Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Proton I p


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 6 months later...
Gość MAGDALENA

TAK JA Z MEŻEM BUDUEJMY pROTON 1P-BARDZO FAJNY DOMEK

JESTESMY NA ETAPIE STROPU I WKRÓTCE PODDASZE, WŁAŚNIE FIRMA SZALUJE STROP.

NANIESLISMY JEDNAK ZMIANY NA ETAPIE ADAPTACJI PROJEKTU - Z GARAZU ZROBILISMY POKÓJ (DLA GOSCI), Z ZEWNATRZ BUDYNKU ZROBILISMY WEJSCIE DO PIWNICY. NA TYM ETAPIE BUDOWY WIDAC ŻE PARTER I PIWNICA SĄ BARDZO PRAKTYCZNE;-)NAPRAWDE WARTO GO WYBRAĆ.

POZDRAWIAMY: MAGDALENA I SYLWESTER Z GOŁĘBIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W takim razie czekamy na zdjęcia z realizacji.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 4 years later...
Gość malgosia

Ja go tez buduje ,jestem na ukonczeniu dachu tez wprowadzilam pare zmian zabralam garaz na rzecz pokju goscinnego ,wsunelam troche sciane w salnie do garazu tzn.pokoju goscinnego obecnie dodalam trzeci balkon na gorze tylko chyba zrobilam blad i nie doodalam dodatkowych okien palaciowych do nastepnych pokoi po drugiej stronie . n ale musi juz tak zostac ... w gruncie rzeczy domek jest przesliczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Gość Malgorzata Papadopulos

czy ktos buduje proton1 z piwnica

Ja wybudowalam Protoon I z piwnica i jestem bardzo zadowolona. tylko pare zmian wtracilam zamiast garazu zrobilam pokoj goscinny i z garazu zabralam troche mijesca wsunelam sciane i tym sposobem powiekszylam salon , a gdzie byla kuchnia zrobilam maly pokoik i kuchnie zintegrowalam z salonem i jeszcze jedno na poddaszu zabralam pralnie a zrobilam garderobe pralnia bedzie na dole. jezeli chcesz wiecej wiadomosci o nim jestem na Faceboku w grupie budowlanej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...