Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Sol


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...
Gość MArcin

Poszukuję kontaktu mailowego z osobą która wybudowała i przesłała zdjęcia projektu SOL na konkurs zdjęć w tut. portalu, mój adres mailowy mcze@mp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość PiotrS

Witam wszystkich!

 

Widzę po nickach, że przez grupy przewijają się Ci sami ludzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących domek SOL. Zainteresowanych proszę o kontakt sadman99@poczta.onet.pl

Chętnie poznam także koncepcję innych budujących.

 

PiotrS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość KaziaG

Witam wszystkich!

 

Widzę po nickach, że przez grupy przewijają się Ci sami ludzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących domek SOL. Zainteresowanych proszę o kontakt sadman99@poczta.onet.pl

Chętnie poznam także koncepcję innych budujących.

 

PiotrS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaziaG

Kochani,

zakochałam się w tym projekcie ale nie od pierwszego wejrzenia! Na początku był Foton II ale za dużo zmian byśmy musieli wprowadzić.Szukałam domu, w którym wyjście na taras jest z kuchni lub z jadalni. Nie wyobrażam sobie jak dwoje moich małych dzieci ciągle lata mi prosto z ogrodu na salon( a nóż zachce mi się białego kudłatego dywanu ;))!!

Na poddaszu są trzy sypialnie z tym, że tą najmniejszą troszkę bym powiększyła i zastanawiam się nad rozwiązaniem.

Okno na klatce schodowej może mniejsze a zamiast garderoby - pralnia - wyjście z łazienki.

Na dole ta szafa oddzielająca hall od jadalni - HIT. Daszek nad oknem w kuchni też będzie bardzo praktyczny ponieważ będzie to okno od południa ku zachodowi. Zastanawiam się też czy by nie zmienić okna w salonie na 3/4 tego co w projekcie ale to szczegół.

Bardzo bym chciała zobaczyć Sol na żywo żeby ze spokojnym sumieniem kupić ten project.

W sumie na razie czekamy na klepnięcie decyzji o przekształceniu działki z rolnej na budowlaną co potrwa jeszcze pewnie do sierpnia ale zaraz po tym chcemy zacząć załatwiać pozwolenie na budowę i na wiosnę 2012 ruszyć.

Pisałam do Cecylii&Piotra z prośbą o kontakt oraz do sadmana99.

Czekam na odpowiedź.

Jeżeli macie jakieś pomysły jak udoskonalić nasz projekt czekam na wpisy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam:)

zaczęliśmy budowe domu SOL,narazie nic nie zmieniamy choc zastanawiamy się nad zabudowaniem okien balkonowych na zwykle,co myślicie o tym??aha i strop radzą nam zrobić ceramiczny,słyszeliscie coś na ten temat??poza tym na dzień dzisiejszy jesteśmy po zrobienu parteru a koszt ok 60 tys z materiałem i robocizna,to chyba dobrze:)

pozdrawiam wszytskich miłośników Sola:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

zaczęliśmy budowe domu SOL,narazie nic nie zmieniamy choc zastanawiamy się nad zabudowaniem okien balkonowych na zwykle,co myślicie o tym??aha i strop radzą nam zrobić ceramiczny,słyszeliscie coś na ten temat??poza tym na dzień dzisiejszy jesteśmy po zrobienu parteru a koszt ok 60 tys z materiałem i robocizna,to chyba dobrze:)

pozdrawiam wszytskich miłośników Sola:)

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć do pierwszego etapu upływa w dniu 30 czerwca 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
Gość malach

Witam serdecznie i zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego bloga poświęconego budowie wg. projektu SOL

www.siedliskoniecalkiemswietegopiotra.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość malach

Upss sorki chyba dwa razy dodaliśmy to samo. Dzięki za uznanie co do bloga. Mamy nadzieję, że dzięki niemu zachęcimy do realizacji tego projektu. Może ktoś skorzysta z naszych doświadczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Witam,

Przymierzamy się z żoną do budowy domu wg projektu SOL. Może jest jeszcze ktoś, kto jest obecnie na etapie budowy tego domku i podzieli się z nami swoimi uwagami lub dobrymi radami :)

Kontakt do nas to: oskjoker@vp.pl

 

pozdrawiam Piotr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...