Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Justynian III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Irek

Witam

Jestem zainteresowany projektem.

Czy można by zamiast dodatkowego wc zrobić dodatkowe pomieszczenie gospodarcze? miałoby ono służyć jako duża garderoba na odzież wierzchnią.

wejście zaraz od strony z wiatrołapu.

pozdrawiam

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem zainteresowany projektem. Czy można by zamiast dodatkowego wc zrobić dodatkowe pomieszczenie gospodarcze? miałoby ono służyć jako duża garderoba na odzież wierzchnią. wejście zaraz od strony z wiatrołapu. pozdrawiam Pozdarwiam

Witam

Taką zmianę jak najbardziej można wykonać na etapie adaptacji projektu, nie wymaga ona naszej zgody.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest możliwość z garażu wydzielic jedną część na kotłownię,myślę o piecu na eko-groszek pozdrawiam

Witam

Pomieszczenie gospodarcze można przenieść do garażu, zmienić ogrzewanie z gazowego na paliwo stałe - wszystko to na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Proszę o przesłanie rzutu z wymiarami poszczególnych pomieszczeń w formacie pdf i dwg. Chcemy ustalić z żoną ustawienie mebli i ewentualne przeróbki rozmieszczenia ścian i drzwi. Mój mail: s.bulas@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie rzutu z wymiarami poszczególnych pomieszczeń w formacie pdf i dwg. Chcemy ustalić z żoną ustawienie mebli i ewentualne przeróbki rozmieszczenia ścian i drzwi. Mój mail: s.bulas@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie, proszę o przesłanie rzutu z wymiarami w formacie pdf. Zastanawiam się nad zmianą w salonie i jadalni oraz rozmieszczeniem wyposażenia. Adres mailowy: bea_mail@wp.pl . Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, czy w tym projekcie można wstawić normalne schody i zaadaptować kiedyś poddasze na mieszkalne?

Witam

Strych w projekcie Justynia III ma wysokość 2,52 do sufitu przy założeniu wykonania izolacji akustycznej i posadzki betonowej według projektu. Oznacza to, że po wykończeniu podłogi przy zachowaniu minimalnej wysokości 2,5m będzie można zaadaptować strych na pomieszczenia użytkowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Natalia

Witam.

Chciałam zapytać czy można zbudować ten dom w technologii szkieletowej. Jeśli tak jak ma się to do ceny ogólnej? Czy mogę prosić o wysłanie wymiarów poszczególnych pomieszczeń oraz zdjęć z realizacji na Natnad@interia.pl

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałam zapytać czy można zbudować ten dom w technologii szkieletowej. Jeśli tak jak ma się to do ceny ogólnej? Czy mogę prosić o wysłanie wymiarów poszczególnych pomieszczeń oraz zdjęć z realizacji na Natnad@interia.pl Pozdrawiam serdecznie

Witam

Projekt można zbudować w technologii szkieletowej - co do szczegółów technicznych, kosztów należy kontaktować się z firmą, która buduje domy w szkielecie np

 

WOLF SYSTEM Sp. z o.o.

Grzegorz Niewitała

48 600 104 130

grzegorz.niewitala@wolfsystem.pl

www.wolfhaus.pl

 

 

Szczegółowe rysunki przesyłam na maila. Niestety nie posiadamy zdjęć z realizacji budowy domu Justynian III.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...