Jump to content
Forum dobredomy.pl
Sign in to follow this  
Redaktor

Projekt Amanda II

Recommended Posts

Guest Magdalena Matras-Górka

Witam serdecznie :) Jestem zainteresowana projektem Amanda II. Proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz dokładnego kosztorysu, na adres mailowy magdalena-matras1@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie :) Jestem zainteresowana projektem Amanda II. Proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz dokładnego kosztorysu, na adres mailowy magdalena-matras1@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Kasia

witam. prosze o przesłanie wszystkich dostępnych rysunków i materiałów dotyczących powyzszego projektu na adres : kaskaadamek@wp.pl dziekuje

witam. prosze o przesłanie wszystkich dostępnych rysunków i materiałów dotyczących powyzszego projektu na adres : kaskaadamek@wp.pl dziekuje

Witam

Pozdrawiam

Guest Jakub Fuks

Witam serdecznie :) Jestem zainteresowana projektem Amanda II. Proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz dokładnego kosztorysu, na adres mailowy jakub_fuks@o2.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie :) Jestem zainteresowana projektem Amanda II. Proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz dokładnego kosztorysu, na adres mailowy jakub_fuks@o2.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Witam

Pozdrawiam

Guest zibenia

Ja również witam serdecznie ;) Również jestem zainteresowany tym projektem (Amanda II). Jeżeli to możliwe to proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz kosztorysu, na adres mailowy: zibenia@o2.pl.

Pozdrawiam serdecznie.

Ja również witam serdecznie ;) Również jestem zainteresowany tym projektem (Amanda II). Jeżeli to możliwe to proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz kosztorysu, na adres mailowy: zibenia@o2.pl.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam

Pozdrawiam

Guest M. Borkowski

Piękny dom. Proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz dokładnego kosztorysu, na adres mailowy bo1rek@poczta.onet.pl

Pozdrawiam

Piękny dom. Proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz dokładnego kosztorysu, na adres mailowy bo1rek@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.

Pozdrawiam

Guest Michal

Ja również witam serdecznie ;) Również jestem zainteresowany tym projektem (Amanda II). Jeżeli to możliwe to proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz kosztorysu, na adres mailowy: motopl@interia.pl Pozdrawiam serdecznie.

Ja również witam serdecznie ;) Również jestem zainteresowany tym projektem (Amanda II). Jeżeli to możliwe to proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji oraz kosztorysu, na adres mailowy: motopl@interia.pl Pozdrawiam serdecznie.

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest K.Z.

Dzień dobry. Chyba znaleźliśmy projekt spełniający wszystkie nasze wymagania :) czy mogę poprosić o przesłanie Materiałów również do mnie kasienka09_88@o2.pl?

pozdrawiam

Guest Kasia Z

Dzień dobry. Czy mogłabym również poprosić o przesłanie materiałów?

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry. Chyba znaleźliśmy projekt spełniający wszystkie nasze wymagania :) czy mogę poprosić o przesłanie Materiałów również do mnie kasienka09_88@o2.pl? pozdrawiam

Witam

Pozdrawiam

Dzień dobry. Czy mogłabym również poprosić o przesłanie materiałów? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego na który będziemy mogli przesłać materiały.

Pozdrawiam

Guest Oliwia

Dzień dobry,

Jestem zainteresowana projektem. Jeżeli jest taka możliwość to bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres olia2606@gmail.com.
Z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,

Jestem zainteresowana projektem. Jeżeli jest taka możliwość to bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres olia2606@gmail.com.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam

Pozdrawiam

Guest Małgorzata

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem. Jeżeli jest taka możliwość to bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres kica.malgorzata@gmail.com. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry! Jestem zainteresowana projektem. Jeżeli jest taka możliwość to bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres kica.malgorzata@gmail.com. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Guest darek

Można prosić o materiały? szczegółowy kosztorys + rzuty i przekroje z wymiarami.

dstasik@poczta.onet.pl

Można prosić o materiały? szczegółowy kosztorys + rzuty i przekroje z wymiarami. dstasik@poczta.onet.pl

Dzień dobry, rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam

Guest Paweł

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem Amanda II z dwustanowiskowym garażem, można prosić bezpłatne materiały na adres

suderpawel21@gmail.com

Dziękuje

Pozdrawiam