpłatnie) szczegółowych rysunkow tech. z wymiarami poszczególnych pomieszczen.Z góry dziekuje. figasp@o2.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dzień dobry,

 

Jestem zainteresowany zakupem projektu "Dacjan". Mam w związku z tym pytanie: Czy w przypadku elementów elewacji, jesteście Państwo w stanie zarekomendować producentów poszczególnych materiałów tj.: fragmenty drewniane, kamienne, stolarka okienna, brama garażowa, etc. Tak, aby jak najlepiej oddać w rzeczywistości wygląd projektu. Szczególnie w kontekście odcieni barw?   

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Jestem zainteresowany zakupem projektu "Dacjan". Mam w związku z tym pytanie: Czy w przypadku elementów elewacji, jesteście Państwo w stanie zarekomendować producentów poszczególnych materiałów tj.: fragmenty drewniane, kamienne, stolarka okienna, brama garażowa, etc. Tak, aby jak najlepiej oddać w rzeczywistości wygląd projektu. Szczególnie w kontekście odcieni barw?   

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

TP

Witam. Do tworzenia wizualizacji grafik wykorzystuje tekstury z bazy bibliotek programu. Są to jedynie sugestie co do wykończenia elewacji. Materiały oraz kolory trzeba dobrać indywidualnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Proszę zatem o informację, na jakiej podstawie oszacowujecie Państwo wartość domu, skoro nie odnosicie się do konkretnych produktów? Na ile można ufać, podanym na stronie, szacowanym kosztom?

 

Pozdrawiam,

TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Proszę zatem o informację, na jakiej podstawie oszacowujecie Państwo wartość domu, skoro nie odnosicie się do konkretnych produktów? Na ile można ufać, podanym na stronie, szacowanym kosztom?

 

Pozdrawiam,

TP

Dzień dobry,

Kosztorysy są opracowane na podstawie zakończonej dokumentacji technicznej. Najpierw jest tworzone zestawienie materiałów oraz prac budowlanych. Dzięki temu brane są pod uwagę faktyczne ilości materiałów oraz rodzaje prac.

Część użytych materiałów budowlanych nie ma podanych producentów. W tej sytuacji bierzemy pod uwagę średnie ceny danego rodzaju materiału, np. bloczki silikatowe. Ceny są aktualizowane kwartalnie i pochodzą one z krajowego rejestru cen Sekocenbud. Jest on liderem w dziedzinie gromadzenia, przetwarzania i publikowania informacji o cenach w budownictwie.

Nasza pracownia nie współpracuje z firmami wykonawczymi. W kosztorysach uwzględniamy prace budowlane na podstawie średnich krajowych cen za dane usługi.

Nasze kosztorysy mają za zadanie przedstawić szacunkowy koszt budowy, jaki poniesie Inwestor. Oczywiście wprowadzając zmiany do dokumentacji, również będą mieli Państwo wpływ na koszt budowy domu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Dzien dobry,

Proszę o przesłanie dokładnych wymiarów pomieszczeń na adres Filip.rozanski@wp.pl

Jesteśmy mocno zainteresowani tym projektem. Czy macie może zdjęcia z jakiś realizacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.

Poszukuje kontaktu z kimś kto budował/buduje dom wg projektu Dacjan. Jestem zainteresowany jego kupnem ale chciałem dowiedzieć się co mnie może czekać w trakcie budowy. Pozdrawiam Tomek - pasnik@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Domagała Joanna
Dzień dobry! Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków technicznych z wymiarami poszczególnych pomieszczeń na adres : joanna.byr-domagala6@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam Joanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gość Domagała Joanna napisał:

Dzień dobry! Bardzo proszę o przesłanie szczegółowych rysunków technicznych z wymiarami poszczególnych pomieszczeń na adres : joanna.byr-domagala6@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam Joanna

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...