Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dawid III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Witam,

proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Dawid III z dokładnymi wymiarami poszczególnych pomieszczeń na adres krzysztof-domagala1@wp.pl

Czy ktoś w województwie wielkopolskim lub kujawsko-pomorskim buduje lub już wybudował dom według tego projektu? Chętnie zobaczyłbym jak to realnie wygląda.

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu Dawid III z dokładnymi wymiarami poszczególnych pomieszczeń na adres krzysztof-domagala1@wp.pl Czy ktoś w województwie wielkopolskim lub kujawsko-pomorskim buduje lub już wybudował dom według tego projektu? Chętnie zobaczyłbym jak to realnie wygląda. Pozdrawiam, Krzysztof

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Węglikowski Bartłomiej

Witam. Czy mógłbym prosić o przesłanie zwymiarowanych rzutów parteru i piętra oraz wymiary okien? Czy posiadacie Państwo szacunkow y kosztorys na 2015". Będę wdzięczny za informacje. Email kontaktowy : weglikowskibartek@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Jestem zainteresowany projektem ale nurtuje mnie kilka pytań. Z czego wynika różnica ceny budowy tego domu i domu Milena II? Dawid ma mniejszą powierzchnię, nie posiada balkonu?

 

Kolejne pytanie, czy jest możliwość wykonania elewacji takiej jak w projekcie Milena II dla tego domu łącznie z balkonem od strony salonu?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

 

Damian

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany projektem ale nurtuje mnie kilka pytań. Z czego wynika różnica ceny budowy tego domu i domu Milena II? Dawid ma mniejszą powierzchnię, nie posiada balkonu?

 

Kolejne pytanie, czy jest możliwość wykonania elewacji takiej jak w projekcie Milena II dla tego domu łącznie z balkonem od strony salonu?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!

 

Damian

Witam

Wyceny kosztorysowe dla obu domów przygotowywane były w dość sporym odstępie czasu, więc różniły się ceny poszczególnych elementów, różne zostały przyjęte grubości ocieplenia, w niektórych miejscach różne są technologie wykonania oraz przyjęte standardy wykończeniowe.

Przyjmując te same standardy i ceny dla obu domów koszty ich budowy powinny być zbliżone.

Proszę o podanie adresu mailowego to dla porównania prześlę zestawieni kosztorysowe dla obu domów.

Co do zmiany elewacji i balkonu - spokojnie na etapie adaptacji projektu można dokonać takich zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Kasia

Witam. Jestem zainteresowana projektem Dawid III. Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów i przekrojów parteru, poddasza i strychu oraz o szacunkowy najnowszy kosztorys. Podaję mój adres: bebe97@wp.pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martin

Witam

Jestem zainteresowany projektem Dawid III. Prosiłbym przesłanie z wymiarowanych rzutów i przekrojów parteru, poddasza i strychu oraz o szacunkowy najnowszy kosztorys. Podaje mail do kontaktu: martingolub@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość monika sz.

Witam. Jestem zainteresowana projektem Dawid III. Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów i przekrojów parteru, poddasza i strychu oraz o szacunkowy najnowszy kosztorys. Podaję mój adres: moniap3@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...