Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Patrycjusz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

witam, czy jest możliwość ogrzewania tego domu węglem? jeśli tak, gdzie mogłaby być usytuowana kotłownia?

Witam.

Projekt przewiduje ogrzewanie gazowe. Zmiana na kocioł węglowy jest możliwa na etapie adaptacji projektu. Wielkość kotłowni na paliwo stałe jest jednak większa niż pomieszczenia przystosowanego do kotła gazowego. Wynika to z konieczności zapewnienia odległości 1m od przodu kotła do ściany, a po bokach odległości umożliwiających obsługę i konserwację oraz konieczności zastosowania zbiornika buforowego. Należy również zapewnić możliwość gromadzenia opału oraz możliwość jego dostarczania do kotłowni z zewnątrz. W projekcie Patrycjusz można zlokalizować kotłownię w miejscu pokoju (10,3 m2) z dostępem z zewnątrz przez garaż lub wykonać drzwi zewnętrzne w miejsce okna na elewacji bocznej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, czy jest możliwość wybudowania tego projektu w konstrukcji drewnianej?

 

Witam,

Istnieje mozliwość zmiany technologii budowy domu na drewanianą.

W takim wypadku przygotowaniem projektu zazwyczaj zajmują się firmy, które będą póżniej realizować projekt według swojej technologii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam ! Ja też proszę o szczegółowe rysunki dla domu PATRYCJUSZ i zestawienie kosztów materiałów.

Przyznam, że mam teraz dylemat bo już prawie wybraliśmy projekt M142 -Pomysłowy - ciekawi mnie koszt dachu - proszę o przesłanie rysunków oraz zestawiń na adres: egoon@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Ja też proszę o szczegółowe rysunki dla domu PATRYCJUSZ i zestawienie kosztów materiałów. Przyznam, że mam teraz dylemat bo już prawie wybraliśmy projekt M142 -Pomysłowy - ciekawi mnie koszt dachu - proszę o przesłanie rysunków oraz zestawiń na adres: egoon@vp.pl

Witam

Materiały wyślę w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam jestem zainteresowany projektem patrycjusz interesuje mnie ogolne zestawienie kosztorysowe oraz zestawienie poszczególnych powierzchni przegród budynku.Dom bardzo ładny idealny dla mojej rodziny:-) Pawel1923uzdowski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany projektem patrycjusz interesuje mnie ogolne zestawienie kosztorysowe oraz zestawienie poszczególnych powierzchni przegród budynku.Dom bardzo ładny idealny dla mojej rodziny:-) Pawel1923uzdowski@wp.pl

Witam, wszystkie bezpłatne materiały otrzyma Pan na podany adres e-mail. Kosztorysy na stan surowy oraz wykończony są dodatkowo odpłatne i można je zamówić na każdym etapie. Więcej informacji może Pan uzyskać w zakładce "Projekty - Dodatki do projektów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...