Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fiona II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 months later...
  • 1 year later...

buduje ktoś tą chałupę? bo w necie cisza. Ma ktoś jakieś zdjęcia z budowy?

Co cię interesuje ? W projekcie Fiona II jest parę błędów a mianowicie -drzwi do spiżarki nie mogą się znajdować w kuchni bo po prostu się tam nie zmieszczą, poza tym zajmą jedyną ścianę na której można zamontować kuchnie,dobre rozwiązanie to drzwi pomiędzy schodami a kuchnią.Wyjście na taras zdecydowanie polecam na ścianie na której znajdują się w projekcie 2 okna. Jest jeszcze wiele innych nie dopracowanych rzeczy ale to mogę przedstawić jeśli kogoś to interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

buduje ktoś tą chałupę? bo w necie cisza. Ma ktoś jakieś zdjęcia z budowy?
Co cię interesuje ? W projekcie Fiona II jest parę błędów a mianowicie -drzwi do spiżarki nie mogą się znajdować w kuchni bo po prostu się tam nie zmieszczą, poza tym zajmą jedyną ścianę na której można zamontować kuchnie,dobre rozwiązanie to drzwi pomiędzy schodami a kuchnią. Wyjście na taras zdecydowanie polecam na ścianie na której znajdują się w projekcie 2 okna. Jest jeszcze wiele innych nie dopracowanych rzeczy ale to mogę przedstawić jeśli kogoś to interesuje.

Dzień dobry, jestem zainteresowany Pana wskazówkami.Poproszę o więcej informacji. Czy z wykuszem nie ma problemów (woda, wilgoć) ? kontakt: bartosz_kochanski@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
buduje ktoś tą chałupę? bo w necie cisza. Ma ktoś jakieś zdjęcia z budowy?
Co cię interesuje ? W projekcie Fiona II jest parę błędów a mianowicie -drzwi do spiżarki nie mogą się znajdować w kuchni bo po prostu się tam nie zmieszczą, poza tym zajmą jedyną ścianę na której można zamontować kuchnie,dobre rozwiązanie to drzwi pomiędzy schodami a kuchnią. Wyjście na taras zdecydowanie polecam na ścianie na której znajdują się w projekcie 2 okna. Jest jeszcze wiele innych nie dopracowanych rzeczy ale to mogę przedstawić jeśli kogoś to interesuje.
Dzień dobry, jestem zainteresowany Pana wskazówkami.Poproszę o więcej informacji. Czy z wykuszem nie ma problemów (woda, wilgoć) ? kontakt: bartosz_kochanski@o2.pl

Też ciekawi mnie temat wykuszu i wilgoci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam, obecnie budujemy dom Fiona V. Czy ktoś miał może problem z drzwiami do pokoju i łazienki na poddaszu najbliżej klatki schodowej? U nas wychodzi na to, że drzwi nie bardzo sie tam mieszczą lub trzeba je montować na słupie, co nie jest dobrym pomysłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Artur napisał:

Witam, obecnie budujemy dom Fiona V. Czy ktoś miał może problem z drzwiami do pokoju i łazienki na poddaszu najbliżej klatki schodowej? U nas wychodzi na to, że drzwi nie bardzo sie tam mieszczą lub trzeba je montować na słupie, co nie jest dobrym pomysłem.

Dzień dobry,
Pomiędzy słupem na poddaszu a drzwiami może Pan wprowadzić profil o szerokości 8cm. Taka szerokość jest wystarczająca dla ramy drzwi. Ściana na łączeniu ze słupem powinna być połączona spoiwem elastycznym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...