Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Pompejusz Duży II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam jaki jest szacowany koszt budowy? I jaki działka musi mieć wymiar żeby zaadaptować projekt

Witam

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Pompejusz Duży II. Projekt powinien być gotowy pod koniec grudnia - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

Minimalne wymiary działki na której można pobudować dom to 24,76x21,96m.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy jest możliwość zamówienia tego projektu w wersji energooszczędnej zbliżonej do pasywnej (powiedzmy 2 litrowej) ? Wjazd od płn.-wsch. Garaż po prawej stronie. Ściany z ceramiki poryzowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy jest możliwość zamówienia tego projektu w wersji energooszczędnej zbliżonej do pasywnej (powiedzmy 2 litrowej) ? Wjazd od płn.-wsch. Garaż po prawej stronie. Ściany z ceramiki poryzowanej.

witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Dorota

Witam wszystkich. Czy ktoś w okolicach Warszawy buduje już ten projekt i zechciałby wyrazić zgodę na odwiedziny i organoleptyczne oględziny :)

dołączam się do pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Gość Maciej

Witam,

Jestem zainteresowany tym projektem, ale chciałbym w nim wprowadzić sporo zmian.

Na początek interesuje mnie jaka jest szerokość garażu. Niby jest to garaż na 2 auta ale wydaje mi się dość wąski.

Od razu pytanie drugie, czy istnieje możliwość takiej adaptacji projektu, aby poszerzyć garaż ale w efektywny sposób dla całego domu (powiedzmy o 1 m dla jego lewej części)

Czy można by zrobić również taką zmianę, aby zagospodarować gdzieś pralnię (najlepiej na parterze) z wyjściem na ogród.

Ostatnie pytanie, co to jest za niezagospodarowana przestrzeń na 1 piętrzę znajdująca się nad jadalnią (czy to nie jest czasem antresola) i czy nie można tam zrobić jeszcze jakiegoś pomieszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem zainteresowany tym projektem, ale chciałbym w nim wprowadzić sporo zmian.

Na początek interesuje mnie jaka jest szerokość garażu. Niby jest to garaż na 2 auta ale wydaje mi się dość wąski.

Od razu pytanie drugie, czy istnieje możliwość takiej adaptacji projektu, aby poszerzyć garaż ale w efektywny sposób dla całego domu (powiedzmy o 1 m dla jego lewej części)

Czy można by zrobić również taką zmianę, aby zagospodarować gdzieś pralnię (najlepiej na parterze) z wyjściem na ogród.

Ostatnie pytanie, co to jest za niezagospodarowana przestrzeń na 1 piętrzę znajdująca się nad jadalnią (czy to nie jest czasem antresola) i czy nie można tam zrobić jeszcze jakiegoś pomieszczenia?

Witam

Proszę o kontakt mailowy w tej sprawie bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Czy jest możliwość otrzymania kosztorysu szczegółowego tego projektu? Pozdrawiam

Dzień dobry,

W odpowiedzi na pytanie możemy wysłać zestawienie materiałów do stanu surowego. Poproszę o adres mailowy, bądź proszę napisać maila na info@dobredomy.pl z prośbą o takie zestawienie materiałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość otrzymania kosztorysu szczegółowego tego projektu? Pozdrawiam
Dzień dobry, W odpowiedzi na pytanie możemy wysłać zestawienie materiałów do stanu surowego. Poproszę o adres mailowy, bądź proszę napisać maila na info@dobredomy.pl z prośbą o takie zestawienie materiałów. 

Tak o zestawienie materiałów mi chodziło i jeszcze gdyby była możliwość otrzymania rysunków szczegółowych, byłabym bardzo wdzięczna. mój email ewa_m86@wp.pl. dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...