Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hermes II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

Po rozmieszczeniu domku na działce (patyki bambusowe, sznurek, metr)spodobało się nam rozmieszczenie pomieszczeń i ich wielkość. Architek również pozytywnie ocenił ten projekt. Także w tym tygodniu go kupujemy i na wiosne przyszłego roku rozpoczynamy budowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest on tak daleko. Dla mnie to strzał w 10-tke, poniewaz nie bedzie on w poblizu TV. Znajomi maja takie rozwiązanie u siebie w domu i bardzo im to pasuje.

 

W zeszlym tygodniu kupilem ten projekt :) Teraz zaczyna sie adaptacja, a na wiosne ruszamy z budową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zrobie sobie kosztorys, po uzgodnieniu z architektem materiałów budowlanych. Jest dostepny foto dziennik budowy projektu identycznego ALMATEA II (różni się tylko 2-spadowym dachem). W 350 tys zmiescili się ze wszystkim wraz z wykończeniem (oprócz kominka i solarów). Znajomy buduje również bardzo podobny FAWORYT z GM. Jest trosze wiekszy od Hermesa II (ale z 10-15 m2), rozmieszczenie pomieszczeń jest identyczne. Stan surowy otwarty to 105-110 tys.zł. A biorąc pod uwage, ze jest to 33% wartości, jesli nic go nie zaskoczy również zamknie się do 350 tys.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Państwa buduje już taki domek? Z chęcią bym obejrzała. Zamierzam rozpocząć budować na wiosnę i zastanawiam się nad kosztami.

 

 

Ja również zaczynam na wiosne :) W tym momencie ciężko spekulować o kosztach, ponieważ od nowego roku materiały pewnie pójdą w górę, do tego podwyżka VAT, a pewnie i ulga budowlana zniknie. W sobote zaklepałem ekipę budowlaną, stawiam jednak, że z tzw. stanem deweloperskim zmieszcze się miedy 250 a 300 tys.

 

Jest tutaj projekt identyczny AMALTEA II (mam nadzieje, ze nie pomylilem nazwy). Różni się jedynie dachem - ma 2 spadowy, cała reszta jest taka jak w Hermes II.

A poniżej link do foto dziennika budowy :)

 

//forum.muratordom.pl/showthread.php?136382-Budowa-domu-Amaltea-1&highlight=amaltea

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaczynam na wiosne :) W tym momencie ciężko spekulować o kosztach, ponieważ od nowego roku materiały pewnie pójdą w górę, do tego podwyżka VAT, a pewnie i ulga budowlana zniknie. W sobote zaklepałem ekipę budowlaną, stawiam jednak, że z tzw. stanem deweloperskim zmieszcze się miedy 250 a 300 tys.

 

Jest tutaj projekt identyczny AMALTEA II (mam nadzieje, ze nie pomylilem nazwy). Różni się jedynie dachem - ma 2 spadowy, cała reszta jest taka jak w Hermes II.

A poniżej link do foto dziennika budowy :)

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Hermes II na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość ananas

Jesteśmy właścicielami tego projektu, czekamy tylko na pozwolenie na budowę i z początkiem lipca ruszamy z budową. Już się nie mogę doczekać, projekt jest wspaniały. Architekci i budowlańcy oceniają ten projekt bardzo wysoko, także jestem w dobrej myśli. Budowę zaczynamy na śląsku, okolice Dąbrowy Górniczej. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość ananas

Witam, my zaczynamy budowę Hermesa 2G w lipcu w dąbrowie górniczej woj.śląskie. Nie wprowadzamy żadnych zmian. pozdrawiamy wszystkich hermesików :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ukończony stan zero,coraz bardziej mi się podoba ten projekt.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć do pierwszego etapu upływa w dniu 30 czerwca 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mamy ukończony stan zero,coraz bardziej mi się podoba ten projekt.POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

 

 

Mnie wstrzymuje pogoda na Podkarpaciu. Jutro ściągam humus, potem wytyczanie fundamentów i ruszamy.

 

 

Czy mogłabyś przesłać pare fotek na mayerek@o2.pl ?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Po 1,5 miesiąca opóźnienia związanego z ciągłymi opadami deszczu, dzisiaj zalaliśmy ławy :)

 

W końcu widać, że coś się dzieje :)

 

MEYER a gdzie się budujecie???

my zaczynamy w końcu we wtorek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Widzę, że domek jest już prawie na ukończeniu. A może umieszczą Państwo na naszym forum kilka zdjęć "domu w deskę"? :) Zapewne zainteresują pozostałych forumowiczów.

Dodatkowo mam dla Państwa informację, że do 30 września można nadsyłać zdjęcia do naszego konkursu fotograficznego. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...