Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emanuela II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt domu Emanuela II

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Emanuela II znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/emanuelaII

 

 

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika 

 

 

 

Link do projektu: Projekt Emanuela II

 

 

 

 

Link do zdjęć z realizacji: Realizacje EmanuelaII

 

 

 

Link do obrotu 3D: Obrót 3D Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam,

Dziękujemy za zdjęcia. Zachęcam Pana do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

 

Dziękuję za zaproszenie ale jeszcze trochę pracy muszę dołożyć do wykończenia wnętrza tak, abym mógł pokazać już kompletny obraz tego projektu, który uważam za bardzo udany zarówno pod względem praktyczności i użyteczności budynku jak również jego urody. W zasadzie Państwa projekt spełnił nasze oczekiwania i obyło się bez większych niespodzianek oprócz konstrukcji dachu, przy której niestety ale Państwa koncepcja niestety się nie sprawdziła. Koszt oraz czas przygotowania stalowych elementów montażowych był sporą barierą. Poza tym ekipy budowlane patrzyły na to rozwiązanie z pewną nieufnością ... :) Za ich namową zdecydowaliśmy się pozostać przy tradycyjnym sposobie mocowania konstrukcji dachu z 4 słupami podporowymi na stropie :) Słupy znajdą się w szafach wnękowych i nie będą nam wadziły.

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie ale jeszcze trochę pracy muszę dołożyć do wykończenia wnętrza tak, abym mógł pokazać już kompletny obraz tego projektu, który uważam za bardzo udany zarówno pod względem praktyczności i użyteczności budynku jak również jego urody. W zasadzie Państwa projekt spełnił nasze oczekiwania i obyło się bez większych niespodzianek oprócz konstrukcji dachu, przy której niestety ale Państwa koncepcja niestety się nie sprawdziła. Koszt oraz czas przygotowania stalowych elementów montażowych był sporą barierą. Poza tym ekipy budowlane patrzyły na to rozwiązanie z pewną nieufnością ... :) Za ich namową zdecydowaliśmy się pozostać przy tradycyjnym sposobie mocowania konstrukcji dachu z 4 słupami podporowymi na stropie :) Słupy znajdą się w szafach wnękowych i nie będą nam wadziły.

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej

 

Ja dopiero rozpoczęłam budowę ( stan zero), więc również dziękuję za wklejenie zdjęć i proszę o więcej :P Mam pytanie czy zachował pan spizarnię wg projektu? zastanawiam się czy kuchnia nie jest za mała przez to pomieszczenie..kolorystyka zewnętrzna pozostaje biała?

pozdrawiam

Kaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja jest w kolorze ecru i taka już pozostanie :)

Co do spiżarni - pozostawiliśmy ją w zasadzie bez zmian (przesunęliśmy odrobinę ściankę łączącą ją z łazienką powiększając w ten sposób łazienkę). Kuchnia nie jest duża, to fakt ale myślę, że spokojnie pomieści wszystkie urządzenia. Problem mamy tylko z zaaranżowaniem 2 miejsc siedzących dla szybkiego posiłku w tej kuchni.

W grudniu rozpoczynamy urządzanie wnętrza (łazienki, kuchnia i podłogi) więc więcej fotek wrzucę za jakiś czas.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja jest w kolorze ecru i taka już pozostanie :)

Co do spiżarni - pozostawiliśmy ją w zasadzie bez zmian (przesunęliśmy odrobinę ściankę łączącą ją z łazienką powiększając w ten sposób łazienkę). Kuchnia nie jest duża, to fakt ale myślę, że spokojnie pomieści wszystkie urządzenia. Problem mamy tylko z zaaranżowaniem 2 miejsc siedzących dla szybkiego posiłku w tej kuchni.

W grudniu rozpoczynamy urządzanie wnętrza (łazienki, kuchnia i podłogi) więc więcej fotek wrzucę za jakiś czas.

Pozdrawiam

 

Witam,

mam pytanie co do rozmieszczenia pomieszczeń na piętrze, pozostawił Pan je także bez zmian? Moim zdaniem mankamentem tego projektu jest za mała kuchnia i trochę chyba brakuje ściany w salonie na tv :)Co do góry u mnie została całkiem przeprojektowana, z tym że ja nie mam potrzeby jej dzielenia na tyle pokoi.Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia, szczególnie te pokazujące wielkość i funkcjonalność pomieszczeń :) No i dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam Kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

WitamMam taką trochę nietypową prośbę. Otóż planuję budowę domu Emanuela II, nie kupiliśmy jeszcze projektu a mam możliwość w chwili obecnej kupić bardzo tanio krokwie na dach, problem polega właśnie na tym, że niestety nie wiem ile tych krokwi i jakie długości mają być. Czy byłaby taka możliwość abym tą informację uzyskał od Was, będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc.Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź.Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taką trochę nietypową prośbę. Otóż planuję budowę domu Emanuela II, nie kupiliśmy jeszcze projektu a mam możliwość w chwili obecnej kupić bardzo tanio krokwie na dach, problem polega właśnie na tym, że niestety nie wiem ile tych krokwi i jakie długości mają być. Czy byłaby taka możliwość abym tą informację uzyskał od Was, będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc.

 

Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź.

 

Artur

 

Witam,

Oczywiście możemy udostępnić Panu zestawienie więźby dachowej. Bardzo proszę o kontakt na adres: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Mateusz

Witam,

mam pytanie co do rozmieszczenia pomieszczeń na piętrze, pozostawił Pan je także bez zmian? Moim zdaniem mankamentem tego projektu jest za mała kuchnia i trochę chyba brakuje ściany w salonie na tv :)Co do góry u mnie została całkiem przeprojektowana, z tym że ja nie mam potrzeby jej dzielenia na tyle pokoi.Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia, szczególnie te pokazujące wielkość i funkcjonalność pomieszczeń :) No i dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam Kaja

 

w kuchni ja mam zamurowane okno od strony bocznej gdzie cala ściana pozostaje do umblowania, a co do telewizora proponuje ściane w salonie tą z oknem:) postaram sie wrzucic zdjecia jak to wyglada u mnie.

Pozdrawiam Mateusz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Wojtek

Elewacja jest w kolorze ecru i taka już pozostanie :)

Co do spiżarni - pozostawiliśmy ją w zasadzie bez zmian (przesunęliśmy odrobinę ściankę łączącą ją z łazienką powiększając w ten sposób łazienkę). Kuchnia nie jest duża, to fakt ale myślę, że spokojnie pomieści wszystkie urządzenia. Problem mamy tylko z zaaranżowaniem 2 miejsc siedzących dla szybkiego posiłku w tej kuchni.

W grudniu rozpoczynamy urządzanie wnętrza (łazienki, kuchnia i podłogi) więc więcej fotek wrzucę za jakiś czas.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Emanuela II na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Witam. Sprzedam projekt Emanueli II z pracowni dobre domy. Niestety u nas zmieniła się koncepcja z budową. Projekt jest zaadaprowany(uzyskane pozwolenie na budowę).

 

Kontakt 531-611-944 lub mail kamil@demografik.pl

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...