Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atena II Nowa


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 2 months later...
Gość Mateusz

Witam, ja też jestem zainteresowana tym projektem, czy ktoś już zaczął budowę?

Ja zaczynam budowe w tym miesiacu :))) Jestesmy w trakcie przygotowywania dzialki :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam,

czy w ramach bezpłatnej zgody na zmiany w dokumentacji, możemy zmniejszyć projekt o ok 8m2? To ze względu na to, iż mamy w warunkach zabudowy, powierzchnię zabudowy max 190,50 m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w ramach bezpłatnej zgody na zmiany w dokumentacji, możemy zmniejszyć projekt o ok 8m2? To ze względu na to, iż mamy w warunkach zabudowy, powierzchnię zabudowy max 190,50 m2.

Witam

Na początek muszą Państwo zadecydować w jaki konkretnie sposób zostanie zmniejszona powierzchnia - wówczas nasza Pracownia bezpłatnie wystawi indywidualną zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość Mateusz

Jestem w trakcie budowy Nowej Ateny.

W tej chwili jestesmy na etapie instalacji elektrycznej.

Pozmienialismy troche w srodku jak i na zewnatrz i jak na ta chwile wszystko wyglada rewelacyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość agnieszka

Jestem w trakcie budowy Nowej Ateny. W tej chwili jestesmy na etapie instalacji elektrycznej. Pozmienialismy troche w srodku jak i na zewnatrz i jak na ta chwile wszystko wyglada rewelacyjnie :)

planuje budowę tego domu czy byłaby taka możliwość zobaczenia pana domku na żywo a może pan napisać co zmieniliście w projekcie będę bardzo wdzieczna pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie budowy Nowej Ateny. W tej chwili jestesmy na etapie instalacji elektrycznej. Pozmienialismy troche w srodku jak i na zewnatrz i jak na ta chwile wszystko wyglada rewelacyjnie :)
planuje budowę tego domu czy byłaby taka możliwość zobaczenia pana domku na żywo a może pan napisać co zmieniliście w projekcie będę bardzo wdzieczna pozdrawiam

No to zacznijmy od tego ze z pojedyncza brame garazowa zmienilismy na podwojna.Jesli chodzi o sypialnie na parterze gdzie znajduje sie podwojne okno to w miejsce niego wstawilismmy witryne o wymiarach 2.20 x 2.00.Taka sama witryne wstawilismy zamiast malego okna w salonie a takze zamiast tej podwojnej witryny. Podwojne okno obok kuchni zastapilismy witryna o wymiarach 1.20 x 2.00 ( moge wyslac kilka zdjec gdzie moglaby Pani sama zobaczyc jak to wyglada ) ..Wracajac do sypialni na parterze polaczonej z lazienka i garderoba to u Nas wyglada to teraz tak ze, powiekszylismy lazienke i wykorzystalismy ten maly pokoj ktory znajduje sie obok gdzie znajdowac sie bedzie teraz garderoba.. Na poddaszu nie bedzie pokoju po prawej stronie gdyz bedzie to pomieszczenie otwarte ( rekreacyjne ) ..To tyle chyba jesli chodzi o takie powazniejsze zmiany :)Oczysiscie nie bylo by problemu obejrzenia domu na zywo ( zalezy gdzie Pani mieszka i czy chcialoby sie Pani jechac ) W razie pytan prosze pisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Jestem w trakcie budowy Nowej Ateny. W tej chwili jestesmy na etapie instalacji elektrycznej. Pozmienialismy troche w srodku jak i na zewnatrz i jak na ta chwile wszystko wyglada rewelacyjnie :)
planuje budowę tego domu czy byłaby taka możliwość zobaczenia pana domku na żywo a może pan napisać co zmieniliście w projekcie będę bardzo wdzieczna pozdrawiam
No to zacznijmy od tego ze z pojedyncza brame garazowa zmienilismy na podwojna. Jesli chodzi o sypialnie na parterze gdzie znajduje sie podwojne okno to w miejsce niego wstawilismmy witryne o wymiarach 2.20 x 2.00. Taka sama witryne wstawilismy zamiast malego okna w salonie a takze zamiast tej podwojnej witryny. Podwojne okno obok kuchni zastapilismy witryna o wymiarach 1.20 x 2.00 ( moge wyslac kilka zdjec gdzie moglaby Pani sama zobaczyc jak to wyglada ) .. Wracajac do sypialni na parterze polaczonej z lazienka i garderoba to u Nas wyglada to teraz tak ze, powiekszylismy lazienke i wykorzystalismy ten maly pokoj ktory znajduje sie obok gdzie znajdowac sie bedzie teraz garderoba.. Na poddaszu nie bedzie pokoju po prawej stronie gdyz bedzie to pomieszczenie otwarte ( rekreacyjne ) .. To tyle chyba jesli chodzi o takie powazniejsze zmiany :) Oczysiscie nie bylo by problemu obejrzenia domu na zywo ( zalezy gdzie Pani mieszka i czy chcialoby sie Pani jechac ) W razie pytan prosze pisac :)

Witam Panie Mateuszu można wiedzieć gdzie pan wybudował atenkę nową bardzo bylibyśmy wdzięczni za info bo może gdzieś blisko nas .pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość ddamaszk@wp.pl

Witam wszystkich. Projekt bardzo mi sie podoba , i jestem na niego zdecydowana , tylko mam jedno ..ale ..jak wyglada poddasze ? Czy ktos mily moglby udostepnic mi jakies zdjecia, bo jakos nie moge sobie tego zobrazowac. Czy ta gora jest w miare ustawna ? Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam Dagmara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ddamaszk@wp.pl

Witam Panie Mateuszu można wiedzieć gdzie pan wybudował atenkę nową bardzo bylibyśmy wdzięczni za info bo może gdzieś blisko nas .pozdrawiam

Ja rowniez witam, zamierzamy budoqwac w przyszly Roku w gdyni. Ale jakos nie moge sobie zobrazowc poddasza I troche sie obawiam czy bedzie tam wystarczajaco miejsca na szafy itp. Nigdzie nie moge znalezc zdjec. Czy ktos moze pomoc prosze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Ja zaczynam budowe w tym miesiacu :))) Jestesmy w trakcie przygotowywania dzialki :))

Witam czy dom jest wybudowany już u panstwa proszę o kontakt bardzo mi się podoba ten projekt jednak chciałabym go zobaczyć na żywo bardzo proszę o kontakt na miela agarasinska1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Ja zaczynam budowe w tym miesiacu :))) Jestesmy w trakcie przygotowywania dzialki :))

Witam czy dom jest wybudowany już u panstwa proszę o kontakt bardzo mi się podoba ten projekt jednak chciałabym go zobaczyć na żywo bardzo proszę o kontakt na miela agarasinska1@wp.pl

 

Dom został wybudowany :) JEST SUPER

witam gdzie znajduje się państwa dom czy można go ewentualnie zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...