Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nikola


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Czy jest wersja projektu Nikola bez garażu?

Witam

Aktualnie nie posiadamy domu Nikola w wersji bez garażu. Jeśli jednak jest Pani zainteresowana takim projektem - proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl. Podamy wówczas więcej informacji oraz doprecyzujemy, czy i ewentualnie kiedy będziemy opracowywać projekt Nikola w wersji bez garażu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kiedy będą znane przybliżone koszty budowy w systemie gospodarczym?

Witam

Nikola jest naszym nowym projektem i aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do projektu to obecnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu projektu będziemy mogli zlecić wykonanie dla niego wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

czy jest dostepna opcja bez garażu i jakie koszty budowy?

Witam

Aktualnie nie planujemy wersji domu Nikola bez garażu - problemem byłaby tu lokalizacja kotłowni. 

Nikola jest naszym nowym projektem - czas oczekiwania na dokumentację do niego obecnie wynosi około 5 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu projektu będziemy mogli zleci przygotowanie dla niego wyceny kosztorysowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy jest możliwość zamieszczenia plików szczegółowych tego projektu na stronie? Chciałabym poznać konkretne długości w pomieszczeniach. pozdrawiam

Witam

Projekt Nikola jest aktualnie koncepcją - oznacza to,że czas oczekiwania na dokumentację do projektu wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli zlecić wykonanie dla niej wycen kosztorysowych oraz udostępnić szczegółowe rysunki.    

Proszę o kontakt na adres info@dobredomy.pl - może architekci będą posiadali dla projektu wstępne, chociaż częściowo zwymiarowane rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość lukas

witam czy jest mozliwość zastąpienia kominka i małych scianek nie wiem czy nośnych,otwartą wyspą kuchenną czy wiaze sie to z duzymi zmianami konstrukcyjnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy jest mozliwość zastąpienia kominka i małych scianek nie wiem czy nośnych,otwartą wyspą kuchenną czy wiaze sie to z duzymi zmianami konstrukcyjnymi?

Witam

Projekt jest jeszcze w fazie koncepcji. Dokumentacja techniczna nie jest jeszcze gotowa (powinna być gotowa w pierwszej połowie marca), w związku z tym nie jesteśmy w stanie obecnie stwierdzić, z jak wieloma zmianami wiąże się ta modyfikacja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

witam, czy istnieje mozliwośc wybudowania "nikoli" bez garażu? mam działke 16 m szerokośc, długość 39 m- szukam dobrego projektu, z wejsciem od południa.

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie ma adres mailowy info@dobredomy.pl - nasi Architekci zaproponują Pani jakieś rozwiązanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

a w jakim województwie się budujecie?
W mazowieckim, okolice Garwolina

Pytanie do Gość. Jestem z tych samych okolic (Garwoli, mazowieckie) Możesz podać dokładna lokalizację, jeśli nie byłby to problem chcętnie bym obejżała budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Gość. Jestem z tych samych okolic (Garwoli, mazowieckie) Możesz podać dokładna lokalizację, jeśli nie byłby to problem chcętnie bym obejżała budowę

Podaj pls adres mailowy na który mogłabym Ci przesłać adres bądź mój numer telefonu.

pozdrawiam

Karolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Gość. Jestem z tych samych okolic (Garwoli, mazowieckie) Możesz podać dokładna lokalizację, jeśli nie byłby to problem chcętnie bym obejżała budowę
Podaj pls adres mailowy na który mogłabym Ci przesłać adres bądź mój numer telefonu. pozdrawiam Karolina

piotr.b1@onet.eu. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...