Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Sara


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
Gość Sawicki Paweł

Witam. Jestem zainteresowany projektem SARA

-czy jest już kosztorys budowy tego domu?

-czy w tym projekcie może być garaż dwustanowiskowy i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze?

-czy jest możliwość częściowo podpiwniczyć budynek żeby zrobić kotłownie.

Jeśli jest już kosztorys to proszę przesłać na maila pawel.sawicki14@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany projektem SARA -czy jest już kosztorys budowy tego domu? -czy w tym projekcie może być garaż dwustanowiskowy i dodatkowe pomieszczenie gospodarcze? -czy jest możliwość częściowo podpiwniczyć budynek żeby zrobić kotłownie. Jeśli jest już kosztorys to proszę przesłać na maila pawel.sawicki14@wp.pl Pozdrawiam

Dzień dobry, niestety nie posiadamy jeszcze kosztorysów do tego projektu. Jak tylko kosztorysy będą dostępne, zostaną umieszczone na stronie.

Istnieje możliwość poszerzenia garażu i przekształcenia go na garaż dwustanowiskowy, co pozwoli uzyskać dodatkowe miejsce na kolejne pomieszczenia gospodarcze. Projekt przewiduje kotłownie, pomieszczenie przeznaczone na kocioł nazwane jest pomieszczeniem gospodarczym. Oczywiście podpiwniczenie budynku również jest możliwe do wykonania. 

Takie zmiany najlepiej wprowadzać do projektu na etapie adaptacji u lokalnego architekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam. czy w projekcie Sara jest możliwość wysunięcie garażu i pomieszczenie gospodarczego do przodu o np 4 m, i tym samym wstawienia pokoju ?.. Pozdrawiam

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania jednak ingerują w konstrukcję budynku i wymagają zgody od autora projektu. Zgoda na zmiany w projekcie jest bezpłatna i otrzymuje się ją przy zakupie projektu lub na etapie adaptacji.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt adaptujący projekt gotowy lub architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

Witam, czy ścianę kolankowa można podwyższyć o jakieś 30-40 cm na wysokość 110-120.

Witam

Ściankę kolankową można podnieść na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wystawi na to zgodę.

Należy jednak pamiętać, że zbytnie podniesienie ścianki kolankowej niewątpliwie wpłynie na proporcje i geometrię budynku (nie koniecznie korzystnie).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ścianę kolankowa można podwyższyć o jakieś 30-40 cm na wysokość 110-120.
Witam Ściankę kolankową można podnieść na etapie adaptacji projektu - nasza Pracownia wystawi na to zgodę. Należy jednak pamiętać, że zbytnie podniesienie ścianki kolankowej niewątpliwie wpłynie na proporcje i geometrię budynku (nie koniecznie korzystnie).   Pozdrawiam

Można prosisz, o przesłanie kosztorysu, przekroju . Na email magda866@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Michalina

Witam, bardzo przypadł mi do gustu ten projekt, jednakże kiedy wpisuje w wyszukiwarkę państwa stronę, pokazuje się miniatura domku Sara jednak z innym poddaszem. Nigdzie nie mogę znaleźć tego projektu czy byłaby możliwość przesłania tego projektu, bądź nakierowac na odpowiednią stronę. ? byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo przypadł mi do gustu ten projekt, jednakże kiedy wpisuje w wyszukiwarkę państwa stronę, pokazuje się miniatura domku Sara jednak z innym poddaszem. Nigdzie nie mogę znaleźć tego projektu czy byłaby możliwość przesłania tego projektu, bądź nakierowac na odpowiednią stronę. ? byłabym wdzięczna. Pozdrawiam

Witam

Poniżej link do prezentacji domu Sara:

https://www.dobredomy.pl/projekt/sara/

Jeśli jest Pani zainteresowana możemy również przesłać szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe - proszę podać adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...