Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

budowa domu wg projektu DAWID II odbicie lustrzane


Anuszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
Gość Łukasz

Witam, budujemy z mężem Dawida II już na etapie wstępnym jesteśmy bardzo zadowoleni z wybranego projektu. wieczorem dodam zdjęcia z prac początkowych. Wiem bardzo dobrze ze podczas wyboru projektu bardzo często szuka się realizacji.

Witam

 

Gdzie buduje Pani ten domek? również jestem zainteresowany tym projektem, fajnie było by zobaczyć ten domek na żywo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu znalazłam dobre forum.

Projekt z mężem znaleźliśmy kilka tygodni temu , b. nam się podoba. Może ktoś napiszę troszkę więcej nad zmianami jakie dokonał lub jakie można było zrobić. Czy wejście na górę nie jest za wąskie ( czy nie będzie problemu z wnoszeniem mebli).

A może ktoś o kosztach troszkę napiszę jak to wygląda w rzeczywistości?. Stan zero, stan sur. otwarty i osobno stan sur. zamknięty.

Bardzo nam to pomoże w wyborze projektu.

Pozdrawiam i dla informacji Chocianów Dollnosląskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

My jesteśmy z mężem zadowoleni z wyboru, uważam ze jest on naprawdę dobrym rozwiązaniem dla małej rodziny, wszystkie pomieszczenia w domu są dla nas optymalne. Pewne zmiany oczywiście są wprowadzone i tak powstał nasz ideał :) jedynym minusem była tylko spiżarka której lokalizacja średnio nam się podobała i dlatego z niej zrezygnowaliśmy. Teraz jest o wiele bardziej przestrzenniej jeśli chodzi o wejście do salonu i całokształt. pozdrawiam.

Witam, czy byłaby możliwość przesłania zdjęć z realizacji na maila monia.com@gmail.com. Z góry dziękuję Monika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Też jesteśmy zainteresowani projektem dawid ale wahamy się czy garaż pojedynczy czy podwójny.oprócz tego zastanawiamy się nad kilkoma zmianami i pomogłoby nam bardzo obejrzenie zdjęć z budowy,więc prosimy wszystkich budujących ten domek, jeśli to możliwe o przesłanie zdjęć na adres konczynka1@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od kwietnia zacztnam budowe wiec jak ktos zaintwreswoany moge fotki wstawiac dawid III ODBICIE LUSTRZANE

jesteśmy na etapie wyboru projektu i wahamy sie pomiędzy dawid 2 lub 3,jeśli propozycja jest aktualna to proszę o przesłanie zdięć z budowy na mail konczynka1@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.Mam pytanie do redakcji.Prawie zdecydowaliśmy się na dawida II ale chcielibyśmy wprowadzić kilka przeróbek, czy jest możliwość wprowadzenia następujących modyfikacji:

1. pomniejszenie łazienki na parterze i przesunięcie schodów w celu powiększenia salonu. Jeśli tak to o ile?

2. likwidacja spiżarni i poszerzenie kuchni poprzez likwidację miejsca na szafę w wiatrołapie

3. zmiana okna w kuchni, z narożnego na ,,zwykłe"

4. przeniesienie kominka w miejsce spiżarni (projekt dawid)

5. poszerzenie ściany garażowej wraz  z pomieszczeniem gospodarczym ok.1m

6. likwidacja podcienia i włączenie tej powierzchni do powierzchni salonu

7. przeniesienie łazienki na poddaszu w miejsce pokoju 10,2 m2

8. likwidację ściany pomiędzy obecną łazienką a pokojem w celu uzyskania jednej przestrzeni

i jeszcze jedna zmiana

9.wydłużenie salonu poprzez przesunięcie ściany tylnej budynku (zależy nam na dużym salonie)

trochę dużo tych zmian ale jak by były możliwe............!!!

Czy państwo dokonujecie takich zmian? jaki byłby ich koszt?mój mail: konczynka1@poczta.onet.pl

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie do redakcji.Prawie zdecydowaliśmy się na dawida II ale chcielibyśmy wprowadzić kilka przeróbek, czy jest możliwość wprowadzenia następujących modyfikacji:

1. pomniejszenie łazienki na parterze i przesunięcie schodów w celu powiększenia salonu. Jeśli tak to o ile?

2. likwidacja spiżarni i poszerzenie kuchni poprzez likwidację miejsca na szafę w wiatrołapie

3. zmiana okna w kuchni, z narożnego na ,,zwykłe"

4. przeniesienie kominka w miejsce spiżarni (projekt dawid)

5. poszerzenie ściany garażowej wraz  z pomieszczeniem gospodarczym ok.1m

6. likwidacja podcienia i włączenie tej powierzchni do powierzchni salonu

7. przeniesienie łazienki na poddaszu w miejsce pokoju 10,2 m2

8. likwidację ściany pomiędzy obecną łazienką a pokojem w celu uzyskania jednej przestrzeni

i jeszcze jedna zmiana

9.wydłużenie salonu poprzez przesunięcie ściany tylnej budynku (zależy nam na dużym salonie)

trochę dużo tych zmian ale jak by były możliwe............!!!

Czy państwo dokonujecie takich zmian? jaki byłby ich koszt?mój mail: konczynka1@poczta.onet.pl

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

Witam

Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Marzena i Damian

Witamy.

bardzo poddoba nam się ten projekt.

kilka małych zmian i będzie idealny.

jeśli można prosić budujących o zdjęcia na burczynski82@hotmail.com

 

dziękujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Dawid

Witam od kwietnia zacztnam budowe wiec jak ktos zaintwreswoany moge fotki wstawiac dawid III ODBICIE LUSTRZANE

Witam, ja jestem zainteresowany budową domu dawid III ODBICIE LUSTRZANE, mógłby mi Pan wysłać kilka zdjęć, najbardziej interesuje mnie środek - kuchnia salon, jak wygląda to rozwiązanie z tarasem. Z góry bardzo dziękuję mój mail kiepurad_16@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
Gość Marcin

Witam serdecznie.

Bardzo mocno jesteśmy zainteresowani projektem jak i budowa domu Dawid II. Proszę o informacje czy do metrażu powierzchni użytkowej 91.8 mkw należy dodać metraż pom. gospodarczego, garaż oraz strych. 

Proszę o informację na maila: marcinmikulski@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Bardzo mocno jesteśmy zainteresowani projektem jak i budowa domu Dawid II. Proszę o informacje czy do metrażu powierzchni użytkowej 91.8 mkw należy dodać metraż pom. gospodarczego, garaż oraz strych. 

Proszę o informację na maila: marcinmikulski@poczta.onet.pl

Witam

Tak, te powierzchnie należy dodać do powierzchni użytkowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...