Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Maksymilian II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 278
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,

Zastanawiamy się nad budową domu według projektu Maksymilian 2. Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres fhumw@wp.eu

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zastanawiamy się nad budową domu według projektu Maksymilian 2.

Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres angelika.ochalek@wp.pl?

Czy jest możliwość usunięcia balkonu, zmiany drzwi garażowych na okno oraz dodania drzwi pomiędzy pokojem na parterze a pomieszczeniem gospodarczym?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy posiada ktoś zdjęcia z realizacji tego projektu a może ktoś widział ten dom gdzieś na podkarpaciu? Podoba mi się ten projekt ale obawiam się czy przez to że garaż jest w jednej płaszczyźnie z domem nie bedzie w realu wyglądał troche jak stodoła...

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zastanawiamy się nad budową domu według projektu Maksymilian 2. Czy mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres angelika.ochalek@wp.pl? Czy jest możliwość usunięcia balkonu, zmiany drzwi garażowych na okno oraz dodania drzwi pomiędzy pokojem na parterze a pomieszczeniem gospodarczym? Pozdrawiam serdecznie

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zaproponowane zmiany można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji – nasza Pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na ich realizację.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie, czy na poddaszu (piętrze) istnieje możliwość budowy ścianek działowych z bloczków zamiast g-k? pozdrawiam Tomek

Dzień dobry,

Konstrukcja budynku przeliczana jest przez konstruktora dla ścian z płyt g-k, chęć zmiany na bloczki wiąże się ze sprawdzeniem jej przez architekta adaptującego podczas adaptacji. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...