Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Gwiazdka II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Czy jest możliwość zmiany ściany bocznej garażu na taką jak w projekcie "Milena" ?
Witam Chodzi o przeprojektowanie zadaszenia nad garażem? O jaką zmianę dokładnie Pan pyta?   Pozdrawiam

Chodzi o to, aby część z garażem miała podobny dach i ścianę boczną jak w projekcie "Milena".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek

Witam, czy możliwe jest dostosowanie projektu tak, aby był to budynek energooszczędny (koszty ogrzewania < 40kW/m2/rok).

Czy w ramach tego mozliwe jest podpiwniczenie budynku?

 

Prosiłbym o przesłanie kosztorysu i dokładniejszych danych na kejsu1@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możliwe jest dostosowanie projektu tak, aby był to budynek energooszczędny (koszty ogrzewania

Czy w ramach tego mozliwe jest podpiwniczenie budynku?

 

Prosiłbym o przesłanie kosztorysu i dokładniejszych danych na kejsu1@gmail.com

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów. Proszę oczekiwać wkrótce odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Kordian
 

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW DO STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO*
Aby pomóc  Państwu w oszacowaniu  kosztów związanych z budową domu, do dokumentacji projektowej dołączamy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość  materiałów, ich koszt jednostkowy oraz całkowity koszt budowy poszczególnych etapów inwestycji.


Cena promocyjna z projektem - 0 zł

 

witam , czy jest możliwe przesłanie tego pakietu na  kordi74@vp.pl , mam już zakupiony projekt ale kiedy kupowałem nie było takiego zestawienia,  a  by się przydał do kalkulacji dla inwestora :-) , pozdro , Kordian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW DO STANU SUROWEGO ZAMKNIĘTEGO*

Aby pomóc  Państwu w oszacowaniu  kosztów związanych z budową domu, do dokumentacji projektowej dołączamy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, zawierające ilość  materiałów, ich koszt jednostkowy oraz całkowity koszt budowy poszczególnych etapów inwestycji.

 

 

Cena promocyjna z projektem - 0 zł

 

witam , czy jest możliwe przesłanie tego pakietu na  kordi74@vp.pl , mam już zakupiony projekt ale kiedy kupowałem nie było takiego zestawienia,  a  by się przydał do kalkulacji dla inwestora :-) , pozdro , Kordian

 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam

Proszę o przesłanie na adres adamkow_al2@wp.pl :

- szczegółowych rzutów i przekrojów budynku

-obrysu budynku w skali 1:500

i jeżeli w tym projekcie jest dostępne

-zestawienia powierzchni przegród budynku

Pozdrawiam A.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Magda

Witam:

Jestem zainteresowana kupnem projektu budowlanego Gwiazdka II, proszę o przesłanie na adres e-mail: bakalau@wp.pl szczegółowych rzutów i przekroje budynku w formacie JPG, obrys budynku w skali 1:500 w formacie PDF lub DWG, zestawienie powierzchni przegród budynku. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam: Jestem zainteresowana kupnem projektu budowlanego Gwiazdka II, proszę o przesłanie na adres e-mail: bakalau@wp.pl szczegółowych rzutów i przekroje budynku w formacie JPG, obrys budynku w skali 1:500 w formacie PDF lub DWG, zestawienie powierzchni przegród budynku. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Witam: Jestem zainteresowana kupnem projektu budowlanego Gwiazdka II, proszę o przesłanie na adres e-mail: biuro@logosgj.pl szczegółowych rzutów i przekroje budynku w formacie JPG, obrys budynku w skali 1:500 w formacie PDF lub DWG, zestawienie powierzchni przegród budynku. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam: Jestem zainteresowana kupnem projektu budowlanego Gwiazdka II, proszę o przesłanie na adres e-mail: biuro@logosgj.pl szczegółowych rzutów i przekroje budynku w formacie JPG, obrys budynku w skali 1:500 w formacie PDF lub DWG, zestawienie powierzchni przegród budynku. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Dariusz

Witam Państwa, mam pytanie:

- na projekcie wchodzi się przez łazienkę na poddaszu do pralni, pralnia ma 12m2 a my byśmy chcieli w tej pralni zrobić garderobę, tylko czy jest możliwość przerobienia projektu tak aby do pralni wchodziło się jakos z klatki schodowej? może uda się, schody przesunąć, zrobić drzwi gdzieś na klatce schodowej...

- na projekcie z garażu nie ma bezpośredniego wejścia do domu, czy jest możliwość zmiany aby wstawić drzwi (najlepiej przez pomieszczenie gospodarcze?)

 

Jest kilka odpowiedzi na forum ,ale jedni pisze że nie ma możliwości, a ktos piszę ze sie da? Wiec jak jest w końcu?

Czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu i szczegółowych wymiarów pomieszczeń na adres email: dariusz.sobczyk1984@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa, mam pytanie: - na projekcie wchodzi się przez łazienkę na poddaszu do pralni, pralnia ma 12m2 a my byśmy chcieli w tej pralni zrobić garderobę, tylko czy jest możliwość przerobienia projektu tak aby do pralni wchodziło się jakos z klatki schodowej? może uda się, schody przesunąć, zrobić drzwi gdzieś na klatce schodowej... - na projekcie z garażu nie ma bezpośredniego wejścia do domu, czy jest możliwość zmiany aby wstawić drzwi (najlepiej przez pomieszczenie gospodarcze?) Jest kilka odpowiedzi na forum ,ale jedni pisze że nie ma możliwości, a ktos piszę ze sie da? Wiec jak jest w końcu? Czy mogę prosić o przesłanie kosztorysu i szczegółowych wymiarów pomieszczeń na adres email: dariusz.sobczyk1984@gmail.com

Witam, zmiany o których Pan pisze są możliwe do wykonania tylko w tym przypadku będzie to szeroki zakres co ciągnie za sobą koszty. Tego typu zmiany można wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (by uzyskać wycenę wprowadzenia zmian proszę o kontakt mailowy: info@dobredomy.pl).

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Radek

Witam serdecznie, jestem zainteresowany kupnem tego projektu, uprzejmie proszę o przesłanie kosztorysu oraz szczegółowych wymiarów pomieszczeń na adres e-mail radzio209@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...