Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dionizos


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

właśnie jestem w trakcie budowy tego domu. wprowadziłam kilka zmian.

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć do pierwszego etapu upływa w dniu 30 czerwca 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość badziurka

Witam wszystkich 2 tygodnie temu rozpoczelismy budowe tego projektu, wprowadzilismy pewne zmiany tzn, powiekszylismy garaz na dwu stanowiskowy i podpiwniczylismy go ...mamy juz wylane fundamenty kosztami jestesmy na razie przerazeni..;/a to dopiero poczatek...prosze o kontakt jesli ktos jest juz na daszym etapie budowy mozemy wymienic sie zdjeciami i doswiadczeniami ...moj e mail badziurka@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Dionizos na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 8 months later...
Gość Renata

A ja mam problem z tym domem.Podoba mi się wszystko oprócz stylizacji.Szkoda,że nie jest bardziej nowoczesna albo tak jak w Archonie:w dwóch stylach.Szczególnie,że mój mąż nie może go sobie wyobrazić w nowocześniejszym stylu a styl klasyczny go odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tym domem.Podoba mi się wszystko oprócz stylizacji.Szkoda,że nie jest bardziej nowoczesna albo tak jak w Archonie:w dwóch stylach.Szczególnie,że mój mąż nie może go sobie wyobrazić w nowocześniejszym stylu a styl klasyczny go odrzuca.

 

 

Witam

Dla większości naszych domów mamy tylko jedną wersję wizualizacji. Jedni wolą architekturę nowoczesną inni tradycyjną - ilu ludzi, tyle gustów...

Gdyby była Pani zainteresowana wykonaniem dla projekti Dionizos wizualizacji w zaproponowanym przez Panią stylu, kolorystyce - nasz grafik może to wykonać dla Pani odpłatnie, uwzględniając Pani preferencje. Proszę o kontakt na adres mailowy: info@dobredomy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...