Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Orion II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...

Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego projektu. Budowa ruszy na wiosnę ( jak dobrze pójdzie). W chwili obecnej projekt jest u architekta- wprowadzamy drobne zmiany. Będziemy budować na podkarpaciu.

Ktoś umieścił przepiękne zdjęcia. Czy ten szczęśliwiec mógłby się ujawnić na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.My też wybraliśmy ten projekt. Domek nie ma sobie równych :)Też zlikwidowaliśmy spiżarkę i podnieśliśmy ściankę kolankową (ale pewnie tak robi większość).Jesteśmy na etapie ssz.Pozdrawiam wszystkich i życzę szybkiego budowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...też buduję oriona 2 we Wrocławiu.Bardzo ładna elewacja,chyba odgapię trochę ,bo nie miałam pomysłu na kolor.Czy ktoś ma dobry pomysł na to aby wykusze nigdy nie zaciekały?czy papa wystarczy?Załuje ,ze nie powiększyłam wykuszy i że nie mozna zrobić lanych schodów. Kuchnia jest t mała pomimo ,że spiżarkę też zlikwidowałam.Góra po podniesieniu ścianek kolankowych do 4 pestaków (nad garażem również )jest piękna,balkoniki są za małe ,no i ten dół też za mały.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Też myślałam nad powiększeniem wykuszy, ale wydłużamy garaż ( niestety za wąska działka, żeby zrobić jedno i drugie.

Widziałam kilka zdjęć z lanymi schodami- zupełnie nieźle to wyszło. Co do kuchni to masz rację- za mała. A co do balkonów to wydaje mi się, że nie ma znaczenia- mając ogród nikt nie wychodzi na balkony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Też myślałam nad powiększeniem wykuszy, ale wydłużamy garaż ( niestety za wąska działka, żeby zrobić jedno i drugie.

Widziałam kilka zdjęć z lanymi schodami- zupełnie nieźle to wyszło. Co do kuchni to masz rację- za mała. A co do balkonów to wydaje mi się, że nie ma znaczenia- mając ogród nikt nie wychodzi na balkony.

 

gdzie widziałeś zdjecia oriona z lanymi schodami???czy były w tym samym miejscu co ażurowe?cały czas mam ochotę zrobić lane ale boje sie ,że bedzie ciasno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj mi e-maila- postaram Ci się przesłać kilka fotek

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Orion II na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Też myślałam nad powiększeniem wykuszy, ale wydłużamy garaż ( niestety za wąska działka, żeby zrobić jedno i drugie.

Widziałam kilka zdjęć z lanymi schodami- zupełnie nieźle to wyszło. Co do kuchni to masz rację- za mała. A co do balkonów to wydaje mi się, że nie ma znaczenia- mając ogród nikt nie wychodzi na balkony.

 

 

Witam

Będę wdzieczna za fotki Oriona.k.pietra@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

Też myślałam nad powiększeniem wykuszy, ale wydłużamy garaż ( niestety za wąska działka, żeby zrobić jedno i drugie.

Widziałam kilka zdjęć z lanymi schodami- zupełnie nieźle to wyszło. Co do kuchni to masz rację- za mała. A co do balkonów to wydaje mi się, że nie ma znaczenia- mając ogród nikt nie wychodzi na balkony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość aga i czarek

Witam My również jesteśmy posiadaczami domku wg tego projektu. Ogólnie jest wszystko ok, pomimo niewielkich zmian. Mamy w swoim domku lane schody (nie sa idealne ale da się wytrzymać),mamy również bezpośrednie przejście do pokoju nad garażem z głównego holu (jest o wiele lepiej) oraz powiekszyliśmy o 1 m garaż.Oboje z mężem uważamy że projekt jest ok. wybór padł z wieeeeeelu projektów. Na dzień dzisiejszy mamy stan surowy otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam My również jesteśmy posiadaczami domku wg tego projektu. Ogólnie jest wszystko ok, pomimo niewielkich zmian. Mamy w swoim domku lane schody (nie sa idealne ale da się wytrzymać),mamy również bezpośrednie przejście do pokoju nad garażem z głównego holu (jest o wiele lepiej) oraz powiekszyliśmy o 1 m garaż.Oboje z mężem uważamy że projekt jest ok. wybór padł z wieeeeeelu projektów. Na dzień dzisiejszy mamy stan surowy otwarty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Jestem szczęsliwa włascicielka domu Orion II, jedyną zmianą było zmniejszenie łazienki na piętrze, tak aby wejcie do pokoju nad garażem nie bylo w łazience.Dzięki rozmieszczeniu okien wnętrze jest świetnie doswietlone Jeżeli chodzi o schody to drewniane są wspaniałym elementem dekoracyjnym wnętrza.Hanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęsliwa włascicielka domu Orion II, jedyną zmianą było zmniejszenie łazienki na piętrze, tak aby wejcie do pokoju nad garażem nie bylo w łazience.

Dzięki rozmieszczeniu okien wnętrze jest świetnie doswietlone

Jeżeli chodzi o schody to drewniane są wspaniałym elementem dekoracyjnym wnętrza.

Hanka

 

Witam,

Zapraszamy Panią do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 30 września 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły:https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Witam serdecznie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego projektu. Budowa ruszy na wiosnę ( jak dobrze pójdzie). W chwili obecnej projekt jest u architekta- wprowadzamy drobne zmiany.

Czy ktoś mógłby napisać czy wnetrze jest funkcjonalne? Czy faktycznie domek jest mały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem tego projektu. Budowa ruszy na wiosnę ( jak dobrze pójdzie). W chwili obecnej projekt jest u architekta- wprowadzamy drobne zmiany. Czy ktoś mógłby napisać czy wnetrze jest funkcjonalne? Czy faktycznie domek jest mały?

witamwłąsnie wróciłam od kolezanki ,któa wprowadziła sie do takiego domku,domek jest piekny ale strasznie duzy!!!!Duzo wolnej przestrzeni,zakamarków jak dla rodzinki 4 osobowej to nap-rawde duzy dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Gość Gość

Witam serdecznie. Jestem szczęśliwym posiadaczem tego projektu. Budowa ruszy na wiosnę ( jak dobrze pójdzie). W chwili obecnej projekt jest u architekta- wprowadzamy drobne zmiany. Czy ktoś mógłby napisać czy wnetrze jest funkcjonalne? Czy faktycznie domek jest mały?
witam włąsnie wróciłam od kolezanki ,któa wprowadziła sie do takiego domku,domek jest piekny ale strasznie duzy!!!! Duzo wolnej przestrzeni,zakamarków jak dla rodzinki 4 osobowej to nap-rawde duzy dom

Witam,Mieszkam w tym domu od dwóch lat. Póki co model rodziny to 2+1.Dom ten jest baaaaardzo duży!!Zapraszam na żywiecczyzne jeśli ktoś chętny zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Od roku mieszkamy w orionie i szczerze mówiąc, jak bym jeszcze raz budowała to też byłby to orion. Nasze zmiany: wydłużenie wiatrołapu ( dzięki temu kuchnia jest bardziej ustawna), likwidacja spiżarki, zmiana biegu schodów, powiększenie dolnej łazienki - i automatycznie likwidacja garderoby na dole, zmniejszenie górnej łazienki na rzecz korytarza, który wydawał nam się za wąski a teraz naprawdę robi wrażenie. To chyba tyle. Przesłałabym wam kilka zdjęć poglądowych, ale niestety nie wiem jak :(

pozdrawiam z podkarpacia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Gość Żaneta
Od roku mieszkamy w orionie i szczerze mówiąc, jak bym jeszcze raz budowała to też byłby to orion. Nasze zmiany: wydłużenie wiatrołapu ( dzięki temu kuchnia jest bardziej ustawna), likwidacja spiżarki, zmiana biegu schodów, powiększenie dolnej łazienki - i automatycznie likwidacja garderoby na dole, zmniejszenie górnej łazienki na rzecz korytarza, który wydawał nam się za wąski a teraz naprawdę robi wrażenie. To chyba tyle. Przesłałabym wam kilka zdjęć poglądowych, ale niestety nie wiem jak pozdrawiam z podkarpacia

Aniu ja także jestem z podkarpacia :) mam pytanie czy była by możliwość obejrzenia twojego domu? my właśnie wybieramy projekt i bardzo spodobał nam się Orion i tak jak ty mam kilka uwag odnośnie rozmieszenia, ale nie wiem czy są one właściwe i chętnie zobaczyła bym te zmiany w rzeczywistości :) pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...