Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nikita B


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem Nikita B. Natomiast potrzebuję więcej informacji o wymiarach parteru (wymiary salonu i jadalni są dla mnie kluczowe). Za wszelkie dodatkowe materiały byłbym wdzięczny. Pozdrawiam (kakas18@wp.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem Nikita B. Natomiast potrzebuję więcej informacji o wymiarach parteru (wymiary salonu i jadalni są dla mnie kluczowe). Za wszelkie dodatkowe materiały byłbym wdzięczny. Pozdrawiam (kakas18@wp.pl)

Na dzień dzisiejszy nie została jeszcze opracowana dokumentacja techniczna domu NIKITA B. W związku z tym nie dysponujemy rysunkami pokazowymi. Wymiary salonu i jadalni: szer. 3.00m+4.96m; dł. 2,20m+3,15m. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy istnieje mozliwosc dorysowania spizarni / piwnicy pod schodami badz czesciowo z wykorzystaniem pomieszczenia gospodarczego ?

I jeszcze jedno pytanie jak wysokie jest poddasze ?

Witam. Podpiwniczyć można każdy budynek, również ten, pod warunkiem, że pozwalają na to warunki gruntowo-wodne oraz zapisy MPZP. W przypadku projektów typowych doprojektowanie piwnicy jest najczęściej wykonywane przez lokalnych architektów w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych. Przestrzeń poddasza w kalenicy ma wysokość około 1.35m. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na poprzedni post.

Jeżeli są dostępne od ręki to dlaczego nie podajecie tych danych na stronie i dlaczego piszecie że "Na dzień dzisiejszy nie została jeszcze opracowana dokumentacja techniczna domu NIKITA B." 

Chodzi mi dokładnie o projekt Nikita B.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na poprzedni post.

Jeżeli są dostępne od ręki to dlaczego nie podajecie tych danych na stronie i dlaczego piszecie że "Na dzień dzisiejszy nie została jeszcze opracowana dokumentacja techniczna domu NIKITA B." 

Chodzi mi dokładnie o projekt Nikita B.

Pozdrawiam

Przepraszam, pomyłka (myślałam, że chodzi o projekt Nikita - bliźniak). Projekt Nikita B jest jeszcze w fazie koncepcji. Dokumentacja zacznie być przygotowywana po zamówieniu projektu przez pierwszego Klienta.

Czas oczekiwania na Projekt od ewentualnego zamówienia to 6-8 tygodni.

Czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, projekt prawie idealny na moją działkę. Nie podoba mi się tylko zbyt wysunięty garaż względem bryły budynku.

 

Jeśli projekt jest na razie w fazie koncepcji, ewentualne adaptacje byłyby bezpłatne?.

Lista adaptacji:

1. Powiększenie łazienki na parterze tak aby wstawić do niej kabinę prysznicową

2. Zamiast garażu: powiększenie kotłowni, a w pozostałej części garażu byłby gabinet (około 10 mkw.) z wejściem z wiatrołapu

3. Powiększenie kuchni i wiatrołapu w sumie o około 10 m kw. w stronę podcienia

4. Na piętrze dodanie balkonu na powiększonej kuchni i wiatrołapie z wyjściem z górnego hallu

5. Podniesienie kąta nachylenia dachu do 25 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt prawie idealny na moją działkę. Nie podoba mi się tylko zbyt wysunięty garaż względem bryły budynku. Jeśli projekt jest na razie w fazie koncepcji, ewentualne adaptacje byłyby bezpłatne?. Lista adaptacji: 1. Powiększenie łazienki na parterze tak aby wstawić do niej kabinę prysznicową 2. Zamiast garażu: powiększenie kotłowni, a w pozostałej części garażu byłby gabinet (około 10 mkw.) z wejściem z wiatrołapu 3. Powiększenie kuchni i wiatrołapu w sumie o około 10 m kw. w stronę podcienia 4. Na piętrze dodanie balkonu na powiększonej kuchni i wiatrołapie z wyjściem z górnego hallu 5. Podniesienie kąta nachylenia dachu do 25 stopni.

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt prawie idealny na moją działkę. Nie podoba mi się tylko zbyt wysunięty garaż względem bryły budynku.

 

Jeśli projekt jest na razie w fazie koncepcji, ewentualne adaptacje byłyby bezpłatne?.

Lista adaptacji:

1. Powiększenie łazienki na parterze tak aby wstawić do niej kabinę prysznicową

2. Zamiast garażu: powiększenie kotłowni, a w pozostałej części garażu byłby gabinet (około 10 mkw.) z wejściem z wiatrołapu

3. Powiększenie kuchni i wiatrołapu w sumie o około 10 m kw. w stronę podcienia

4. Na piętrze dodanie balkonu na powiększonej kuchni i wiatrołapie z wyjściem z górnego hallu

5. Podniesienie kąta nachylenia dachu do 25 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, projekt prawie idealny na moją działkę. Nie podoba mi się tylko zbyt wysunięty garaż względem bryły budynku. Jeśli projekt jest na razie w fazie koncepcji, ewentualne adaptacje byłyby bezpłatne?. Lista adaptacji: 1. Powiększenie łazienki na parterze tak aby wstawić do niej kabinę prysznicową 2. Zamiast garażu: powiększenie kotłowni, a w pozostałej części garażu byłby gabinet (około 10 mkw.) z wejściem z wiatrołapu 3. Powiększenie kuchni i wiatrołapu w sumie o około 10 m kw. w stronę podcienia 4. Na piętrze dodanie balkonu na powiększonej kuchni i wiatrołapie z wyjściem z górnego hallu 5. Podniesienie kąta nachylenia dachu do 25 stopni.

Witam. Opisane przez Pana zmiany są możliwe do zaprojektowania. Może je wprowadzić architekt na etapie adaptacji (otrzyma Pan od nas bezpłatną zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni. Zmiany w projekcie katalogowym są usługą odpłatną. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany projektem Nikita B proszę podać cenę i czas oczekiwania

Witam. Aktualna cena podana jest na stronie projektu (na dzień dzisiejszy wynosi ona 2898zł). Dokumentacja projektowa domu NIKITA B nie została jeszcze opracowana. Czas oczekiwanie to około 6 tygodni od momentu złożenie zamówienia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam,kiedy gotowy projekt i kosztorys?

Witam. Dokumentacja zacznie być przygotowywana po zamówieniu projektu przez pierwszego Klienta.

Czas oczekiwania na Projekt od ewentualnego zamówienia to 6-8 tygodni.

Czas oczekiwania na kosztorys to 2-3 tygodnie od zakończenia dokumentacji technicznej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...