Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Beta II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

Jaka jest wysokość ścianki kolankowej w projekcie Beta II i czy posiadają Państwo podobne projekty, które zawierają oprócz salonu dwa dodatkowe pokoje na parterze? Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jaka jest wysokość ścianki kolankowej w projekcie Beta II i czy posiadają Państwo podobne projekty, które zawierają oprócz salonu dwa dodatkowe pokoje na parterze? Dziękuję i pozdrawiam

Witam

Ścianka kolankowa w projekcie Beta II wysoka jest na 100cm. 

Projekty, które mają dwa pokoje na parterze: Alfa II, Alfa I, Beta III, Halimede.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
Gość Anna Rek-Łukasiak

W projekcie Beta II na rysunku "przekroje" wysokość ścianki kolankowej od strony tarasu wynosi 86cm, w poprzednim poście piszą Państwo o 100cm. Jaka jest jej faktyczna wysokość? Wg jakiej normy mierzona jest powierzchnia pokoi na poddaszu- jeśli z uwzględnieniem skosów, to jaka jest powierzchnia pokoi do 1,9m? Gdzie mogę zapoznać się z rysunkami szczegółowymi projektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W projekcie Beta II na rysunku "przekroje" wysokość ścianki kolankowej od strony tarasu wynosi 86cm, w poprzednim poście piszą Państwo o 100cm. Jaka jest jej faktyczna wysokość? Wg jakiej normy mierzona jest powierzchnia pokoi na poddaszu- jeśli z uwzględnieniem skosów, to jaka jest powierzchnia pokoi do 1,9m? Gdzie mogę zapoznać się z rysunkami szczegółowymi projektu?

Witam

Skosy na poddaszu w domu Beta II schodzą praktycznie do samego stropu. Jednak w pewnej odległości zostały postawione ścianki z płyt g-k ograniczające przestrzeń pomieszczeń na poddaszu. W niektórych miejscach są one wysokości 86cm, w niektórych 100cm. Proszę o podanie adresu mailowego, to prześlę Pani szczegółowe rzuty i przekroje budynku. 

Co do powierzchni użytkowej pomieszczeń na poddaszu - liczona jest od wysokości pomieszczenia 1,9m.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień Dobry!Na początku chciałabym pogratulować świetnych projektów,są po prostu świetne!!!Mam pytanie:czy jest możliwość otrzymania od Państwa bezpłatnych rysunków szczegółowych projektu Beta II-bardzo podoba mi się ten projekt i planuję go zrealizować systemem gospodarczym.Mój adres e-mail:beatricew23091982@gmail.com.Pozdrawiam i życzę dalszych pomysłowych projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!Na początku chciałabym pogratulować świetnych projektów,są po prostu świetne!!!Mam pytanie:czy jest możliwość otrzymania od Państwa bezpłatnych rysunków szczegółowych projektu Beta II-bardzo podoba mi się ten projekt i planuję go zrealizować systemem gospodarczym.Mój adres e-mail:beatricew23091982@gmail.com.Pozdrawiam i życzę dalszych pomysłowych projektów.

Witam

Dziękujemy bardzo za miłe słowo :)

Materiały dla projektu Beta II prześlę w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

Witam jestem zainteresowany realizacja BETA II czy mogę prosić o przesłanie szczegółowej dokumentacji ( trelux@tlen.pl) pozdrawiam Patryk Trela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Ewa Schütte

Dzien dobry! Serdecznie prosze o przeslanie szczegolowej dokumentacji projektu Bela II. W koncu chyba znalezlismy projekt dla malzenstwa z babcia :-)) Dziekuje i pozdrawiam Ewa Schütte (zolnier@gmx.de)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam świetne projekty ale Beta II jest dla mnie idealnym domem tego szukałem czy mogę prosić o przesłanie szczegółowej dokumentacji mój e-mail novy2106@hotmail.com z góry dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...