Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Amelia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Gratuluję projektu domu. Jest naprawdę godny uwagi. Mam jednak zapytanie czy byłaby możliwość wydłużenia salonu jeszcze ok 2 metrów. Potrzebuję domu z dużym i reprezentacyjnym salonem ze względu na liczbę gości którą przyjmuję dość często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję projektu domu. Jest naprawdę godny uwagi. Mam jednak zapytanie czy byłaby możliwość wydłużenia salonu jeszcze ok 2 metrów. Potrzebuję domu z dużym i reprezentacyjnym salonem ze względu na liczbę gości którą przyjmuję dość często.

Witam

Taką zmianę oczywiście można nanieść na projekt w ramach jego  adaptacji, nasza Pracownia wyrazi na nią bezpłatną zgodę.

 

Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Myślę o budowie domu według tego projektu. Czy byłaby możliwość poznania szacunkowego kosztu budowy?

Witam,

Projekt Amelia jest jednym z nowszych w naszej ofercie i nie posiadamy jeszcze pełnej dokumentacji do niego.

Proszę o cierpliwość. Jak tylko opracujemy kosztorys umieścimy informacje dotyczące kosztów budowy na naszej stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Justyna Rz.

Witam, czy mogą Państwo przesłać na maila szczegółowe wymiary pomieszczeń(Wraz z niewliczoną tutaj powierzchnią pod skosami dachu)?

Prosiłabym o ten projekt + projekt NINA - krzysztyniak@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam,

czy może ktoś z forumowiczów buduje ten dom? Zastanawiamy się z żoną bardzo intensywnie nad zakupem tego projektu i każda informacja będzie dla nas bardzo cenna. :) Z góry dziękuję za kontakt i pozdrawiam.

 

Prosiłbym też Redaktora o podesłanie szczegółowych wymiarów, gdyż chciałby podesłać materiały do wykonawcy do wyceny.

Mail: blimon@wp.pl

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy może ktoś z forumowiczów buduje ten dom? Zastanawiamy się z żoną bardzo intensywnie nad zakupem tego projektu i każda informacja będzie dla nas bardzo cenna. :) Z góry dziękuję za kontakt i pozdrawiam.

 

Prosiłbym też Redaktora o podesłanie szczegółowych wymiarów, gdyż chciałby podesłać materiały do wykonawcy do wyceny.

Mail: blimon@wp.pl

 

Pozdrawiam.

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Ryszard

Witam, czy ja również mógłbym otrzymać na maila szczegółowe wymiary pomieszczeń wraz z niewliczoną tutaj powierzchnią pod skosami dachu. Z góry dziękuję. Mój mail riko120@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy możliwe jest wykonanie tego domku w systemie kanadyjskim? I np. zmiana garażu na biuro.

Witam

Zmiana garażu na biuro jest zmianą możliwa do wykonania, najlepiej na etapie adaptacji projektu.

Co do możliwości budowy domu w systemie kanadyjskim należałoby zaczerpnąć opinii firmy, która w tejże technologii buduje domy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Piotr P.

Witam, jestem wstępnie zainteresowany projektem. Czy mógłbym otrzymać na e-maila szczegółowe wymiary pomieszczeń wraz z niewliczoną powierzchnią pod skosami dachu? Z góry dziękuję. Mój e-mail: piotrp.poczta@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Gość Martyna

Witam,

Jestem zainteresowana projektem. Czy mogliby Państwo podać wymiary okna rogowego w kuchni i dużego w salonie, a także wymiar salonu.Mój e-mail martyna.gonsior@onet.eu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowana projektem. Czy mogliby Państwo podać wymiary okna rogowego w kuchni i dużego w salonie, a także wymiar salonu.Mój e-mail martyna.gonsior@onet.eu. Pozdrawiam

Witam

Na podany adres mailowy wysłaliśmy szczegółowe rysunki, z których będzie Pani mogła odczytać wszystkie interesujące Panią  wymiary.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...