Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Eryk II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze do wczoraj byłam zdecydowana na inny projekt ale ten przebija wszystkie. Domek jest piękny - pierwsza klasa!!! Gratuluję projektantom. Mam jednak pytanie: czy dałoby się wydłużyć domek z 14,70 m do 16 m tak aby powiększyć przestrzeń salonu i jadalni??? Wtedy dwa pokoje na piętrze posiadałyby piękny duży balkon. Cała reszta dla mnie jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do wczoraj byłam zdecydowana na inny projekt ale ten przebija wszystkie. Domek jest piękny - pierwsza klasa!!! Gratuluję projektantom. Mam jednak pytanie: czy dałoby się wydłużyć domek z 14,70 m do 16 m tak aby powiększyć przestrzeń salonu i jadalni??? Wtedy dwa pokoje na piętrze posiadałyby piękny duży balkon. Cała reszta dla mnie jest idealna.

Witam

Cieszymy się bardzo, że Eryk II skradł Pani serce.

Co do możliwości poszerzenia budynku - jak najbardziej na etapie adaptacji projektu można taka zmianę wprowadzić, nasza Pracownia wyrazi zgodę na jej realizację.

Proszę mieć na uwadze, że Eryk II jest naszym nowym projektem i aktualnie znajduje się w fazie koncepcji - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi obecnie około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Sylwia

Witam po raz kolejny. Pytałam Państwa ostatnio o powiększenie długości domu do 16 metrów (chodzi o powiększenie przestrzeni salonu i jadalni). Przekonałam męża do tego projektu ale chciałby garaż dwustanowiskowy, a co za tym idzie również większą kotłownię. Czy przewidują Państwo taki wariant projektu w najbliższym czasie? Chcielibyśmy wariant właśnie z podwójnym garażem i dopiero od niego zrobić adaptację. Pozdrawiam serdecznie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny. Pytałam Państwa ostatnio o powiększenie długości domu do 16 metrów (chodzi o powiększenie przestrzeni salonu i jadalni). Przekonałam męża do tego projektu ale chciałby garaż dwustanowiskowy, a co za tym idzie również większą kotłownię. Czy przewidują Państwo taki wariant projektu w najbliższym czasie? Chcielibyśmy wariant właśnie z podwójnym garażem i dopiero od niego zrobić adaptację. Pozdrawiam serdecznie:-)

Witam,

niestety w najbliższym czasie nie przewidujemy wersji Eryka z dwustanowiskowym garażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam czy projekt Eryk II będzie miał dostępne wizualizacje wnętrza w najbliższym czasie? Mam również pytanie czy może projekt Eryk II został już przez kogoś zamówiony i czy jest możliwośc otrzymanania na maila szczegółowych rysunków, dokumentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy projekt Eryk II będzie miał dostępne wizualizacje wnętrza w najbliższym czasie? Mam również pytanie czy może projekt Eryk II został już przez kogoś zamówiony i czy jest możliwośc otrzymanania na maila szczegółowych rysunków, dokumentów?

Witam

Wizualizacje wnętrz dla domu Eryk II powinny być prezentowane na stronie www w pierwszej połowie września. Niestety nie mamy jeszcze szczegółowych rysunków dla tego projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam czy mogą Państwo napisać jaka jest wysokość ścianki kolankowej na poddaszu w tym projekcie.?

Dzień dobry.

Projekt Eryk II jest na etapie koncepcji, dokumentacja techniczna nie jest jeszcze gotowa, dlatego nie jestem w stanie dokładnie określić wysokości ścianki kolankowej w tym projekcie. Koncepcja zakłada wysokość ścianki równej około 120cm.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Cześć Kamil.Czy zacząłeś już budowę Eryka 2.Zastanawiam się nad tym projektem, jeśli to nie kłopot,czy mogłabym prosić jakieś foto z Twojej budowy stanu surowego,żeby zobaczyć jak dom się prezentuje.Z góry bardzo Ci dziękuję. magdakozu@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Witam,

Również proszę o bardziej szczegółowy rzut kondygnacji Eryk II (głównie chodzi o wielkość pomieszczeń), dodatkowo czy jest możliwość konsultacji projektu i podpiwniczenia budynku w technologii biała wanna?

Dziękuje i pozdrawiam. matysjr@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Również proszę o bardziej szczegółowy rzut kondygnacji Eryk II (głównie chodzi o wielkość pomieszczeń), dodatkowo czy jest możliwość konsultacji projektu i podpiwniczenia budynku w technologii biała wanna? Dziękuje i pozdrawiam. matysjr@wp.pl

Witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...