Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Oktawiusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Gość Agnieszka

Witam czy ktoś rozpoczął już budowę ? Czy jest forum lub blog dotyczący budowy oktawiusza?

Czy mogłabym otrzymać rysunki szczegółowe z wymiarami pomieszczeń i szacunkowy kosztorys oraz zestawienie materiałowe.

Mój adres email: biuro@iniebanalni.pl

Dziękuję, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś rozpoczął już budowę ? Czy jest forum lub blog dotyczący budowy oktawiusza? Czy mogłabym otrzymać rysunki szczegółowe z wymiarami pomieszczeń i szacunkowy kosztorys oraz zestawienie materiałowe. Mój adres email: biuro@iniebanalni.pl Dziękuję, pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Niestety jeszcze żaden z Inwestorów nie założył bloga dotyczącego domu Oktawiusz.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Witam wszystkich zainteresowanych projektem,

Proszę o odpowiedź na poniższe 2 pytania ( szczególnie autorów projektu ).

1. Czy jest możliwość doprojekowania piwnicy ? (działka na zachodnim stoku)

2. Projekt zawiera sporo elementów wystających poza obrys dachu. Czy mogą być problemy z przeciekaniem wody w tych miejscach ?

Trochę się tego obawiam. Poza tym projekt bardzo mi się podoba.

Sławek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, slavj napisał:

Witam wszystkich zainteresowanych projektem,

Proszę o odpowiedź na poniższe 2 pytania ( szczególnie autorów projektu ).

1. Czy jest możliwość doprojekowania piwnicy ? (działka na zachodnim stoku)

2. Projekt zawiera sporo elementów wystających poza obrys dachu. Czy mogą być problemy z przeciekaniem wody w tych miejscach ?

Trochę się tego obawiam. Poza tym projekt bardzo mi się podoba.

Sławek

 

Dzień dobry, można doprojektować piwnice. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Projekt Oktawiusz zakłada standardowe rozwiązania budowlane zapobiegające przeciekaniu wody i jeżeli płaskie zadaszenia zostaną odpowiednio wykonane, wówczas nie będą występowały problemy z przeciekaniem. Konieczne jest zachowanie dokładności wykonania.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...