Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atlantyda Nowa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Fajny, prawie idealny tylko brak okna w łazience na dole i garażu na dwa samochody ? Szukam a czy w końcu znajdę idealny, ciężko jest... :-)

Witam,

Mamy w planach opracowanie wersji projektu z garażem dwustanowiskowym. Gdyby zdecydowali się Państwo na zamówienie takiej wersji to termin opracowania wyniesie 4-5 tygodni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jak dla mnie - dom idealny :) Jak na razie najlepszy, jaki znalazłam. Interesowałoby mnie jedynie, aby garaż powiększyć o tyle, żeby dało się zrobić z niego odrębne, małe mieszkanko dla jednej osoby - taką niezależną kawalarkę z osobnym wejściem. Co Państwo na taki pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie - dom idealny :) Jak na razie najlepszy, jaki znalazłam. Interesowałoby mnie jedynie, aby garaż powiększyć o tyle, żeby dało się zrobić z niego odrębne, małe mieszkanko dla jednej osoby - taką niezależną kawalarkę z osobnym wejściem. Co Państwo na taki pomysł?

Witam

Zaproponowane przez Panią rozwiązanie jak najbardziej możliwe jest do zrealizowania. Ze względu na prostą konstrukcję domu Atlantyda Nowa poszerzenie garażu będzie zabiegiem prostym konstrukcyjnie - reszta to już kwestia odpowiedniej aranżacji przestrzeni.

Zmianę taką można nanieść na projekt w ramach jego adaptacji, współpracując ze swoim architektem, bądź też zlecić naszym architektom.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Poproszę o przesłanie rzutów, kosztorysu i zestawienia materiałów na adres malentas1@gmail.com.

Czy w miejscu strychu można zrobić jeszcze jedną sypialnię z oknem na szycie?

Z góry dziekuję. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 4 months later...

Poproszę o przesłanie rzutów na adres mailowy kubast44@gmail.com i mam jeszcze pytanie czy byłaby możliwość usunięcia wystającego komina z tyłu domu i przeniesienie kominka na początek salonu, według rzutu kominek byłby na równo z napisem pok. dzienny + jadalnia oraz z tego co zauważyłem nowy komin nie kolidował by z niczym na poddaszu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o przesłanie rzutów na adres mailowy kubast44@gmail.com i mam jeszcze pytanie czy byłaby możliwość usunięcia wystającego komina z tyłu domu i przeniesienie kominka na początek salonu, według rzutu kominek byłby na równo z napisem pok. dzienny + jadalnia oraz z tego co zauważyłem nowy komin nie kolidował by z niczym na poddaszu. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Gość M

Dzień dobry,

Czy w projekcie Atlantyda Nowa jest możliwość usunięcia lukarny na poddaszu oraz wykuszu w jadalni? Zależy mi na prostocie bryły podobnie jak w projekcie Miranda czy Peryklesie.

Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Gość M napisał:

Dzień dobry,

Czy w projekcie Atlantyda Nowa jest możliwość usunięcia lukarny na poddaszu oraz wykuszu w jadalni? Zależy mi na prostocie bryły podobnie jak w projekcie Miranda czy Peryklesie.

Dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,

tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...