Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Pompejusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Witam.

jaki jest poglądowy koszt realizacji SSZ oraz pod klucz systemem gospodarczym?

Czy można uprościć dach nad tarasem ogrodowym, aby był płaski bez żadnych załamań?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

jaki jest poglądowy koszt realizacji SSZ oraz pod klucz systemem gospodarczym?

Czy można uprościć dach nad tarasem ogrodowym, aby był płaski bez żadnych załamań?

Pozdrawiam

Witam

Pompejusz jest nowym projektem, aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi obecnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mogli zlecić wykonanie wyceny kosztorysowej dla domu.

Zmiany kształtu dachu można dokonać na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi na to zgodę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Istnieje szansa na to aby był to budynek pasywny ?

Witam

Dostosowanie budynku do standardu domu Pasywnego to ciężka i żmudna praca na etapie adaptacji projektu i budowy domu. Ściśle związana ona jest m.in. z lokalnymi warunkami, usytuowaniem budynku, itp. W prosty sposób projekt gotowy można dostosować do standardu domu energooszczędnego - dom pasywny to już zawsze indywidualne podejście na etapie adaptacji projektu. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Alina

witam, kiedy mniej więcej można się spodziewać zamieszczenia kosztorysu niniejszego projektu? Czy jest możliwe na etapie adaptacji projektu powiększenie łazienki przy sypialni (tj. poprzez przesunięcie ściany nad garażem w stronę krawędzi zadaszenia)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kiedy mniej więcej można się spodziewać zamieszczenia kosztorysu niniejszego projektu? Czy jest możliwe na etapie adaptacji projektu powiększenie łazienki przy sypialni (tj. poprzez przesunięcie ściany nad garażem w stronę krawędzi zadaszenia)? Pozdrawiam

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Pompejusz. Projekt powinien być gotowy w II połowie czerwca - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

Zmian w projekcie można dokonać na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy kosztorys jest gotowa? Interesuje mnie ten projekt z pełnym kosztorysem i projektem budowlanym. Kto we Wrocławiu może mi pomóc? Mam się zgłosić to Waszego głownego biura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kosztorys jest gotowa? Interesuje mnie ten projekt z pełnym kosztorysem i projektem budowlanym. Kto we Wrocławiu może mi pomóc? Mam się zgłosić to Waszego głownego biura?

Witam. Kosztorys do projektu Pompejusz jest w trakcie opracowywania. Ukończony zostanie najprawdopodobniej na początku sierpnia. Dokumentacja projektowa jest już przygotowana. W przypadku pytań/wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zapraszamy również do naszego biura. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Witam, interesuje mnie zwymiarowanie tego projekt, a w szczególności to czy można dokonać zmian w projekcie tak, aby w miejsce pustki nad jadalnią zrobić pokój?? Pokój, który znajduje się przy pustce (11,9m) przesunąć do końca ściany rezygnująć z zadaszenia tarasu jednocześnie wyrównująć ścianę zewnętrzną z pokojem (15,6m). Skomplikowanie napisane, ale nie wiem jak inaczej opisać zmiany;-)

P.S. Jeśli można prosić o przesłanie zwymiarowanego projektu na adres mariu_88@wp.pl  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, interesuje mnie zwymiarowanie tego projekt, a w szczególności to czy można dokonać zmian w projekcie tak, aby w miejsce pustki nad jadalnią zrobić pokój?? Pokój, który znajduje się przy pustce (11,9m) przesunąć do końca ściany rezygnująć z zadaszenia tarasu jednocześnie wyrównująć ścianę zewnętrzną z pokojem (15,6m). Skomplikowanie napisane, ale nie wiem jak inaczej opisać zmiany;-)

P.S. Jeśli można prosić o przesłanie zwymiarowanego projektu na adres mariu_88@wp.pl  

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...