Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Orion I


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt domu Orion I

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Orion I znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/orionI

 

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

 

 

 

Link do projektu: Projekt Orion I

 

 

 

 

 

Link do zdjęć z realizacji: Realizacje Orion I

 

 

 

Link do obrotu 3D: Obrót 3D Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Witam! Zakupiłem projekt Orion I. Budowa trwa a w jej trakcie wychodzą różne kwiatki..

Np w kuchni a raczej aneksie kuchennym (bo jest tak mała) nie przewidziano miejsca na lodówkę!!! Nie ma pokazanej w projekcie wentylacji!!! Okna są zaprojektowane w nietypowych wymiarach np okno balkonowe o szerokości 1,2x2,2m, nikt nie odważy się wykonać go w jednym skrzydle bo okucia tego nie wytrzymają.. a jak się je podzieli to nie wygląda już tak ładnie jak na zdjęciu... Takich niedociągnięć jest całkiem sporo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zakupiłem projekt Orion I. Budowa trwa a w jej trakcie wychodzą różne kwiatki..

Np w kuchni a raczej aneksie kuchennym (bo jest tak mała) nie przewidziano miejsca na lodówkę!!! Nie ma pokazanej w projekcie wentylacji!!! Okna są zaprojektowane w nietypowych wymiarach np okno balkonowe o szerokości 1,2x2,2m, nikt nie odważy się wykonać go w jednym skrzydle bo okucia tego nie wytrzymają.. a jak się je podzieli to nie wygląda już tak ładnie jak na zdjęciu... Takich niedociągnięć jest całkiem sporo...

 

Witam,

Odnośnie lokalizacji lodówki wszystko zależy od indywidualnej aranżacji kuchni. Lodówka może znajdować się zarówno w kuchni, jak i w spiżarni.

Kuchnia w projekcie Orion I jest wentylowana poprzez wylot sufitowy i system kanałów elastycznych o przekroju 150mm. Szczegóły zostały zaznaczone na rysunku technicznym A4. Wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z szczegółowym rzutem parteru proszę o kontakt na adres mailowy: a.jaszczynska@dobredomy.pl.

Odpowiadając na pytanie dotyczące drzwi balkonowych to zostały one zaprojektowane w dokumentacji jako dwuskrzydłowe. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo liczne zdjęcia z realizacji projektu Orion I, Orion II oraz Orion III. Sądzę, że najlepiej zilustrują one wygląd drzwi balkonowych na elewacjach domu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Lukas

Witam,

Odnośnie lokalizacji lodówki wszystko zależy od indywidualnej aranżacji kuchni. Lodówka może znajdować się zarówno w kuchni, jak i w spiżarni.

Kuchnia w projekcie Orion I jest wentylowana poprzez wylot sufitowy i system kanałów elastycznych o przekroju 150mm. Szczegóły zostały zaznaczone na rysunku technicznym A4. Wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z szczegółowym rzutem parteru proszę o kontakt na adres mailowy: a.jaszczynska@dobredomy.pl.

Odpowiadając na pytanie dotyczące drzwi balkonowych to zostały one zaprojektowane w dokumentacji jako dwuskrzydłowe. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo liczne zdjęcia z realizacji projektu Orion I, Orion II oraz Orion III. Sądzę, że najlepiej zilustrują one wygląd drzwi balkonowych na elewacjach domu.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas

WITAM

Mam Oriona II w lustrzanym odbiciu. Mieszkam już 2 lata. Zrobiłem kilka przeróbek . Gdybym budował drugi dom to też będzie Orion. Domek jest super. Jak ktoś ma jakieś pytania i chciałby zdjęcia np. mojej kuchni to proszę o info na e-maila : dreamkonin@wp.eu chętnie wyślę i co nie co mogę podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fanklub Orion

Witam serdecznie!

Zapraszam na stronę Fanklubu domu Orion: www.domorion.pl

Można umieszczać domy na mapie www.domorion.pl/lokalizacja-dom-orion i umawiać się na ich obejrzenie, tworzyć wspólną galerię, własne kosztorysy oraz dyskutować na temat projektu Orion.

Pozdrawiam i zapraszam do Fanklubu Orion:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Janusz

WITAM

Mam Oriona II w lustrzanym odbiciu. Mieszkam już 2 lata. Zrobiłem kilka przeróbek . Gdybym budował drugi dom to też będzie Orion. Domek jest super. Jak ktoś ma jakieś pytania i chciałby zdjęcia np. mojej kuchni to proszę o info na e-maila : dreamkonin@wp.eu chętnie wyślę i co nie co mogę podpowiedzieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz

WITAM

Mam Oriona II w lustrzanym odbiciu. Mieszkam już 2 lata. Zrobiłem kilka przeróbek . Gdybym budował drugi dom to też będzie Orion. Domek jest super. Jak ktoś ma jakieś pytania i chciałby zdjęcia np. mojej kuchni to proszę o info na e-maila : dreamkonin@wp.eu chętnie wyślę i co nie co mogę podpowiedzieć.

 

Witam! Noszę się zamiarem budowy domu Orion II w wersji podstawowej, przejrzałem kilkaset projektów i Orion II najbardziej spełnia moje potrzeby. Proszę o informacje, sugestie i zdjęcia z budowy Oriona II. Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Paweł - Kraków

Witam! Zakupiłem projekt Orion I. Budowa trwa a w jej trakcie wychodzą różne kwiatki..

Np w kuchni a raczej aneksie kuchennym (bo jest tak mała) nie przewidziano miejsca na lodówkę!!! Nie ma pokazanej w projekcie wentylacji!!! Okna są zaprojektowane w nietypowych wymiarach np okno balkonowe o szerokości 1,2x2,2m, nikt nie odważy się wykonać go w jednym skrzydle bo okucia tego nie wytrzymają.. a jak się je podzieli to nie wygląda już tak ładnie jak na zdjęciu... Takich niedociągnięć jest całkiem sporo...

 

Ja w kuchni wywaliłem spiżarnię i mam miejsce na lodówkę. Co się tyczy wentylacji to owsem w kuchni nie ma pzrewidzianej wentylacji ale nie było problemu z jej wykonaniem. Co się tyczy okiem to wykonała mi je firma Drutex i nie robili problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam, Użytkuję dom w/g projektu ORION od 3,5 roku i wydaje mi się, że dla rodziny 3 - osobowej jest nieco za duży. Samo rozmieszczenie pokoi jest o.k. Cudne jest okno balkonowe na poddaszu w hallu - u mnie od strony wschodniej. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam, zakupilismy projekt Orion I (opcja z garazem jednostanowiskowym), zachorowalismy na Oriona bedac w domu u znajomych. wiekszych zmian w projekcie nie przewidujemy, poza przejsciem do pomieszczenia nad garazem. kosztem lazienki i sypialni zrobilismy korytarz uzyskujac kolejny pokoj (nad garazem), jesli ktos buduje w ok wrocka to prosze o kontakt, my zaczynamy na wiosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 years later...
Gość marek

Ja w kuchni wywaliłem spiżarnię i mam miejsce na lodówkę. Co się tyczy wentylacji to owsem w kuchni nie ma pzrewidzianej wentylacji ale nie było problemu z jej wykonaniem. Co się tyczy okiem to wykonała mi je firma Drutex i nie robili problemów.

Witam serdecznie, widzę że jest pan z Krakowa. Jestem zainteresowany budową domu wg projektu Orion, czy jest może możliwość żeby zobaczyć jak się prezentuje domek na żywo choćby z zewnątrz? ;) podaję maila m_zukiewicz@o2.pl    pOzdrawiam marek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Witam,mieszkamy od roku w domu w/g projektu Orion1 ,4 osobowa rodzina,dom jest super ,przestronny dużo miejsca i jestem bardzo zadowolona że zdecydowaliśmy się na ten projekt,nad garażem zrobiliśmy garderobę ,wszyscy się tym domem zachwycają POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...