Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Zenit


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

Witam

Czy jest możiwość zmiany konstrukcji więźby dachowej na tańszą przy budowie tego projektu bez garażu? (przy pokryciu blachodachówką)

 

Witam,

Istnieje możliwość przeprojektowania więźby dachowej w ramach adaptacji projektu. Zmiana sposobu pokrycia na blachodachówkę umożliwi "odchudzenie" więźby i zmniejszenie kosztów materiałów.

Zmianę powinien nanieść architekt adaptujący lub może Pan ją zlecić naszej pracowni.

W przypadku zainteresowania możliwością skorzystania z naszych usług proszę o kontakt na adres: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam mam pytanie -czy w projekcie zenit jest możliwość przeprojektowania budynku z ogrzewania gazowego na kotłownie C.O?

 

Witam,

W przypadku zastosowania kotła na paliwo stałe należy powiększyć zaprojektowane pomieszczenie gospodarcze. Można to wykonać kosztem sąsiednich pomieszczeń lub przeprojektowując część budynku obejmującą garaż. Zmiany powinien nanieść architekt adaptujący lub może Pan zlecić naszej pracowni. Jeśli będzie Pan zainteresowany możliwością skorzystania z naszych usług proszę o kontakt na adres mailowy: info@dobredomy.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

czy istnieje możliwosc powiekszenia metrazu budynku poprzez przesuniecie o 1m fundamentów i scian zewnetrznych i w ten sposób zwiekszenie kubatury budynku. ?

 

Witam,

Istnieje możliwość wprowadzenia w projekcie interesujących Panią zmian w ramach jego adaptacji. Może je wprowadzić architekt adaptujący lub może Pani zlecić naszej pracowni.

W przypadku zainteresowania możliwością skorzystaniem z usług naszej pracowni proszę o kontakt na adres mailowy: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

witam, mam takie pytanie czy mógłby mi ktoś zdradzić z osób które budowały ten domek jakie koszta były całkowite tego projektu? chciałbym to wiedzieć bo nie wiem czy mój budżet mi na to pozwoli. Proszę o odpowiedź na moj adres mailowy gobi48@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam czy istnieje możliwość dodania pełnego podpiwniczenia w tym projekcie?

Witam

Technicznie możliwe jest podpiwniczenie budynku. Zmianę taką najlepiej nanieść na projekt w ramach jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Podpiwniczenie budynku nie wymaga zgody naszej Pracowni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

witam, mam takie pytanie czy mógłby mi ktoś zdradzić z osób które budowały ten domek jakie koszta były całkowite tego projektu? chciałbym to wiedzieć bo nie wiem czy mój budżet mi na to pozwoli. Proszę o odpowiedź na moj adres mailowy gobi48@o2.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jaka jest możliwość obniżenia wysokości domu (warunki zabudowy do 7,5m, kąt dachu do 38%) ?

Dzień dobry,

 

Wysokość projektowanego domu ZENIT wynosi 6.72m, natomiast kąt dachu 25st (46,6%) , w związku z czym dom spełnia warunek wysokości, jednak konieczne będzie zmniejszenie kąta nachylenia połaci dachowych. Obniżyć budynek możemy poprzez obniżenie poziomu posadzki parteru (posadzka znajduje się obecnie 50 cm ponad projektowanym poziomem terenu). Możemy również zmniejszyć wysokość pomieszczeń. Obecnie wysokość pomieszczeń jest równa 2.70m natomiast minimalna wymagana przepisami wysokość dla pokoi w budynkach mieszkalnych wynosi 2.50m. Zmniejszenie kąta dachu również spowoduje obniżenie budynku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

witam, mam takie pytanie czy mógłby mi ktoś zdradzić z osób które budowały ten domek jakie koszta były całkowite tego projektu? chciałbym to wiedzieć bo nie wiem czy mój budżet mi na to pozwoli. Proszę o odpowiedź na moj adres mailowy gobi48@o2.pl

witam ,ja również jestem zainteresowany kasztami orientacyjnymi tej budowy .Proszę o odpowiedź na adres gabrys54@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

witam ,ja również jestem zainteresowany kasztami orientacyjnymi tej budowy .Proszę o odpowiedź na adres gabrys54@wp.pl

 

Dobry wieczór, ja także jestem ciekawa ile kosztuje wybudowanie takiego domu do stanu deweloperskiego? Proszę o odpowiedź na adres pannaniedzwiedzia@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...