Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kasjusz II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Witam serdecznie,

jestem mocno zainteresowany projektem kasjusz II, jest możliwość przesłąnia jakiś bardziej szczegółowych rysynków z wymiarami, rzyt fundamentów, parteru i poddasza na pebiko@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem mocno zainteresowany projektem kasjusz II, jest możliwość przesłąnia jakiś bardziej szczegółowych rysynków z wymiarami, rzyt fundamentów, parteru i poddasza na pebiko@interia.pl

Witam

 

Projekt Kasjusz II aktualnie jest koncepcją - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentacje do niego wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po jego opracowaniu dostępne będą szczegółowe rysunki. Jeśli jest Pan zainteresowany mogę Panu przesłać rysunki do projektu Kasjusz - różni się ona tylko od Kasjusz II brakiem garażu.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie, jestem mocno zainteresowany projektem kasjusz II, jest możliwość przesłąnia jakiś bardziej szczegółowych rysynków z wymiarami, rzyt fundamentów, parteru i poddasza na pebiko@interia.pl
Witam   Projekt Kasjusz II aktualnie jest koncepcją - oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentacje do niego wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po jego opracowaniu dostępne będą szczegółowe rysunki. Jeśli jest Pan zainteresowany mogę Panu przesłać rysunki do projektu Kasjusz - różni się ona tylko od Kasjusz II brakiem garażu.     Pozdrawiam

Witam serdecznie.to na chwile obecną prosiłbym o rysunki dla kasjusz, a jak tylko pojawia sie do kasjusz II to takze - jestem niezmiernie ciekawy tej koncepcji,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

witam,

jestem bardzo poważnie zainteresowany tym projektem czy mógłbym otrzymać bardziej szczegółowe rysunki.czy można podnieść sufit na parterze na ok. 285-300cm. oraz czy jest możliwość zaadaptowania tego projektu w zabudowie bliźniaczej od strony garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

jestem bardzo poważnie zainteresowany tym projektem czy mógłbym otrzymać bardziej szczegółowe rysunki.czy można podnieść sufit na parterze na ok. 285-300cm. oraz czy jest możliwość zaadaptowania tego projektu w zabudowie bliźniaczej od strony garażu.

Witam

Proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl - zwrotnie prześlemy rysunki oraz udzielimy odpowiedzi na temat możliwych zmian w projekcie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Proszę o rysunki szczegółowe, jonatan08@tlen.pl

Witam

Projekt Kasjusz II aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do niego wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mogli udostępnić dla projektu szczegółowe rysunki. 

Aktualnie poglądowo możemy Pani przesłać szczegółowe rysunki dla projektu Kasjusz - wersja bez garażu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...