Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Julita


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 7 months later...

 

 

witam My zaczeliśmy budowę 02.04.2014r kopaliśmy fundamenty a od zeszłego tygodnia już mieszkamy. Wprowadziliśmy sporo zmian i zaadoptowaliśmy górę z antresolą nad salonem i jadalnią a na górze otwarta sypialnia z widokiem na salon i łazienka oraz garderoba. Ogólnie sporo zmian tylko bryła pozostała. Fajny domek polecam.

Witam, czy byliby Państwo uprzejmi podesłać kilka zdjęć z realizacji projektu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam proszę o przesłanie materiałów, które są dostępne przed zakupem na adres jchecin@gmail.com, jestem zainteresowany kupnem tego projektu w najbliższym czasie i rozpoczęcie budowy na wiosnę. Chciałbym jednak poznać więcej szczegółów. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam proszę o przesłanie wszystkich materiałów, które są dostępne przed zakupem na adres kamil.kusnierz1989@gmail.com jestem zainteresowany kupnem tego projektu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Kamil

Bardzo będę wdzięczny za przesłanie dostępnych dokumentów odnośnie tego projektu. W szczególności zainteresowany jestem obrysem domu w skali 1:500 celem rozmieszczenia go na mapie do celów projektowych. Proszę o wysyłkę na adres kamilo121@o2.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo będę wdzięczny za przesłanie dostępnych dokumentów odnośnie tego projektu. W szczególności zainteresowany jestem obrysem domu w skali 1:500 celem rozmieszczenia go na mapie do celów projektowych. Proszę o wysyłkę na adres kamilo121@o2.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil

Bardzo będę wdzięczny za przesłanie dostępnych dokumentów odnośnie tego projektu. W szczególności zainteresowany jestem obrysem domu w skali 1:500 celem rozmieszczenia go na mapie do celów projektowych. Proszę o wysyłkę na adres kamilo121@o2.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Przepraszam bardzo ale w poprzedniej wiadomości wkradł się błąd w adresie mailowym. Poprawny adres to kamilo1212@o2.pl. Bardzo proszę o ponowną wysyłkę na powyższy adres. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

Właśnie mamy stan surowy zamknięty :)
Witam, zamierzamy budowac taki domek? czy jesy możliwośc poznania opinii na temay tego domku? 

Witam. A jaki wyszedł Państwu koszt stanu surowego zamkniętego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam Bardzo mnie ciekawi czym na projekcue zostal obłożony komin Proszę o podanie nazwy materialu i producenta Pozdrawiam

Witam. Okładzina komina klinkierowa kolor jasnoszary.

Do tworzenia wizualizacji grafik wykorzystuje tekstury z bazy bibliotek programu. Są to jedynie sugestie co do materiałów wykończeniowych. Materiały trzeba dobrać indywidualnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...

Dzień dobry,

zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.
Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.
Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.
Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...