Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Justynian Mały II z poddaszem

Recommended Posts

Guest Janusz

Witam

Chciałbym otrzymać szczegółowy rzut domu, gdyż ogrzewanie gazowe odpada i zastanawiam się nad ogrzewaniem na pompę ciepła. Nie wiem czy pomieszczenie gospodarcze byłoby wówczas odpowiednie :)

Mail wujek.jaszek@wp.pl

Witam Chciałbym otrzymać szczegółowy rzut domu, gdyż ogrzewanie gazowe odpada i zastanawiam się nad ogrzewaniem na pompę ciepła. Nie wiem czy pomieszczenie gospodarcze byłoby wówczas odpowiednie :) Mail wujek.jaszek@wp.pl

Witam

Projekt Justynian Mały II z poddaszem aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na projekt wynosi obecnie około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mieli dla projektu szczegółowe rysunki. Prześlę Panu rzut dla domu Justynian Mały II - kotłownia ma tam te same wymiary.

Pozdrawiam

Witam, kiedy będzie dostępny kosztorys domu?

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Justynian Mały II z poddaszem. Projekt powinien być gotowy w pierwszej połowie listopada - wtedy dopiero będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla niego. Gotowe kosztorysy powinny więc pojawić się na przełomie listopada/grudnia.

Pozdrawiam

Witam, czy w projekcie jest przewidziana instalacja grzewcza i elektryczna na poddasze? Pozdrawiam

Witam

W projekcie znajdują się projekty dotyczące instalacji również na poddaszu.

Pozdrawiam

Guest Łukasz

Dzień dobry.

Kiedy pojawią się rzuty? Interesuje mnie ten projekt ale nie potrafię okręślić jego przydatności do moich potrzeb bez rzutów obu kondygnacji oraz kosztorysu.

Dzień dobry. Kiedy pojawią się rzuty? Interesuje mnie ten projekt ale nie potrafię okręślić jego przydatności do moich potrzeb bez rzutów obu kondygnacji oraz kosztorysu.

Dzień dobry, szczegółowa dokumentacja projektu jest gotowa. Proszę o podanie adresu e-mail, a prześlę rysunki. Pozdrawiam.

Guest Kuba

Witam. Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Potrzebuję jednak rzutów i szczegółowych wymiarów. Na jaki adres mam wysłać zapytanie o rzuty ?

Witam. Ja również jestem zainteresowany tym projektem. Potrzebuję jednak rzutów i szczegółowych wymiarów. Na jaki adres mam wysłać zapytanie o rzuty ?

Witam

Proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Guest Damian

Witam , proszę o przysłanie na pocztę zestawienie materiałów oraz rysunki techniczne

E-mail : damian666992@o2.pl

Dziękuje .

Pozdrawiam .

Witam , proszę o przysłanie na pocztę zestawienie materiałów oraz rysunki techniczne E-mail : damian666992@o2.pl Dziękuje . Pozdrawiam .

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Witam napisałam Państwu maila, proszę o odpowiedź :-)

Witam

Staramy się na bieżąco odpowiadać na wszystkie otrzymane maile - proszę cierpliwie poczekać. Gdyby odpowiedź się opóźniała proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 71 352 04 44

Pozdrawiam

Guest Marcin

Witam, proszę o przesłanie rzutów i rysunków z wymiarami. Z góry dziękuje. marttin@onet.eu

Guest Mariusz

Witam, proszę o przesłanie rzutów i rysunków z wymiarami. Z góry dziękuje. mariuszr199318@gmail.com

Witam, proszę o przesłanie rzutów i rysunków z wymiarami. Z góry dziękuje. mariuszr199318@gmail.com

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest lukasz p

witam.Proszę o przesłanie rzutu wewnątrz domu na adres lukaszpowalowski@autograf.pl pozdrawiam

witam.Proszę o przesłanie rzutu wewnątrz domu na adres lukaszpowalowski@autograf.pl pozdrawiam

Witam

Pozdrawiam

Guest patyk

Witam, proszę o przesłanie rzutów i rysunków z wymiarami. Z góry dziękuje. patyk_lukasz@wp.pl

Witam, proszę o przesłanie rzutów i rysunków z wymiarami. Z góry dziękuje. patyk_lukasz@wp.pl

Witam

Pozdrawiam