Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Bella II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Justyna

Witam serdecznie,kolejny bardzo ładny projekt z Państwa pracowni. Jak tylko będa dostępne to bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych na adres justynalm@o2.pl. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,kolejny bardzo ładny projekt z Państwa pracowni. Jak tylko będa dostępne to bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych na adres justynalm@o2.pl. pozdrawiam.

Witam

Aktualnie mamy opracowane rysunki dla domu Bella. Jeśli to Panią interesuje, proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl - prześlemy je do Pani.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie,bardzo prosze o przesłanie kosztorysu i rysunkow szczegółowych na adres ania84wlazlo@o2.pl.Jezeli nie ma jeszcze dla Bella II moze byc dla Bella.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,proszę o przesłanie kosztorysu i rysunków szczegółowych na adres renikewelina@gmail.com

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej dla domu Bella II- powinna ona być gotowa w drugiej połowie maja. Wówczas będziemy mogli przesłać szczegółowe rysunki oraz zlecić opracowanie wyceny kosztorysowej dla domu Bella II. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witamy serdecznie, czy i my moglibyśmy prosić o przesłanie dodatkowych materiałów na adres: bjt44@wp.pl ? z góry dziękujemy Pozdrawiamy

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej dla domu Bella II - powinna ona być gotowa w połowie maja. Wtedy będziemy mogli przesłać szczegółowe rysunki oraz zlecić wykonanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Mateusz

Witam serdecznie. Świetny projekt! Ze względu na usytuowanie działki interesuje mnie wersja lustrzana. Bardzo proszę o przesłanie dodatkowych materiałów (kosztorys + rysunki szczegółowe) na adres mat_ryba@wp.pl

Chciałbym także zapytać, czy jest możliwość wprowadzenia kilku zmian w cenie projektu. Chodzi mi przede wszystkim o dodatkowe okna na ścianie wschodniej tj 1 okno padające na kuchnie (spiżarnie planuje przesunąć obok wiatrołapu) oraz 1 okno blisko północnego naroża padające na salon. Zależy mi na jak najlepszym doświetleniu od południa.

Sprawa druga, to powiększenie łazienki na parterze kosztem pomieszczenia gospodarczego. Jeśli jest to możliwe to o ile (podobno kotłownia ma określone minimum powierzchni). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Świetny projekt! Ze względu na usytuowanie działki interesuje mnie wersja lustrzana. Bardzo proszę o przesłanie dodatkowych materiałów (kosztorys + rysunki szczegółowe) na adres mat_ryba@wp.pl Chciałbym także zapytać, czy jest możliwość wprowadzenia kilku zmian w cenie projektu. Chodzi mi przede wszystkim o dodatkowe okna na ścianie wschodniej tj 1 okno padające na kuchnie (spiżarnie planuje przesunąć obok wiatrołapu) oraz 1 okno blisko północnego naroża padające na salon. Zależy mi na jak najlepszym doświetleniu od południa. Sprawa druga, to powiększenie łazienki na parterze kosztem pomieszczenia gospodarczego. Jeśli jest to możliwe to o ile (podobno kotłownia ma określone minimum powierzchni). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam

Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz

Witam serdecznie. Czy mógłbym prosić o przesłanie dokładnego kosztorysu i wyceny oraz opracowaną przez Państwa dokumentację projektową dla projektu Bella II? Z góry bardzo dziękuję Łukasz. Mój e-mail: lukasszynkiewicz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy mógłbym prosić o przesłanie dokładnego kosztorysu i wyceny oraz opracowaną przez Państwa dokumentację projektową dla projektu Bella II? Z góry bardzo dziękuję Łukasz. Mój e-mail: lukasszynkiewicz@gmail.com

Witam

Zarówno kosztorys jak i dokumentacja projektowa są odpłatne - można je zamówić poprzez formularz na stronie www, bądź też telefonicznie/mailowo bezpośrednio w Pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie dodatkowych materiałów(kosztorysu i rysunków szczegółowych) na adres e-mail mb22@buziaczek.pl dla projektu domu bella II. z góry dziękuję.

Witam

 

Rysunki prześlemy w dniu dzisiejszym. Czekamy na wycenę kosztorysową dla domu - na dniach powinna być gotowa.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariola

Witam, proszę o przesłanie dodatkowych materiałów(kosztorysu i rysunków szczegółowych) na adres e-mail piotrek.gebal2@gmail.com dla projektu domu bella II. z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...