Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Prosty


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Witam, buduję ten dom. Jest idealny dla naszej 3-osobowej rodziny. Ot, duże wygodne mieszkanie, ale za to w ogrodzie. Do projektu wprowadziliśmy kilka zmian. Mamy już stan zerowy, teraz murarze zaczynają stawiać ściany. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, buduję ten dom. Jest idealny dla naszej 3-osobowej rodziny. Ot, duże wygodne mieszkanie, ale za to w ogrodzie. Do projektu wprowadziliśmy kilka zmian. Mamy już stan zerowy, teraz murarze zaczynają stawiać ściany. Pozdrawiam

 

Witam

 

Mam pytanie.Bardzo spodobał mi sie ten projekt.Odziedziczyłem działke i posiadam 170 tys w gotówce.Możesz mi napisac czy jestem w stanie za ta kwote wybudowac ten dom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

 

Mam pytanie.Bardzo spodobał mi sie ten projekt.Odziedziczyłem działke i posiadam 170 tys w gotówce.Możesz mi napisac czy jestem w stanie za ta kwote wybudowac ten dom ?

 

 

witam,

kończę właśnie mury i komin. Więźbę zamówiłem gotową. Za ok. 80 będę miał stan surowy przykry dachem. 170 tys. na całość nie wystarczy, ale wielkiego kredytu nie musisz brać. dom jest fajny, wprowadziłem kilka zmian (np likwidacja słupa przy tarasie - prostując narożnik zyskujesz zwartą bryłę i 2 m kw salonu)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
Gość Joanna

Witam, buduję ten dom. Jest idealny dla naszej 3-osobowej rodziny. Ot, duże wygodne mieszkanie, ale za to w ogrodzie. Do projektu wprowadziliśmy kilka zmian. Mamy już stan zerowy, teraz murarze zaczynają stawiać ściany. Pozdrawiam

 

Witam,

Mam do Państwa kilka pytań, dotyczących tego projektu.

Czy mogę poprosić mail do Państwa?

 

Pozdrawiam

 

Joanna

balczenkow@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
Gość Kuba

O to super, jestem ciekawy opinii na temat tego domu,

zastanawiam sie poważnie i będę mega wdzięczny za każdą informację,

mój email to kuba@mountx.pl,

 

pozdrawiam serdecznie :)/>

 

Tak, od dwóch miesięcy już tak.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 6 years later...
Gość Wnętrza
Dnia 25.11.2013 o 12:51, Gość 84328685 napisał:

Witam, co konkretnie Pana interesuje? Mam zdjęcia z różnych etapów budowy.

Witam. Czy dom jest ukończony? Czy moglabym zobaczyc wnetrza? Pozdrawiam Karolina kajagdynia@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Mateusz
Dnia 25.08.2011 o 15:27, Gość maciej napisał:

 

witam,

kończę właśnie mury i komin. Więźbę zamówiłem gotową. Za ok. 80 będę miał stan surowy przykry dachem. 170 tys. na całość nie wystarczy, ale wielkiego kredytu nie musisz brać. dom jest fajny, wprowadziłem kilka zmian (np likwidacja słupa przy tarasie - prostując narożnik zyskujesz zwartą bryłę i 2 m kw salonu)

pozdrawiam

Witam,

 

Wiem, że już minęło kilka dobrych lat, ale mam pytanie - czy istnieje możliwość otrzymania od Pana zdjęć z zewnątrz? Bo również zastanawiam się nad likwidacją słupa przy tarasie. I jeszcze jedno pytanie - jak wykonał Pan strop? bo ja chciałbym zrobić strop drewniany wszędzie poza salonem i kuchnia.

Pozdrawiam 
Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...