Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Eryka II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Czy jest możliwość podesłania na piochum@gmail.com rzutów pomieszczeń z dokładnymi wymiarami? Pozdrawiam PiotrM

Witam

Projekt Eryka II aktualnie jest koncepcją, co oznacza, że nie mamy dla niego szczegółowych rysunków. Zapytanie przekazałam do architektów - być może uda się opracować jakieś chociażby wstępne rysunki. Proszę oczekiwać kontaktu mailowego w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, w jakim czasie planujecie Państwo przedstawienie kosztorysów tego projektu? Jeżeli są już wyliczenia , proszę o aktualizację na stronie.

Witam

Eryka II to jeden z naszych nowych projektów - aktualnie jest on koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu wynosi obecnie około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero jak opracujemy szczegółową dokumentację, będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam,

Kiedy pojawią się kosztorysy?

Witam

Eryka II to nasz nowy projekt - aktualnie jest on koncepcją. Czas oczekiwania na dokumentację do projektu to obecnie około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu projektu będziemy mogli zlecić dla niego wykonanie wycen kosztorysowych.

 

Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam, czy jeśli zrezygnuję z okien po stronie garażu (w garażu i na strychu) to czy minimalna szerokość działki zmniejszy się o 1m?

Pytam bo mam działkę szerokości 22m a projekt bardzo mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jeśli zrezygnuję z okien po stronie garażu (w garażu i na strychu) to czy minimalna szerokość działki zmniejszy się o 1m? Pytam bo mam działkę szerokości 22m a projekt bardzo mi się podoba :)

Tak, rezygnując z okien na elewacji garażowej (garaż i strych) można przysunąć budynek na odległość 3 a nie 4 metrów do granicy działki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Chciałbym dostać kosztorys projektu Eryka II - proszę o przesłanie danych na adres d.wisniewski@onet.com.pl

Witam

Aktualnie czekamy na opracowanie kosztorysowe dla domu Eryka II - powinno być gotowe na dniach. Wówczas pojawi się informacja o wycenie w tabeli przy prezentacji projektu. Wtedy też będziemy mogli przesłać na maila zestawienia kosztorysowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Agnieszka

Witam serdecznie zależałoby mi na pralni może być niewielka tzn pralka, kosz z ubraniami, suszarka na pranie, proszki można przekształcić strych na pralnie+ pokój. Tylko chciałabym do pralni wchodzić z łazienki. A może można by to zorganizować przy łazience na parterze np. zmniejszając pomieszczenie gospodarcze??

Mam pytanie o zadaszony taras czy salon nie będzie mocno zacieniony  przez takie rozwiązanie?

Zastanawiałam się nad takim przedłużeniem dachu i stworzeniem zadaszenia zamiast rozwiązania z projektu, czy taka zmiana dałaby więcej światła i czy jest w ogóle możliwa??

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie zależałoby mi na pralni może być niewielka tzn pralka, kosz z ubraniami, suszarka na pranie, proszki można przekształcić strych na pralnie+ pokój. Tylko chciałabym do pralni wchodzić z łazienki. A może można by to zorganizować przy łazience na parterze np. zmniejszając pomieszczenie gospodarcze??

Mam pytanie o zadaszony taras czy salon nie będzie mocno zacieniony  przez takie rozwiązanie?

Zastanawiałam się nad takim przedłużeniem dachu i stworzeniem zadaszenia zamiast rozwiązania z projektu, czy taka zmiana dałaby więcej światła i czy jest w ogóle możliwa??

 

Pozdrawiam

Agnieszka

Witam

Tak, można podzielić strych na pralnię i pokój. Istnieje możliwość wprowadzenia przejścia z łazienki w miejscu, gdzie teraz jest prysznic. Należałoby z niego zrezygnować lub kabinę prysznicową wstawić w miejscy gdzie jest zlew (w przeciwnym narożniku). Oczywiście można również zmniejszyć pomieszczenie na parterze budynku przy łazience, aby w niej była przestrzeń (wnęka) na pralkę i suszarkę. To zależy od Pani, czy chce mieć Pani pomieszczenie na pralnię czy raczej wnękę na urządzenia do pralnia.

Zawsze zadaszenia zabierają bezpośrednie światło słoneczne. Więcej światła będzie wpadać przez okno przy jadalni. Natomiast można zlikwidować zaprojektowane przez nas zadaszenie i np. wydłużyć okap. Wtedy o połowę mniej tarasu będzie zasłonięte.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...