Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Amfora


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Amfora na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Kasia_wlkp

Witam,

 

u nas Amfora pomału rośnie, właściwie nie tak pomału.. 9 maja wykopane fundamenty, jutro zalewają strop :)

W okolicach 10 czerwca wchodzi dekarz, więc myślę, że jeszcze miesiąc i będzie stał z dachem.

Kilka zmian oczywiście było, tego się chyba nie da uniknąć ;)

Tak więc, wyjście z salonu na taras zamurowane, w miejscu okna zrobione okno tarasowe 3m a co za tym idzie trzeba dorobić większy taras. Dołożymy dodatkową donice murowaną aby połączyć dwa tarasy. Gabinetu nie będzie za to powiększy się salon. Wyjście z gabinetu zmieniono na okno.

Maksymalnie została zwiększona brama garażowa, ale to detal ;)

A tak poza tym, póki co wszystko jak w projekcie :) Jednym z największych zmian w domku to była zmiana dachu. Projekt przewiduje dach na wiązarach, bez słupów. Jednak każdy dekarz nam odradzał tego typu rozwiązanie. Po rozmowie z projektantem ze strony dobredomy.pl zmieniliśmy projekt dachu na dach oparty na słupach. Na poddaszu nie przewiduje zmian, poza dodaniem większej ilości okien dachowych. A strych nad garażem zostanie zaadoptowany na saunę.

W tym roku zamkniemy domek dachem z dachówką, w następnym mam nadzieję, że uda się na tip top wykończyć.

 

Pozdrawiam wszystkich zwolenników Amfory :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

u nas Amfora pomału rośnie, właściwie nie tak pomału.. 9 maja wykopane fundamenty, jutro zalewają strop :)

W okolicach 10 czerwca wchodzi dekarz, więc myślę, że jeszcze miesiąc i będzie stał z dachem.

Kilka zmian oczywiście było, tego się chyba nie da uniknąć ;)

Tak więc, wyjście z salonu na taras zamurowane, w miejscu okna zrobione okno tarasowe 3m a co za tym idzie trzeba dorobić większy taras. Dołożymy dodatkową donice murowaną aby połączyć dwa tarasy. Gabinetu nie będzie za to powiększy się salon. Wyjście z gabinetu zmieniono na okno.

Maksymalnie została zwiększona brama garażowa, ale to detal ;)

A tak poza tym, póki co wszystko jak w projekcie :) Jednym z największych zmian w domku to była zmiana dachu. Projekt przewiduje dach na wiązarach, bez słupów. Jednak każdy dekarz nam odradzał tego typu rozwiązanie. Po rozmowie z projektantem ze strony dobredomy.pl zmieniliśmy projekt dachu na dach oparty na słupach. Na poddaszu nie przewiduje zmian, poza dodaniem większej ilości okien dachowych. A strych nad garażem zostanie zaadoptowany na saunę.

W tym roku zamkniemy domek dachem z dachówką, w następnym mam nadzieję, że uda się na tip top wykończyć.

 

Pozdrawiam wszystkich zwolenników Amfory :)

 

Witam,

Zachęcam do umieszczenia zdjęć na naszym forum. A dodatkowo dzisiaj jest ostatni dzień, kiedy mogą Państwo przesłać do nas zdjęcia na konkurs fotograficzny.

Szczegóły znajdzie Pani na stronie:

https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
Gość Karolina

Witam,

 

u nas Amfora pomału rośnie, właściwie nie tak pomału.. 9 maja wykopane fundamenty, jutro zalewają strop :)/>

W okolicach 10 czerwca wchodzi dekarz, więc myślę, że jeszcze miesiąc i będzie stał z dachem.

Kilka zmian oczywiście było, tego się chyba nie da uniknąć ;)/>

Tak więc, wyjście z salonu na taras zamurowane, w miejscu okna zrobione okno tarasowe 3m a co za tym idzie trzeba dorobić większy taras. Dołożymy dodatkową donice murowaną aby połączyć dwa tarasy. Gabinetu nie będzie za to powiększy się salon. Wyjście z gabinetu zmieniono na okno.

Maksymalnie została zwiększona brama garażowa, ale to detal ;)/>

A tak poza tym, póki co wszystko jak w projekcie :)/> Jednym z największych zmian w domku to była zmiana dachu. Projekt przewiduje dach na wiązarach, bez słupów. Jednak każdy dekarz nam odradzał tego typu rozwiązanie. Po rozmowie z projektantem ze strony dobredomy.pl zmieniliśmy projekt dachu na dach oparty na słupach. Na poddaszu nie przewiduje zmian, poza dodaniem większej ilości okien dachowych. A strych nad garażem zostanie zaadoptowany na saunę.

W tym roku zamkniemy domek dachem z dachówką, w następnym mam nadzieję, że uda się na tip top wykończyć.

 

Pozdrawiam wszystkich zwolenników Amfory :)/>

 

 

 

 

Witam serdecznie. Czy jest mozliwość przesłania zdjęć z budowy. Zamierzamy ruszyc z budowa tego domku i mniej wiecej jakie koszta sa stanu surowego. Pozdrawiam czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość ponczusia
Polecam! Świetne rozwiązanie dla rodziny 2+2. Nasza amfora już się wykańcza :) Za dwa tygodnie płytki i parkiety kładziemy. Z zewnątrz już na gotowo zrobiona :)

Witam Pania i chciałam sie zapytac o koszt budowy domu jaki jest? Bo mamy zamiar budowac ten domek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam! Świetne rozwiązanie dla rodziny 2+2. Nasza amfora już się wykańcza :) Za dwa tygodnie płytki i parkiety kładziemy. Z zewnątrz już na gotowo zrobiona :)
Witam Pania i chciałam sie zapytac o koszt budowy domu jaki jest? Bo mamy zamiar budowac ten domek

Witam,Cena budowy domu uwzględniona jest w znacznej mierze od materiałów jakie wykorzystamy.Nasza amfora zbudowana jest z cegły, ocieplona watą, okna drewniane a na dachu dachówka karpiówka - tak ogólnie. Co suma sumarum na stan zamkniety - dach, okna + środek juz otynkowany i wyszpachlowany, kominek ogrzewanie podłogowe i dwie sztuki buforów po 400litrów - jeden na ogrzewanie, drugi na ciepłą wodę użytkową lecz bez pompy ciepła jeszcze, do tego do tego elektryka i pełna hydraulika, bez armatury to koszt około 480tys zł.Jeśli intereują Panią jakieś szczegóły to zapraszam na maila - Fibii@onet.eu , mogę podesłać też zdjęcia z etapów budowy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam! Świetne rozwiązanie dla rodziny 2+2. Nasza amfora już się wykańcza :) Za dwa tygodnie płytki i parkiety kładziemy. Z zewnątrz już na gotowo zrobiona :)
Witam Pania i chciałam sie zapytac o koszt budowy domu jaki jest? Bo mamy zamiar budowac ten domek

Witam!Jaki koszt budowy i jaki rodzaj pokrycia dachowego?Proszę o jakieś ogólne fotki z zewnątrz i wewnątrz.Wybrałam ten projekt ale szkoda że nigdzie wcześniej nie było żadnych zdjęć z realizacji.Jeżeli mogę prosić o jakieś ogólne fotki to będe wdzięczna.Mój mail apple@wp.pl Gosia pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...