Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Wiatr


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

My też budujemy dom WIATR:) w wielkopolsce. Zresztą jesteśmy już na ukończeniu. Pozdrawiam

 

WITAM, MY TEŻ BUDUJEMY WIATR W WIELKOPOLSCE. DOKŁADNIE W WĄGROWCU. MOGĘ WIEDZIEĆ OD WIELKOPOLAN GDZIE SIĘ BUDUJĄ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Witamy wszystkich budujących wiatr.My jesteśmy na etapie zakonczonego stanu surowego otwartego woj podkarpackie miasto Przeworsk.Zapraszamy do pooglądania anna&andrzej adres email andrzej_puchta@wp.pl ,pozdrawiamy budujących;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość Kasia

WITAM, MY TEŻ BUDUJEMY WIATR W WIELKOPOLSCE. DOKŁADNIE W WĄGROWCU. MOGĘ WIEDZIEĆ OD WIELKOPOLAN GDZIE SIĘ BUDUJĄ ?

 

Witam,

My również budujemy ten śliczny domek w wielkopolskim :)

Mam prośbę, czy możecie podzielić się uwagi co zmieniliście w projekcie lub co byście zmienili teraz, kiedy domek już stoi?

 

Pozdr

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Wiatr na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

MIESIĄC TEMU WRESZCIE RUSZYŁEM Z BUDOWĄ DOMU WIATR NA ŚLĄSKU. NA RAZIE WSZYSTKO ZGODNIE Z PLANEM, MURY JUŻ SIĘ PNĄ DO GÓRY I NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY ZROBIĄ DACHY I GO ZAMKNĄ. POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTÓRZY GO WYBUDOWALI LUB BUDUJĄ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Serdecznie witamy wszystkich na forum,

Wiatr bedziemy budowac w Jeleniej Gorze-Sobieszow, pod Karkonoskim Parkiem Narodowym, co jest niewatpliwym walorem naszej dzialki. Szansa na to, ze naprzeciwko wybuduja nam fabryke zblizona jest do zera .

Projekt jest w tym momencie w fazie adaptacji, z nastepujacymi zmianami: spadek dachu z 40 na 45 stopni (zgodnie z PZP dachy w Sobieszowie musza miec spadek 45-55 stopni), oraz wydluzylismy pokoj dzienny o 3m, oraz przesunelismy odrobine kominek, oraz zlikwidowalismy sciane miedzy pokojem dziennym a klatka schodowa (decydujac sie na otwarte, azurowe schody).

Dostalismy juz pierwsza oferte od firmy budowlanej na stan surowy otwarty (z dachowkami): 140.000 zl. Czy ktos na formu moglby podac orientacyjny kosztorys stanu surowego? Bedziemy wdzieczni.

My ze swojej strony mozemy polecic wszystkim budujacym w okolicach Jeleniej gory dobrego geodete i projektanta. Sa to panie, przytomne i profesjonalne i, co rowniez jest wazne, relatywnie tanie.

Nasz adres emailowy: uma1001@hotmail.com

Pozdrowienia i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

REALIZUJĘ PROJEKT W OKOLICACH SZCZECINA MOŻE KTOŚ CHCIAŁBY PODZIELIĆ SIĘ DOŚWIADCZENIAMI????

 

witam ,

jestem ze stargardu szczecinskiego , czy juz Pani skonczyla budowe swojego domu Wiatr jesli tak czy moglaby Pani przeslac zdjecia domku na meila bo zastanawiam sie na budowa tego domu bylbym bardzo wdzieczny

mifalek@interia.pl

goraco pozdrawiam

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, jetem na etapie kupna projektu czy moglby ktos podzielic sie swoim doswiadczeniem podczas budowy tego domu oraz podeslac kilka zdjec?

jestem z pomorskiego i chetnie wybralbym sie z zonka zobaczyc gotowy dom jezeli nie byloby to problemem.

Pozdraiwam

Moj adres email to prottoss@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,

jestem ze stargardu szczecinskiego , czy juz Pani skonczyla budowe swojego domu Wiatr jesli tak czy moglaby Pani przeslac zdjecia domku na meila bo zastanawiam sie na budowa tego domu bylbym bardzo wdzieczny

mifalek@interia.pl

goraco pozdrawiam

michał

 

Witam czy już Pan podjął decyzję o wyborze projektu WIATR? jeśli nadal jest Pan zainteresowany tym projektem prosze dać znać. Zresztą na dniach postaram zamieścić kilka zdjęć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Rocco

Witam czy już Pan podjął decyzję o wyborze projektu WIATR? jeśli nadal jest Pan zainteresowany tym projektem prosze dać znać. Zresztą na dniach postaram zamieścić kilka zdjęć.

 

Witam, moglaby Pani podeslac kilka zdjec z realizacji projektu Wiatr na adres prottoss@wp.pl

 

Ciekawy jestem rowniez jakich zmian dokonali Panstowo w tymze projekcie.

Jestem z pomorskiego, ale czesto jezdze przez zachodnio pomorskie i jezeli ktos moglby pokazac mi zrealizowana inwestycje byloby fajnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

W maju ruszamy z budowa. Chetnie podzielimy sie doswiadczeniem i zdjeciami na forum. Nasze gniazdko budujemy w jeleniogorskim, na granicy Karkonoskiego Parku Narodowego. Dotychczasowe informacje na : "http://notatnik-emigranta.blog.onet.pl/"Pozdrowienia i powodzenia!

 

My budujemy w zachodniopomorskim,jestesmy na etapie elewacji i czekamy na okna ale pogoda na razie nie pozwala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...