Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ikar


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
Gość Robert

Czy istnieje możliwość podpiwniczenia części domu pod pomieszczeniami 7, 8, 9, 10 oraz umieszczenie schodów do piwnicy w pomieszczeniu nr 9? Byłby to projekt idealny jak dla mnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość podpiwniczenia części domu pod pomieszczeniami 7, 8, 9, 10 oraz umieszczenie schodów do piwnicy w pomieszczeniu nr 9? Byłby to projekt idealny jak dla mnie. Pozdrawiam.

 

Witam,

Istnieje możliwość doprojektowanie podpiwniczenia w ramach adaptacji projektu. Zmiany powinien nanieść architekt adaptujący. Z nim ustala Pan koszt oraz termin wprowadzenia zmian.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Ikar na forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Witam.Czy ktos budował juz IKARA 108m2?

Bo niedługo kupuję projekt ale nigdzie nie ma zdjec IKARA(tego 108m) z budowy:(

 

witam czy buduje juz pan ten domek?

czy mozna widziec jakies zdjecia z budowy?

jak cos prosze o kontakt na meila

mariolac_@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam czy istnieje możliwość dodania garażu z lewej strony kosztem okienek z łazienki i pomieszczenia gospodarczego?

Witam! Tak, oczywiście jest taka możliwość. W naszej ofercie mamy taką wersję budynku. Proponuję zapoznać się z projektem Ikar II https://www.dobredomy.pl/projekt/ikarII/. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 7 months later...
Gość marcin

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE ODNOŚNIE CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKU IKAR

PONIEWAŻ W PROJEKCIE NIE MOGĘ TEGO ODNALEZĆ A POTRZEBNE MI TO DO ZŁOŻENIA DOKUMĘTÓW DLA NADZORU BUDOWLANEGO. PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE ODNOŚNIE CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKU IKAR

PONIEWAŻ W PROJEKCIE NIE MOGĘ TEGO ODNALEZĆ A POTRZEBNE MI TO DO ZŁOŻENIA DOKUMĘTÓW DLA NADZORU BUDOWLANEGO. PROSZĘ O POMOC

Witam

Charakterystykę można pobrać ze strony www pod adresem https://www.dobredomy.pl/kalkulator/ikar/

Najpóźniej w środę będzie tam umieszczona aktualizacja tak, aby była ona zgodna z obecnymi wymogami dotyczącymi parametru EP.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE ODNOŚNIE CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKU IKAR PONIEWAŻ W PROJEKCIE NIE MOGĘ TEGO ODNALEZĆ A POTRZEBNE MI TO DO ZŁOŻENIA DOKUMĘTÓW DLA NADZORU BUDOWLANEGO. PROSZĘ O POMOC
Witam Charakterystykę można pobrać ze strony www pod adresem https://www.dobredomy.pl/kalkulator/ikar/ Najpóźniej w środę będzie tam umieszczona aktualizacja tak, aby była ona zgodna z obecnymi wymogami dotyczącymi parametru EP.   Pozdrawiam 

Dziękuję za szybką pomoc, a dla tych co się zastanawiają nad projektem to chcę wszystkim powiedzieć że może nie jest to najnowocześniejszy dom ale jest bardzo funkcjonalny i stosunkowo jest prosty i tani w budowie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

DZIEŃ DOBRY MAM PYTANIE ODNOŚNIE CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ BUDYNKU IKAR PONIEWAŻ W PROJEKCIE NIE MOGĘ TEGO ODNALEZĆ A POTRZEBNE MI TO DO ZŁOŻENIA DOKUMĘTÓW DLA NADZORU BUDOWLANEGO. PROSZĘ O POMOC
Witam Charakterystykę można pobrać ze strony www pod adresem https://www.dobredomy.pl/kalkulator/ikar/ Najpóźniej w środę będzie tam umieszczona aktualizacja tak, aby była ona zgodna z obecnymi wymogami dotyczącymi parametru EP.   Pozdrawiam 
Dziękuję za szybką pomoc, a dla tych co się zastanawiają nad projektem to chcę wszystkim powiedzieć że może nie jest to najnowocześniejszy dom ale jest bardzo funkcjonalny i stosunkowo jest prosty i tani w budowie . Pozdrawiam

witam co znaczy tani w budowie? czy kosztorys pokrywa się ze stanem faktycznym w praktyce na budowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Angelika

Witam, proszę o przesłanie wszystkich możliwych darmowych materiałów szczegółowych dot. projektu domu IKAR na adres:angelika020994@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...