Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena II 2G


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 320
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Gość Krzysiek

Witam,


proszę o przesłanie wszystkich informacji (rysunki, kosztorysy, itp.) dostępnych przed zakupem projektu oraz zdjęcia z realizacji na adres k.zielenda@interia.pl


 


Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Klaudia

Dzień dobry.

 

Proszę o przesłanie wszelkich materiałów dostępnych przed zakupem projektu (w tym zdjęcia z realizacji, jeśli takie Państwo posiadają) na adres k.tuszer@gmail.com. Interesuje mnie zarówno wersja podstawowa jak i odbicie lustrzane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

 

Proszę o przesłanie wszelkich materiałów dostępnych przed zakupem projektu (w tym zdjęcia z realizacji, jeśli takie Państwo posiadają) na adres k.tuszer@gmail.com. Interesuje mnie zarówno wersja podstawowa jak i odbicie lustrzane.

 

Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz

Dzień dobry. Proszę rowniez mi o przesłanie wszelkich materiałów dostępnych przed zakupem projektu (w tym zdjęcia z realizacji, jeśli takie Państwo posiadają) na adres tomasztota@o2.pl

Interesuje mnie zarówno wersja podstawowa jak i odbicie lustrzane. Pozdrawiam

Klaudia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Proszę rowniez mi o przesłanie wszelkich materiałów dostępnych przed zakupem projektu (w tym zdjęcia z realizacji, jeśli takie Państwo posiadają) na adres tomasztota@o2.pl Interesuje mnie zarówno wersja podstawowa jak i odbicie lustrzane. Pozdrawiam Klaudia

Dzień dobry,

prześlę materiały pokazowe dla projektu. Natomiast nie mamy jeszcze zdjęć z realizacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam Istnieje możliwość wybudowania tego domu na płycie fundamentowej i podwyższenie części z samym garażem o jakieś 40cm??

Witam

Co oznacza „podwyższenie części z samym garażem o jakieś 40cm”?? Czy chodzi jedynie o podniesienie poziomu posadzki w garażu? Czy cała część budynku, razem ze stropem nad parterem, poddaszem i dachem ma zostać podniesiona?

Obie te zmiany oraz zmiana sposobu posadowienia budynku na płytę fundamentową są możliwe do wykonania.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzymają Państwo wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Istnieje możliwość wybudowania tego domu na płycie fundamentowej i podwyższenie części z samym garażem o jakieś 40cm??
Witam Co oznacza „podwyższenie części z samym garażem o jakieś 40cm”?? Czy chodzi jedynie o podniesienie poziomu posadzki w garażu? Czy cała część budynku, razem ze stropem nad parterem, poddaszem i dachem ma zostać podniesiona? Obie te zmiany oraz zmiana sposobu posadowienia budynku na płytę fundamentową są możliwe do wykonania. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzymają Państwo wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna.   Pozdrawiam

Chodzi mi oto żeby sam garaż był wyższy o 40cm wraz z bramą wjazdową. Ja widzę to w ten sposób że płyta fundamentowa pod garażem by była na niższym poziomie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...