Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
Gość Renia

Witam serdecznie , jestem zainteresowana tym projektem i chciałabym się dowiedzieć czy byłaby możliwość zamieszczenia na stronie przekroju powyższego domku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie , jestem zainteresowana tym projektem i chciałabym się dowiedzieć czy byłaby możliwość zamieszczenia na stronie przekroju powyższego domku. Pozdrawiam

Witam

Projekt Flawia Mała aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Termin oczekiwania na dokumentację do niego wynosi obecnie około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli wykonać i umieścić przekrój budynku na stronie www. Gdyby potrzebowała Pani jakieś konkretne wymiary - proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renia
Witam serdecznie , jestem zainteresowana tym projektem i chciałabym się dowiedzieć czy byłaby możliwość zamieszczenia na stronie przekroju powyższego domku. Pozdrawiam
Witam Projekt Flawia Mała aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Termin oczekiwania na dokumentację do niego wynosi obecnie około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu szczegółowej dokumentacji będziemy mogli wykonać i umieścić przekrój budynku na stronie www. Gdyby potrzebowała Pani jakieś konkretne wymiary - proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl   Pozdrawiam

witam serdecznie dziękuję za informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Kiedy możemy się spodziewać wyceny tego projektu?

Witam

Projekt Flawia Mała aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do projektu to obecnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mogli zlecić przygotowanie do niego kosztorysu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam Czy już może dostąpna jest wycena tego domku?
Witam Projekt jest już gotowy, wycena do niego będzie najprawdopodobniej dopiero po nowym roku.   POzdrawiam

Czekamy wszyscy z niecierpliwością..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Świetny dom czekam z niecierpliwością na wycenę tego projektu :)
Dzień dobry! Dokumentacja projektu jest już gotowa. Koszty budowy powinny być podane na stronie www w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam!

Czekamy wszyscy z niecierpliwością..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny dom czekam z niecierpliwością na wycenę tego projektu :)
Dzień dobry! Dokumentacja projektu jest już gotowa. Koszty budowy powinny być podane na stronie www w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam!
Czekamy wszyscy z niecierpliwością..;-)

a miał być w tym tygodniu...;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kiedy będą podane ceny??
Witam Wyceny kosztorysowe są już na stronie www przy prezentacji projektu.   Pozdrawiam

Witam,Patrząc na bryłę domu wydaje się być dosyć łatwy w budowie. Stopień złożoności wygląda na niższy niż w projekcie słoneczko II, natomiast wycena realizacji budowy jest na kwotę znacznie wyższą, dlatego nasuwa się pytanie, czy jest on bardziej złożony, a przez to droższy od projektu słoneczko II, czy może wycena dla projektu słoneczko II nie była od dawna aktualizowana? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Iwonka

Bardzo podoba mi się ten projekt jednakże chciałabym mieć do tego poddasze zagospodarowane czy są gdzieś projekty bardzo podobne do tego z poddaszem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się ten projekt jednakże chciałabym mieć do tego poddasze zagospodarowane czy są gdzieś projekty bardzo podobne do tego z poddaszem?

Witam

Na naszej stronie www pod adresem www.dobredomy..... znajdzie Pani propozycje domów parterowych z poddaszem użytkowym, bez garażu i z dwuspadowym dachem. Proszę się z nimi zapoznać - w razie dalszych pytań służymy pomocą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Witam Pana,

Bardzo proszę o szczegółowe informacje dot. długości oraz szerokości budynku Flawia Mała - długość mojej działki to 25.5m natomiast szerokość to 18.5 m Czy jest szansa na budowę tego domu na takiej działce? Proszę jeszcze o informację, czy istnieje możliwość montażu takich drzwi między kuchnia a salonem jak w projekcie FLAWIA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana, Bardzo proszę o szczegółowe informacje dot. długości oraz szerokości budynku Flawia Mała - długość mojej działki to 25.5m natomiast szerokość to 18.5 m Czy jest szansa na budowę tego domu na takiej działce? Proszę jeszcze o informację, czy istnieje możliwość montażu takich drzwi między kuchnia a salonem jak w projekcie FLAWIA?

Witam

Minimalne wymiary działki dla domu Flawia Mała to: szerokość 20,30m , długość 19,35m. Przy szerokości działki 18,5m raczej ciężko będzie postawić na niej dom Flawia Mała.

Co do drzwi miedzy salonem a kuchnią-  technicznie nie ma przeciwwskazań do takiej zmiany.

Proszę podać adres mailowy - prześlemy szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana, Bardzo proszę o szczegółowe informacje dot. długości oraz szerokości budynku Flawia Mała - długość mojej działki to 25.5m natomiast szerokość to 18.5 m Czy jest szansa na budowę tego domu na takiej działce? Proszę jeszcze o informację, czy istnieje możliwość montażu takich drzwi między kuchnia a salonem jak w projekcie FLAWIA?
Witam Minimalne wymiary działki dla domu Flawia Mała to: szerokość 20,30m , długość 19,35m. Przy szerokości działki 18,5m raczej ciężko będzie postawić na niej dom Flawia Mała. Co do drzwi miedzy salonem a kuchnią-  technicznie nie ma przeciwwskazań do takiej zmiany. Proszę podać adres mailowy - prześlemy szczegółowe rysunki.   Pozdrawiam

Dzień dobry,Podaję adres e-mail: kania352@onet.euZnalazłam jeszcze projekt OKTAWIAN - czy ten dom zmieściłby się na mojej działce? Jeżeli macie Państwo zdjęcia środka to bardzo proszę o przesłanie i wymiary budynku. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...