Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Proton II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt domu Proton II

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Proton II znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/protonII

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

 

 

Link do projektu: Projekt Proton II

 

 

 

 

Link do zdjęć z realizacji: Realizacje ProtonII

 

 

 

Link do obrotu 3D: Obrót 3D Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Po miesiącach oglądania różnych, mniej lub bardziej spełniających moje oczekiwania projektów nareszcie trafiłam na Protona II. W pełni doceniam jego funkcjonalność, przestronność pomieszczeń, zwartą bryłę, dwustanowiskowy garaż i przepięknie rozwiązany parter. Właśnie w takim domu chcę mieszkać ze swoją rodziną, dlatego niebawem zakupimy ten projekt. Gratulacje dla Projektanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam, czy istnieje możliwość budowy domu Proton II z drewna. Bardzo mi się ten projekt spodobał ale chcieliśmy zbudować dom z drewna. Pozdrawiam

 

Witam,

Istnieje możliwość zmiany technologii budowy domu w ramach adaptacji projektu. Zmiany wprowadza architekt adaptujący. Z nim ustalają Państwo koszt i termin wprowadzenia zmian.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość BEATA

Projekt zakupiłam w zeszłym roku. Z budową powoli brniemy do przodu. Od czasu do czasu przeglądam nowe projekty domów ale jestem pewna!!! Gdybym miała wybierać ponownie - z cała pewnością PONOWNIE BYŁBY TO PROTON II. Domek piękny a układ bardzo funkcjonalny. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Czy ktoś buduje protona w lubuskim? Myślimy o kupnie projektu, ale nie jestem przekonana co do pokoi na poddaszu. Konkretnie chodzi mi o te balkonowe. Chętnie obejrzelibyśmy na żywo... Mój e-mail menamar@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cuby124

Witam. Właśnie przymierzam się do kupna projektu Proton II i chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt wprowadzenia zmian w projekcie (tj. zrównanie ściany salonowej do ściany garażu - będzie wtedy równy prostokąt i zrównanie dachu nad garażem z resztą- będzie większa powierzchnia na górze) oraz ile kosztuje adaptacja projektu do działki - a może jest to jedna czynność (zmiany i adaptacja). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie przymierzam się do kupna projektu Proton II i chciałabym się dowiedzieć jaki jest koszt wprowadzenia zmian w projekcie (tj. zrównanie ściany salonowej do ściany garażu - będzie wtedy równy prostokąt i zrównanie dachu nad garażem z resztą- będzie większa powierzchnia na górze) oraz ile kosztuje adaptacja projektu do działki - a może jest to jedna czynność (zmiany i adaptacja). Pozdrawiam

 

Witam,

W celu uzyskania informacji na temat kosztów wprowadzenia zmian w projekcie Proton II proszę o kontakt mailowy na adres: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam wszystkich zuroczonych domem Proton II, chciałabym zapytać czy ktoś z Was buduje , bądź wybudował ten dom w woj. dolnośląskim? i czy istniałaby możliwość zobaczenia go na żywo? jadzia_zast@wp.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Witam! Bardzo chętnie zapoznam się z waszymi projektami protonków II i ich zmian. Łukasz lukaskac@o2.pl Pozdrawiam!Ps. Może ktoś buduje lub wybudował Protonka na Dolnym Śląsku a najlepiej okolice Legnicy Lubiny Środy Śląskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Gość Gość

WitamMam pytanie do autorów projektu. Chciałabym zainwestować w ten domek (Proton II), jednak w miejscowym planie zagospodarowania mamy wymóg postawienia domu z dachem symetrycznym. Jak na taki dach spojrzy starostwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie do autorów projektu. Chciałabym zainwestować w ten domek (Proton II), jednak w miejscowym planie zagospodarowania mamy wymóg postawienia domu z dachem symetrycznym. Jak na taki dach spojrzy starostwo?

Witam

Dach w projekcie Protn II jest jak najbardziej synetryczny - nie ma tu żadnych wątpliwości. Jednak jeśli chce Pan być w 100% pewny i spokojny - prosze w starostwie przedstawić rzut dachu dla projektu i poprosić o opinię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 11 months later...
Gość Rafał

Sprzedam projekt domu Proton 2 z pracowni Dobre Domy

W Projekcie został powiększony garaż i Salon przez co efektywniej została wykorzystana jego bryła ..

 

Sam projekt to koszt ponad 2800 zł + koszty powiększenia 500 zł

całość 3300 zł

 

Moja cena 2300 zł

Sprzedaję bo zamiast budować dom kupiłem gotowy.

 

Tel 509 289 939

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...