Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kiedy będzie gotowy kosztorys tego domku? i dokładne wymiary wszystkich pomieszczeń?

Witam

Projekt Dariusz Mały będzie dostępny wraz ze szczegółowymi rysunkami  w dniu jutrzejszym. W tym tygodniu zlecimy również wykonanie do niego kosztorysu, więc w przeciągu dwóch-trzech tygodni wycena kosztorysowa pojawi się na naszej stronie www.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie gotowy kosztorys tego domku? i dokładne wymiary wszystkich pomieszczeń?
Witam Projekt Dariusz Mały będzie dostępny wraz ze szczegółowymi rysunkami  w dniu jutrzejszym. W tym tygodniu zlecimy również wykonanie do niego kosztorysu, więc w przeciągu dwóch-trzech tygodni wycena kosztorysowa pojawi się na naszej stronie www.   Pozdrawiam

A gdzie mogę znależć te szczegółowe rysunki? miały być 20/08 a nigdzie ich niewidzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, ponad tydzień temu napisałam do Państwa e-mail, w sprawie zainteresowania projektem i prosiłam o przesłanie szczegółowych rysunków.

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji.. nie ładnie z Państwa strony. Do dzisiaj nie pojawił się kosztorys, a miał być gotowy w sierpniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponad tydzień temu napisałam do Państwa e-mail, w sprawie zainteresowania projektem i prosiłam o przesłanie szczegółowych rysunków. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji.. nie ładnie z Państwa strony. Do dzisiaj nie pojawił się kosztorys, a miał być gotowy w sierpniu..

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego - w dniu dzisiejszym prześlę Pani szczegółowe rysunki dla domu Dariusz Mały.

Jak tylko skończyliśmy opracowywanie dokumentacji projektowej dla domu Dariusz Mały, od razu zleciliśmy opracowanie dla niego wyceny kosztorysowej. Teraz czekamy na kosztorysy - jak tylko je otrzymamy, umieścimy informacje na stronie www przy prezentacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponad tydzień temu napisałam do Państwa e-mail, w sprawie zainteresowania projektem i prosiłam o przesłanie szczegółowych rysunków. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej informacji.. nie ładnie z Państwa strony. Do dzisiaj nie pojawił się kosztorys, a miał być gotowy w sierpniu..
Witam Proszę o podanie adresu mailowego - w dniu dzisiejszym prześlę Pani szczegółowe rysunki dla domu Dariusz Mały. Jak tylko skończyliśmy opracowywanie dokumentacji projektowej dla domu Dariusz Mały, od razu zleciliśmy opracowanie dla niego wyceny kosztorysowej. Teraz czekamy na kosztorysy - jak tylko je otrzymamy, umieścimy informacje na stronie www przy prezentacji projektu.   Pozdrawiam

kamilka_161@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też poprosiłbym o szczegółowe rysunki na adres kam.krygier@gmail.com    :D
Witam dzisiaj podeślę Panu rysunki.   Pozdrawiam

Witam też bardzo proszę o szczegółowe rysunki i wycenę na adres pt.monia1977@interia.pl Pozdrawiam Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...